Sex s mámou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi tehdy 15 let a pořád jsem byl panic. Nechci tvrdit, že se mi nelíbily mladé holky, ale stejně moje sexuální touhy patřily starším ženám kolem 30 až 50 let. Líbilo se mi na nich ta zralost a krása. Ve škole se mi líbilo asi 10 učitelek. Každá měla jiné kouzlo, které mě přitahovalo. Často jsem masturboval v představách na nějakou z nich. Jednou večer, když jsem ulehl do postele a pomaličku usínal, probudil mě hlasitý výkřik z ložnice. Říkal jsem si co to bylo? Když najednou se to ozvalo znovu a znovu, hned mi došlo, že to byla moje nevlastní máma s tátou. Srdce se mi vzrušením rozbušilo jak o závod a čurák v pyžamu okamžitě zareagoval a vytvořil obrovský stan. Z ložnice šlo slyšet pořád hlasité sténání, začal jsem u toho masturbovat a za pár chvil už jsem stříkal po celém mém břichu. Od toho dne už jsem dlouho nic neslyšel, ale pořád mi to vrtalo hlavou. Jednoho dne táta odjel na pět dnů do zahraničí a já zůstal s mámou sám doma. Byl už večer asi kolem osmé, zrovna jsem hrál v pokoji nějakou hru, když mě popadla žízeň a já se šel napít.

 

Na chodbě jsem spatřil pootevřené dveře do ložnice a spatřil svou matku úplně nahou, když se zrovna chystala jít sprchovat. Měla nádherné prsa a pěkně zarostlou houštinku v rozkroku. Hodně mě to vzrušilo a tak jsem radši utekl do kuchyně ať mě máma nespatří. Během noci jsem na to pořád myslel a představoval si sex s ní. Byli jsme úplně sami doma a to mě stále víc přitahovalo k ní. Na internetu jsem si četl incestní povídky syn s matkou a nemohl jsem na to přestat myslet. Matka si toho určitě všimla, že jsem nějaký jiný a pořád se na ni tak koukám. Už jsem to nemohl vydržet a rozhodl se, že se k ní zkusím nějak nenápadně přiblížit. Rozhodl jsem se, že večer až půjde spát podniknu nějaký plán. Máma spala vždycky nahá nevím proč asi se ji to líbilo. Když ulehla pustil jsem si na počítači nějaké porno a dal to do přiměřené hlasitosti aby si mamka myslela, že si myslím, že to neslyší. Určitě to slyšela a věděla, že zrovna masturbuji. Pak jsem vypnul počítač a dělal jako, že už spím.

 

Najednou mě popadlo vzrušení a já sám vyrazil do ložnice. Když jsem vešel tak jsem se mámy zeptal jestli můžu spát vedle ní, protože mi v pokoji před oknem svítilo světlo a já nemohl usnout. Dovolila mi to a tak jsem vedle ni ulehl. Zajel jsem rukou vzrušený do svého pyžama a penis hned stál jak stožár. Neodvážil jsem se nic zkusit a tak jsem usnul. Ráno jsem se probudil a uviděl spící matku z poloviny odkrytou tak se mi samozřejmě hned postavil. Začal jsem si ho pod peřinou divoce honit. Máma už nespala jenom měla zavřené oči a naslouchala co zrovna dělám. Po chvíli jsem si všiml, že nenápadně zajela svou rukou do svého rozkroku a začala potichu zrychleně dýchat.Rychle jsem odběhl do koupelny si ho umýt a hned jsem se vrátil zpět do postele, ale když jsem podruhé vstoupil do ložnice matka už byla celá odkrytá a divoce masturbovala. Pak mě spatřila a poručila mi ať se svléknu taky a ulehnu vedle ní.

 
Hned jsem to udělal a máma se zvedla a sedla si zadečkem na mé břicho. Začal jsem jí osahávat prsa a zadeček.Po chvíli jsem zajel do rozkroku a ona jemně vzdychla. Sesedla ze mě a začala kouřit můj ztopořený penis, začal jsem ji stříkat do pusinky. Pak se máma proměnila v něco co jsem ještě fakt neviděl, prudce mě chytla a nasedla na mě svou kundou. Začala mě tak zběsile šoustat, že jsem byl v naprostém tranzu rozkoši. Šoustala mě a strašně u toho křičela což mě dohánělo k šílenství. Její prsa se nade mnou houpala a já jenom přirážel jejím zadečkem na můj úd. Po chvíli jsem ji začal prudce stříkat do kundičky a maminka rozkoší tak křičela, že mi málem zalehlo v uších. Pak sesedla a chytla mě za ruku. Odvedla mě do koupelny a spolu jsme se sprchovali a mazlili se.

 
Začal jsem s maminkou šukat téměř každý den, když jsme byli sami, přiznala se mi že má v sexu radši mě než tátu, protože jsem mladý nenasytný zajíček plný touhy a fantazie. Vymýšleli jsme spolu různé hry a pořád zdokonalovaly mé schopnosti.

 
Byl jsem strašně rád, že mám tak hodnou maminku…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...