Sestřička

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Moje sestra měla 15 let. Rodiče dost pracovaly a tak jsme byly doma často sami dva. Byla docela hezká, černovlasá, slušně vyvinutá prsíčka, štíhlá, no prostě nejhezčí holka ze školy. Často jsem si honil svůj ocas a dával pozor ať mně přitom sestřička nevidí. Honil jsem nejčastěji v koupelně, ale nešly tam zamknout dveře. Se svým ocasem jsem si hrál poměrně často a často jsem byl vzrušený, protože jsem jako každý puberťák už chtěl mít sex.

Jednou takhle o víkendu, když rodiče nebyly doma jsem si zase honil ocas u počítače, kde jsem měl puštěné nějaké to porno video. V tichosti se ke mně přiblížila sestra a koukala mi na ocas a já o tom nejdříve nevěděl. ,,Nechceš s tím pomoct??‘‘ řekla a já se mohl propadnout hanbou. Ona sestřička byla tip nadržený holky, co by šukala snad s každým. Rychle jsem si ho chtěl zandat do kalhot a dělat jako že nic, ale ona mě chytla za rameno a řekla:,,Teda brácha! Já nevěděla, že ho máš tak velkého!!‘‘. Docela mě to potěšilo, ale dělal jsem, jako že je blbá atd. Rychle si ke mně klekla a řekla:,,Ukaž mi ho ještě!p Prosím… Neboj nebudu o tom nikomu říkat, chci se jen podívat jak velkého ho máš!‘‘. Měl jsem k sestře důvěru a jak mě přemlouvala, tak jsem se odvážil a vyndal si ho z kalhot, ale hned jsem ho chtěl dát zpátky, protože jsem se přeci jen styděl. ,,No tak, brácha! Jsem ho skoro neviděla… Ukaž ještě prosím‘‘. Chvilku mě zase přemlouvala a tak jsem ho zase vyndal a nechal jsem jí ať si ho pořádně prohlídne. Chytla ho do ruky, stáhla mi předkožku a začala mi dráždit žalud. ,,Co to děláš?‘‘ zeptal jsem se ji vzrušeným hlasem. Nic neodpověděla a snažila se mi sundat celé kalhoty. Trochu jsem jí s tím pomohl a ona mi teď pěkně kouřila. Sundal jsem si i tričko a čekal jaké kroky podnikne ona. Pořád mi ho krásně kouřila a střídavě i honila. Seděl jsem na židli nahý a už jsem se nechal kouřit od sestřičky, které to šlo opravdu dobře.

Když skončila tak se celá svlékla, na což jsem pouze přihlížel se stojícím ocasem. Když odhalila svá prsíčka, tak jsem se na ně koukal a těšil se na to, až si na ně sáhnu. Když odhalila svou krásnou buchtičku, kde nebyl jediný viditelný chloupek byl jsem tak vzrušený, že už jsem ji sám popoháněl ať jde ke mně. Byl jsem tak vzrušený, že jsem si neuvědomoval, co dělám. A co že to dělám? No, je to moje sestra! Ale v tuhle chvíli mi to bylo úplně jedno. Pomalu mi chtěla nasednou na můj klacek a přidržela si ho a já ji chytil za její krásný zadeček. Pěkně jsem po něm jezdil rukama a obdivoval tu krásu. Řekla mi, že jí s tím musím pomoct a že si mám ocas držet pěkně rovně. Její dírka byla ještě nezkušená a tak se tam jen tak nevešel, protože jsem ho měl poměrně velkého a tlustého. Roztáhla co nejvíce nohy a zadeček a konečně se jí to povedlo. Seděla mi na klíně a začala se na mém ptáčku pěkně prohánět. Chytl jsem jí za její kozičky jak jsem to viděl na internetu a vzrušoval se. Začal jsem stříkat a moje dávka ji teď pěkně naplnila. Slezla mi z klína, sedla si na postel, co nejvíce roztáhla nohy a ukázala mi svou buchtičku. Byla opravdu krásná, bez chloupků a sestra mě povzbudila a řekla, že už ho tam chce znovu mít. Přistoupil jsem a nejdříve jsem její buchtičku ochutnal. Začal jsem si s ní hrát jazýčkem a celou její chuť jsem vychutnával. Ona se začala prohýbat v zádech. Dělalo jí to moc dobře tak jako mně a pochválila mě, že práce s jazykem mi jde opravdu dobře, ale že už ho tam chce mít.

Přistoupil jsem tedy, shrnul si předkožku a přiblížil se k její buchtičce, která byla úplně vlhká. Pomalu jsem ho tam zasunul a krásně mi tam vklouzl. Nebyla tam už žádná překážka jako panenská blána, což mně nepřekvapilo protože moje sestřička už pana nebyla. Začal jsem přirážet a pěkně jsem ji píchal. Začala vzdychat a chovala se jak ty ženský na videích na internetu. Začala pěkně nahlas vzdychat a skoro už křičela ,,Ano! Ještě! Ještě! Tak! Oh!‘‘ a takhle naříkala. Začala se prohýbat a já poznal, že má orgasmus. Začal jsem ještě více přirážet a chtěl jsem se do ní vystříkat. Chytl jsem jí za prsa a snažil se pořádně vzrušit a nakonec jsem měl vyhráno. Další moje dávka skončila v její krásně pičce. Vyndal jsem ho z toho teplého místečka a začal jsem si ho honit, zatímco ona ještě prožívala svůj orgasmus.

Když už jsem myslel, že můj penis ochabl a už se s tím nedá nic udělat přiklekla si přede mě moje milá sestřička a řekla: ,,"Ještě to chci do pusinky a já jí řekl, že na to už asi nestačím. Vzala můj penis a pořádně mi začala dráždit koule a pak žalud a střídavě mi ho honila, ale nejvíce se stejně soustředila na žalud. Nakonec mého macíka probudila k životu a já byl připraven k mojí poslední dávce. Vzala můj penis do pusinky a měla ho až snad v krku a já začal stříkat. Všechno spolkla a já si lehl na postel a odpočíval. Řekla, že pokud budu chtít tak si to můžeme zopakovat.

No a je to taky na vás jestli chcete pokračování tohoto příběhu!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *