Sex s doktorkou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když mi bylo ještě 15 let, stala se mi děsivá věc. Najednou jsem přestal při honění stříkat, jako by moje sperma vymizelo. Hledal jsem pomoc snad všude na internetu, ale nikdo si s tím nevěděl rady. Snažil jsem se si ho honit co nejdéle, ale ani to nepomohlo. Na jednom webu mi doporučili ať si s tím zajdu k doktorovi. Hned další den jsem vyrazil k doktorovi a doufal, že mi pomůže vyřešit můj problém.

Když jsem tam dorazil a všechno doktorovi řekl, zavedl mě do jiné ordinace a řekl, že tady se starají o problémy se sexem a vše s ním spojené a ještě mě uklidnil, že doktorka ke které jdu je u nich už dlouho a má obrovské zkušenosti a že mi určitě pomůže. Doktor odešel a já beze strachu zaklepal na dveře. Za malou chviličku se otevřeli dveře a tam stála asi tak 45letá žena, blondýnka s prsy tak velkými, že se nedají přehlídnout. Měla přinejmenším pětky! Snažil jsem se uklidnit a vešel dovnitř. Čekal jsem, že tohle doktorka není, jelikož na sobě neměla žádný bílý plášť, ale měla krátkou sukni a halenku.

Podala mi ruku a představila se mi a já jí též. Vzala mě k lehátku a posadila se na něj a ptala se mě, jaký mám problém. Při tom, jak se posadila pořádně roztáhla nohy a mně to nemohlo ujít. Podíval jsem se níž a viděl jsem tam kundičku. Žádný kalhotky, tahle žena asi chodí ráda naostro. Začal jsem se soustředit na můj problém a vše jí řekl. Doktorka se chvilku zamyslela a řekla ať nikam nechodím, že se hned vrátí a já, ať se zatím svléknu a lehnu si na lehátko a poté odešla. Začal jsem se tedy svlékat až jsem tam byl jen ve slipech. Podíval jsem se na její stolek, kde byl nějaký papír s jejím jménem. Projel jsem ho očima a vypadalo to, že je to nějaký životopis nebo co a přitom jsem tam viděl rok a datum narození. Začal jsem v hlavě počítat a když jsem došel k výsledku jejího věku, trochu jsem se zděsil. Té ženě bylo 51 let! Lehnul jsem si tedy na lehátko a čekal na doktorku.

Když se vrátila, měla na sobě jiné šaty. Sukně sice zůstala netknutá, ale její vrchní díl oblečení byla jiná halenka s dvěma rozepnutými knoflíky nahoře. Při tom byly až neuvěřitelně vidět její prsa. Obrovské kozy se tam na sebe mačkaly a já se začal bát toho nejhoršího, že si budu muset sundat slipy a postaví se mi. A to, čeho jsem se bál se zatím tak napůl vyplnilo.

Doktorkami řekla ať si sundám slipy, jinak mě nebude moci vyšetřit. Trochu se strachem v očích jsem si tedy slipy sundal a lehnul si opět na lehátko. Snažil jsem se myslet na nějaké jiné věci než na sex, aby se mi nepostavil. To šlo opravdu špatně, když jste nahý před úplně cizí ženou, která vám ještě k tomu ukazuje svůj výstřih. V ruce držela nějakou lahvičku a já se chtěl zeptat co to je. Doktorka ale ještě předtím, než jsem stačil něco říct pověděla, že takových případů, jáko mám já tu měla spousta a že se nemusím bát a řekla, že to, co drží v ruce je lubrikační gel. Trochu jsem se zamyslel a poté si uvědomil na co se používá. Doktorka si vstříkla spousta gelu na ruku a poté i na můj penis. Trochu mě to vzrušilo, ale nadále jsem se snažil myslet na něco jiného. Ale za malou chvilku už se to nedalo vydržet. Doktorka se ke mně naklonila a odhalila mi svoje obrovská ňadra a začala mi honit pinďíka. Můj pták byl v tu chvíli v pozoru jak nikdy předtím. Doktorka mi ho chvilku honila a poté se zeptala, jestli už se blíží výstřik, jestli něco cítím. Cítil jsem vzrušení jako ještě nikdy předtím, ale výstřik se neblížil a tak jsem zakýval hlavou že ne. Jednou rukou mi doktorka položila mou ruku na její zadek. Jen jsem na něm držel ruku, ale k ničemu jsem se neodvážil. Stále jsem byl zadržený z toho, co se děje. Doktorka mi přísným hlasem řekla, ať se trochu snažím a ten zadek jí pořádně zmáčknu. Nemohl jsem nic jiného, než poslechnout a tak jsem v ruce držel její krásný zadeček, ale výstřik stále nebyl v dohledu.

Doktorka mi teď oběma rukama honila můj 16 cm klacek a když se stále nic nedělo, tak mi ho začala i kouřit. Dělala to zkušeně. Do její pusinky se nedostalo nic jiného, než můj žalud. Cítil jsem, že pokud brzy nevystříknu, penis mi snad praskne vzrušením. Zaznamenal konečně drobné zachvění a najednou už se blížil výstřik. Než jsem stačil doktorce něco říct, na obličej jí vystříkla největší dávka spermatu, kterou jsem ze sebe kdy dostal.

Doktorka šla ode mě kousek dál a ručníkem si utírala ruce a obličej a poté řekla, že už to bude v pořádku a že budu stříkat jako dříve. Částečně se mi ulevilo, ale na druhou stranu jsem byl smutný. Čekal jsem, že tohle bude pořádný a první sex v mém životě, ale od doktorky jsme se dozvěděl, že to bere profesionálně a že nešlo o to, abychom si užili, ale o to, aby mě vyléčila. Už jsem si stoupl a chtěl se jít obléct, ale doktorka mě zadržela a řekla, že pokud chci, tak to profesionálně brát nemusíme a můžeme dokončit co jsme načali.

Opět jsem si tedy lehnul na lehátko a byl jsem opravdu šťastný. Doktorka ke mně přišla, podívala se mi do očí a já v tu chvíli dostal prvního francouzáka. Krásný a dlouhý polibek udělal z mého penisu opět krále. Doktorka si vyhrnula sukni a nasednula na mě, jako na koníčka. Když byl můj penis v její kundě, sukně jí zase sklouzla tak, že jsem vlastně nic neviděl. Ale ta krásná žena mi poskytla jiný pohled. Rozepnula si ještě pár knoflíku u halenky, a na mě se vyvalili dvě obrovská ňadra. Bez váhání jsem je vzal do rukou a pořádně je mačkal a dráždil její velké bradavky. „Jsi opravdu hodně nadržený viď?“ zeptala se doktorka. Nemohl jsem nic, než kývnout že ano. Na oplátku mi řekla, že je taky hodně nadržená a že je ráda, že jsem neodešel. Namáčkla svoje obrovská prsa na mě, a opět mě začala líbat. Někomu se to může zdát nechutné, dávat si francouzáka s 51let starou ženou, ale ona vypadala na méně. Její zkušenosti z ní udělali ženu, se kterou jsem prožil nejhezčí sex v životě. Při krásném a dlouhém líbání jsem si do rukou opět vzal její zadek. Zajel jsem rukou pod sukni, kde jsem si ho pěkně osahal a jedním prstem jsem jí dráždil análek. Po několika minutovém líbání jsme konečně došli k tomu nejlepšímu. Nejdříve se hodně pomalými pohyby vlnila na mém penisu, ale za malou chviličku už to vypadalo jinak. Skákala na mě tak divoce, že bylo hodně hlasitě slyšet její dosedání na můj penis. Díky lubrikačnímu gelu to hodně klouzalo a já jsem se zanedlouho vystříkal. Moje o poznání menší dávka sperma naplnila její kundičku. Poté ze mě slezla a prstem nabírala sperma a dávala si ho do pusy. Pak už si konečně sundala všechno oblečení a já konečně viděl ženu v celé své kráse. A že tohle krása byla. Doktorka nebyla vůbec tlustá, ale ani moc hubená. Žádný špeky, jako vidím třeba u jiných žen na internetu, jí nekazili její dokonalou postavu. Otočila se ke mně zády a vyšpulila na mě svůj vyholený zadek. Poté se ke mně ale ještě jednou otočila, a nastříkala mi na penis lubrikační gel. Poté jsme se konečně dostali k jejímu zadečku. Vklouzl jsem do ní bez nejmenších problému a začal přirážet. Podíval jsem se na konec místnosti kde byla stěna, na které bylo jen sklo. Viděl jsem tam doktorku, jak krásně vzdychá a jak se její prsa houpou se strany na stranu. Houpaly se tak hodně, že kdyby k nim teď někdo dal hlavu, asi by utrpěl velká zranění. Držel jsem jí střídavě za boky a za zadek a pořádně jsem do ní bušil. Nakonec jsem vystříkl do třetice. Tenhle výstřik ale ani nestál za řeč, jelikož už byl opravdu minimální. Poté si na lehátko lehnula ona a pořádně roztáhla nohy. „Pořádně tu mojí číču vylízej!“ poručila mi a tak jsem se do toho dal. Její lehce chlupatou kundičku jsem si vzal spolu se svým jazykem do parády. Jazykem jsem zajížděl kam jen to šlo a když jsem se dostal pořádně daleko, můj jazyk se změnil v tornádo tak silné, že jsem doktorku přivedl k orgasmu.

Den jsme zakončili tak, že jsme tam seděli úplně nazí a mně se dostalo několik lekcí, jak se správně chovat při líbání a jak vůbec správně líbat a ještě několik poznámek k tomu, jak dosáhnout co nejlepšího orgasmu. Celou dobu co jsme tam pak seděli jsme nemluvili o ničem jiném, než o sexu. Když už jsem byl na odchodu, ještě mi dala známku za naší společnou mrdačku. K mému překvapení to byla jednička podtržená. Domluvili jsme se, že se někdy mám stavit a pak jsem odešel. Od téhle doby mě nepřitahují nějaký mladý modelky, ale jsem spíše na starší.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *