Sex s mámou nejlepší kámošky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Chtěl bych vám popsat jeden příběh, který se stal, když mi bylo čerstvě sedmnáct. Byl jsem domluvený z jednou kamarádkou mojí sestry, že jí půjdu doučovat matiku, že z toho propadá a sestra mě tedy poprosila, abych jí to naučil. Druhý den po škole jsem se u ní měl stavit, a tak jsem si vzal věci pro mladší žáky a nějaký úkoly co sem dělal já. Té kamarádce bylo něco kolem 15 roků. Odpoledne jsem se stavil a zazvonil, nikdo nebyl doma tak jsem vzal telefon a zkoušel se dovolat té holce. Vzala to asi po osmi sekundách a řekla mi, že to trochu nestíhá, že zůstala po škole kvůli jedné učitelce. Řekla mi ať počkám do tří to, že prý přijede její mamka. Počkal sem teda těch dvacet minut a pak sem spatřil nejhezčí ženu, jakou sem kdy viděl.

Její máma asi tak 35-ti letá, měla nádhernou postavu, prsa nejmíň čtyřky a nádherný zadeček. Pozdravil jsem a ona hned ať jdu dál, že když čekám v zimě, že se musím zahřát a tak. Potom mi řekla ať si sednu do obýváku, že se jde vykoupat. Čekal jsem tam asi půl hodiny a pak vylezla. Byla úplně nahá, její oholená kundička vyzívala, abych si jí pohladil. Bradavky jí stály vzrušením, a mně stál ten můj ocas úplně v pozoru. Přišla ke mně, sundala mi tričko a jedno prso mi nacpala do pusy. Odtáhla mě do ložnice a začala mi pomalými, něžnými a vzrušivými pohyby kouřit ocas. Pak si na mně rozkročila nohy a já jí začal lízat tu krásnou broskvičku. Najednou jsem se neudržel a měla to v puse. Udivilo mě jak taková dokonalá žena může mít něco takového v poseli, takového nezkušeného jako jsem byl já. Ona si toho asi všimla, že jsem roztřesen a řekla mi, že to bude v pořádku, že už má s panici zkušenosti.

Vyskočila si na mě a pomalu na mně začala rajtovat jako na nějakém koni. Já jsem vůbec nevěděl co mám dělat. Jenže ona jako kdyby mi četla myšlenky a řekla mi, že se ničeho nemusím bát. Rajtovala na mně asi tak půl hodiny než jsme se oba udělali. Já jsem poprvé viděl dívčí orgasmus. Na prostěradlo vyhrkla její milostná šťáva smíchaná s mým semenem. Poté si lehla na záda a ať jí to znovu udělám. Já jsem k ní lehnul a začal jsem, už beze strachu, přirážet jako nějaké zvíře. Cucal jsem jí její nalité bradavky a potom jsem dostal nápad. Přiblížil jsem se jí k puse a ani nevím proč to udělala i ona a začali jsme se vášnivě líbat. Potom jsem se do ní zase udělal a chvíli po mně se udělala i ona. Pak si klekla na čtyři a já jí to dělal zezadu. V téhle poloze jsem se udělal třikrát a i ona asi dvakrát. Pak si unaveně lehla na záda a řekla ať jí vyšukám zadeček. Poslechnul jsem a šukal jí do její uzoučký prdelky.

Když jsem se udělal tak vstala nabídla mi cígo a řekla ať s ní jdu na záchod. Zapálily jsme si a ona se mně zeptala kolik mi je, jak se jmenuji, na jakou chodím školu, jestli mám holku a tak. Já sem jí odpověděl, že se jmenuji Martin, že mi je 17 a že na žádnou školu nechodím, protože hraji hokej za juniorský tým České Republiky. To jí dojalo a na oplátku mi řekla, že se jmenuje Markéta, je jí 35 let, že o manžela přišla kvůli autonehodě a že žádného milence než mně nechce. To mně potěšilo. Když jsme zahodili cigára řekla, že se půjdeme vykoupat aby prý Nikolka nic nepoznala. Šli jsme se tedy vykoupat a zase jsme zalehly do postele. Museli jsme to oba ještě mít a tak jsme si dopřávali další číslo.

Najednou se otevřeli dveře a vevnitř její dcera Nikola. Ale když přišla blíž, nevěřil jsme svým očím. Byla svlečená a prosila mámu ať si to spolu rozdáme. Markéta odešla a řekla ať nezlobíme. Byla to další divoké milování, na které nikdy nezapomenu. S její mámou jsem ještě chvíli občas spal, ale s Nikolou jsem chodil a měl jsem jí rád. Když Nikole bylo dvacet a mně dvacet dva, šel jsem se zeptat její mámy jestli si jí můžu vzít. Chvíli mi to nechtěla dovolit. Hádali jsme se kvůli tomu, ale když se dozvěděla, že Nikola se mnou čeká dvojčata tak svolila, ale že prý jí musím ještě naposledy pomilovat. To sem jí rád splnil. Měsíc potom sem si Nikolku vzal a další měsíc na to se nám narodili dvě holky. Dneska už bohužel její mámu tak často nevídám, ale byl to krásný zážitek.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *