Sex s Markétou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zdravím všechny čtenáře a nadšence do nevěry všeho druhu.

Před delším časem jsem na tento web zaslal dvě povídky. Neplánovaná a plánovaná nevěra s Markétou. Také jsem slíbil, že se s vámi podělím o další zážitky a přiznám se, myslel jsem, že jich bude o dost víc. Nakonec mám jen jeden, poslední a delší dobu jsem váhal, zda jej vůbec publikovat. Ale nakonec si říkám, proč ne …

Po zážitku v kině byl na řadě plnohodnotný sex. Ne že by se to tak úplně „plánovalo“, ale bylo to celkem nasnadě. Chvilku trvalo najít společný termín na víkendový výlet a taky jsem doma musel být opatrnější, žena se začala tvářit poněkud „vědoucně“. Ale spíš to mohl být jen můj pocit daný skutečností, že jsem se provalení nevěry obával. A jelikož do dneška se nic doma nesemlelo, asi to byl opravdu jen planý poplach.

Každopádně termín se našel, v práci jsem si zajistil u kolegy alibi a doma jsem se tvářil, že pryč budu pracovně. Manželka se navíc rozhodla jet na víkend k rodičům, tak to ani moc nezkoumala. Markéta použila doma stejnou výmluvu a v pátek odpoledne jsme se vydali na cestu a za sexem.

Přiznám se, že samotná cesta byla více méně trapas. Jak byl jasné, oč jde a jak moc to plánujeme, byť plán nevyslovujeme nahlas, nevěděli jsme oba, co si s tím počít. Já řídil, směrem zamluvený azyl v příjemném pensionu, kde mělo být i nějaké to další vyžití a Markéta se pokoušela mne odměnit za snahu orálem v autě. Viděno zpětně, já a ani ona jsme moc nevěděli o čem si povídat a ten orál byl vlastně balast na vyplnění ticha. Já nebyl schopen se ani pořádně postavit (přeci jen minimálně řidič kamionů museli jasně vidět, co se u nás v autě děje a já tolik pozornosti nezvládal) a o dokončení nemohla být ani řeč. Ne že by se Markéta nesnažila. Brala si mne s vervou sobě vlastní. Skoro se mi zdálo, že mne polkne i s koulema, ale ani to nepomohlo. Prostě jsem se nedokázal udělat a ona to po nějaké době vzdala, za což jsem jí byl paradoxně vděčný.

Do cíle jsme dojeli se zdvořilostní konverzací a po ubytování jsme vyrazili na procházku po okolí a do města. Obdivováním památek a krás jsme utloukli celé odpoledne a pak jsme šli na večeři. Stále oba neschopní nějak se poprat s tím, co se od nás, respektive co vzájemně, v noci od sebe očekáváme.

Večeře byla bohatá a dlouhá, dost dlouhá na zajištění poloopilosti. Následný přesun do vinárny a příchod na pokoj ve stavu lehce před odpadnutím se nám oběma zjevně jevil jako jediné schůdné řešení, jak vyřešit to hloupé očekávání a z něj nesmyslně plynoucí „závazky a povinnosti“.

Na pokoji jsem se ujal iniciativy a začal Markétu svlékat. Možná teď čekáte, že přijde popis sexuální smršti, ale obávám se, že ne. Reálně tenhle příběh píšu spíš jako varování všem co smýšlejí jako já a nevěra je pro ně víc hrou a flirtem, než skutečnou potřebou soulože s jinou ženou, než vlastní partnerkou.

Markéta se nechala svléknout ráda, bylo vidět, že chce sex a že nemá takové zábrany jako já. Ležela tam nahá, drobné tělíčko, v leže prsíčka tvořená spíš bradavkami, než že by bylo co pořádně vzít do ruky. Nohy roztažené, připravená, jen já nikoli. Kdo nezažil, asi nepochopí, ale já v tu chvíli začal srovnávat její tělo s tělem své ženy a všechno ve mně křičelo, že jsem se musel zbláznit, když měním lepší za horší a chuť na sex mne přecházela čím dál víc. Ale jsem gentleman a neodmítnu ženu v takové situaci, to by bylo příliš kruté.

Zavřel jsem oči a začal ji hladit, laskat, sklonil jsem se mezi její stehna a poprvé ochutnal její klín. Ani chuť mokré kundičky nebyla dostatečnou vzpruhou a pochybuju, že si Markéta nevšimla určité prkennosti mého orálního výkonu. Ale naštěstí je ta holka mulitorgasmická a i když můj výkon nebyl nic moc, jazyk, spolu s prsty v její dírce nakonec dosáhli svého. Udělal se a já poprvé dostal chuť na něco víc. Dost možná i proto, že alkohol stále ještě nedosáhl maxima svého účinku na můj mozek a postupně snižoval mé zábrany.

Jen co Markéta rozdýchala svůj orgasmus, položila si mne na záda a začala mi oplácet stejnou měrou. Zatím co můj konečně pořádně tvrdý penis mizel a vynořoval se z jejích lačných úst a hlava jí kmitala nahoru a dolů, jazyk občas laskal koule a prsty její drobné ručky dráždili můj anál, uvědomil jsem si, že v tomhle je Markéta nedostižná, ale že i tak to nebude dost na udržování dlouhodobého mileneckého vztahu. Bylo zvláštní jít po toku vlastních myšlenek a sledovat dva rozporuplné proudy. Jeden byl slastný, nadšený z dokonalé kuřby, druhý odmítavý, říkající, že když tělo milenky nevzbuzuje vášeň a pro dosažení chuti na sex je potřeba šero, fantazie, dokonalý orál a pomalu litry alkoholu, je něco sakra špatně.

Zatím co jsem se takhle „zamyslel“, Markéta zatopila pod kotlem a já měl poprvé v životě prst v análu. Přiznám se, že to bylo úžasné. Masáž v zadku a kuřba v tempu které dokáže jen Markéta. Bez dalších myšlenek jsem reagoval jediným možným způsobem. Vystříkal jsem se do její pusy a nechal ji se dávit příliš velkou dávkou semene. Ustála to, spolykala co se dalo a pak mne ještě olízala pěkně do čista.

Ten orgasmus byl nádherný, ale pak přišlo opadnutí, návrat myšlenek, dokonce méně zakalených konajícím se sexem a byl jsem v loji. Začínal jsem tušit, že se už ani nemusím postavit a celá naše snaha dopadne dost mizerně.

Zareagoval jsem jediným možným způsobem a opět jsem se zabořil mezi její stehna a začal lízat a prstit. Nechala mne, ale trvalo to příliš dlouho a muselo to být i pro ni spíš únavné. Já necítil jazyk a už ani prsty. Nezbylo než to prostě dát, nebo snad prvně v životě selhat.

Pomalu jsem se přesouval nad Markétino tělo. Poprvé mi došlo, že značný rozdíl v naší velikosti je roztomilý, ale nesmí dojít na sex. Buď jsem měl šanci zasunout, kdyby mi tedy stál, ale pak jsem její hlavu měl někdy mezi svým krkem a hrudníkem a musel bych celou dobu být vytrčený na rukách, abych ji vahou a velikostí nedusil, nebo jsem musel změnit polohu. Volba padla na šukání zezadu. Měl bych tak šanci pomoct péru rukou a současně je Markéta v téhle poloze asi nejvíc sexy. Malá prsa se ztratí a naopak její zadeček a záda mají krásný tvar. Štíhlounký pas zvýrazní prdelku a při tom je vše v mých dlaních tak malé, křehké, zranitelné.

Škrábal jsem jí na zádech, zatím co ona držela a otírala se svým mokrým klínem s drobounkými chloupky o můj penis, který zpola reagoval a alespoň nebyl jak zvadlá hadice. Opět jsem zapojil fantazii a nakonec dosáhl použitelného ztopoření a rukou si dopomohl k nalezení její malé dírky a potupnému zásunu. Byl jsem na ni příliš velký. Bez naprosté tvrdosti péra byl celkem oříšek se do ni celý dostat, ale když už se to povedlo, svírala mne tak pevně a její tělo reagovala na směs rozkoše a bolesti tak kouzelně, že jsem se konečně postavil v celé své kráse a zvýšil tím tak napětí mezi jejími stehny.

Přirážel jsem zprvu pomalu, ohleduplně, pak silněji a o chvilku poději už celkem brutálně. Cítil jsem, jak jí mé koule pleskají o píču a jak se přede mnou kroutí. Pevně jsem ji držel za její droboučký pas a abych zahnal znovu se rojící myšlenky ne zrovna pozitivní pro rozdělané dílo, tiskl jsem jí v pase možná až moc silně a bral si ji jako děvku. Ta myšlenka se mi zalíbila a pracoval jsem s ní dál. Představoval jsem si ji jako šlapku, co mrdá za prachy a musí snést jakékoli zacházení. Tiskl jsem ji silněji a silněji a mrdal jak nejvíc jsem byl schopný. A je pravda, že v tu chvíli jsem nad tím, co cítí ona, vůbec nepřemýšlel. Jen jsem ji napichoval, zatím co ona vydávala zvuky, které mohli znamenat rozkoš stejně jako bolest.  Bylo mi to prostě jedno. Možná dokonce prvně v životě jsem se nestaral o pocity milenky. Píchal jsem, drtil Markétu rukama i pérem a snažil jsem se udělat. Bohužel pro ni alkohol a více méně minimální touha po Markétě samotné (jen po děvce, kterou v tu chvíli byla), tak nějak to mé řádění dost protáhli. Jak moc jsem neměřil, ale bylo to hodně dlouhé.

Udělal jsem se do ní zaražený, jak nejvíc hluboko jsem dokázal a ona se pode mnou zhroutila. Ležela s hlavou v polštáři, prudce dýchala a takhle zpětně mám pocit, že i plakala.

Pak už nenásledovalo nic, co by potěšilo čtenáře natěšené na sex. Ne že by to do teď bylo lepší. Každopádně jsem se nejdřív já a později i Markéta šli omýt od zbytků semene a potu. Já na ni čekal v posteli, konečně zpět při smyslech a uvědomoval jsem si, že jsem jí nejspíš dost ublížil jak fyzicky, tak přístupem. Markétě trvalo dost dlouho, než se vrátila a chůzi měla poněkud širokou. Nestěžovala si, dokonce se přitulila a já ji konejšil v náručí. Pak jen pronesla: „ Děkuju, ale příště prosím ne tak silně, nejsem na to ještě připravená.“ A s tím usnula. Já zůstal vzhůru a přemýšlel, kde se ve mně vzalo tolik touhy po násilí a ponížení milenky a hlavně o tom, jak jí vysvětlím, že žádné příště už nebude. Věděl jsem, že bez spousty alkoholu a bez hry na děvku s Markétou prostě nejsem schopný soulože a mít ji jen na orál mi přišlo příliš ponižující, pro ni.

Utopený v takových myšlenkách jsem usnul a probudil se až pozdě dopoledne. Markéta už seděla v křesle a na stolku jsem měl snídani. Usmívala se na mne a já se o to víc cítil hloupě. Hlavně když se mi poněkud zpomaleným tempem vraceli vzpomínky na dění předešlé noci.

Dál už se toho moc nedělo. Opět výlet do okolí, snaha být k sobě navzájem milí, z mé strany poněkud strojená, protože jsem celou dobu přemýšlel, jak jí říct, že po tomto víkendu končíme. Večer orál na veřejnosti. Už mi bylo jasné, že to je pro Markétu to hlavní. Prostě jsem opět podlehl, přes všechna svá předsevzetí a nechal se vykouřit na lavičce v parku. Naštěstí pro mne dost schované a park sám o sobě nebyl extra hojně navštěvovaný. Tedy nikdo nás nepřistihl, což by mne netěšilo.

V noci jsem jí opět udělal jazykem a rukou, ona mne pusou. Víc naštěstí nebylo možné, po předešlém sexu byla dole silně nepoužitelná.

Pak přišel návrat domů a já byl čím dál víc odtažitý. Než jsem ji vyložil, snažil jsem se jí vysvětlit, že sex s ní je výborný, hlavně její pusinka že je moc šikovná a určitě bych si dal zase říct, ale že se nedokážu vypořádat s pocitem viny vůči partnerce a že nevidím způsob, jak pokračovat dál. Neprotestovala. Byla smutná, ale chápala, nebo se tak alespoň tvářila. Já tušil, že to neslyší poprvé a že ví, co to reálně znamená.

Domů jsem jel sám, vděčný Markétě ne za sex, který mi dopřála a který z mé strany nestál za nic. Byl jsem jí vděčný, že mne nechala jít.

Markéto, promiň. Tohle všechno je dost ubohá snaha ti alespoň takto (pokud to budeš číst) říct, co vlastně se dělo a kde byl problém. Bylo by fér si to vyříkat osobně, ale šance na setkání už není a reálně ji ani nevyhledávám a ty taky ne.

Všem, kteří jste to četli s pocitem, že dojde na bouřlivé finále a sex bude tvořit 90% obsahu textu, se omlouvám. Snažil jsem se vám dát alespoň něco, ale důležitější pro mne bylo se vypovídat a ulevit si od myšlenek, které jsem měl dosud jen pro sebe. Díky internetu a webům jako je tento za anonymitu, se kterou se člověk může zbavit nechtěných pocitů a břemen.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *