Sestřenice a já I.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi ještě 11 let, když jsem jako každý rok jezdil se sestřenicí k babičce na prázdniny. Jezdil jsem tam rád, vždy jsme se skvěle zabavili a nikdy nebyla nuda. Babička bydlela v male vesničce, s celkem velkou zahradou a dvorkem. Takže místa na hraní bylo poměrně hodně.

Hned první večer, jako každý rok, nám uvolnili jejich postel a sami šli spát do obývacího pokoje kde si rozložili pohovku. Když jsme se sestřenicí ulehli, ještě chvíli jsme si šeptali, to co jsme cely den dělali a tak.

Najednou ji napadlo, co si někdy tak zahrát na doktory, přesněji na gynekology. Nebyl jsem nijak proti, rád jsem si hrál na různý profese, ale to jsem ještě netušil kam se teprve dostaneme. Řekli jsme si dobrou noc a šli spát, natěšeni na další den co přijde. Ráno jsme vstávali hodně brzy, aby jsme vše stihli. Nasnídali se, převlékli se, umyli a rychle pádili na konec zahrady, kde jsme byli naprosto sami, okolo jen pole a les. Sedli jsme si do vyšší trávy, sestřenice (déle už jen Verča) navrhla, že bude vyšetřovat první.

Opřel jsem se o strom a najednou mi Verča začala stahovat kraťasy. Trošku jsem se zarazil, protože jsem se přece jenom styděl, ale za chvíli jsem povolil a nechal si je sundat. Vykoukl na ni tenkrát ještě celkem malý můj kamarád, ale nijak ji ta velikost nezajímala, sama to ještě nechápala. Přeci jenom jsme byli ještě malé děti. Když ho tak chvíli prohlížela, sahala na něj, začalo mi to dělat dobře. Řekl jsem jí ať pokračuje, ze je to pěkný. Ale ona že ne, že ona je tu doktorka a já jen pacient a nemám si tu co poroučet. Když ho tak prohmatávala, začal už celkem dobře tvrdnout.

Najednou se zarazila a ptala se mě co dělám. Řekl jsem, že nevím, že mi tohle jen tak neděla. Začala si s ním hrát dál a celkem o dost se mi zvětšil. Pak se mě zeptala jestli mi smí na něj dát pusinku, odpověděl jsem ano, jinak jsem ani nemohl, když mi to bylo tak příjemné. Naklonila se, stáhla mi kůžičku a dala mi na špičku žaludu pusu, pak ho jemně olízla. Já jen sykl, ale bylo to pěkný. Ale to nás najednou už naše babička volala k obědu, natáhl jsem si gaťě a ještě s trošku větší boulí jsem šel.

Tahle jsme si hráli celý týden. Poslední den přijela pro nás druhá sestřenice, bylo jí asi 19 v tu dobu. Celkem pohledná slečna. Cestou domu se Verča rozpovídala a řekla úplně vše. Trošku jsem se styděl, ale dalo se to přežít. Sestřenice se jen potichu smála a věnovala se dal řízení. Pak nám řekla, ze to co jsme dělali na zahradě je u dospělých hodně příjemný. Vysvětlila nám v kostce podstatu sexu a mi měli ještě větší chuť vyzkoušet něco dál.

Jenže pak od sestřenice přišla šokující zpráva. Stěhují se pryč, takže už žádné společné prázdniny. To nás dost zabolelo, ale co jsme mohli dělat. Přijeli jsme domu, řekli rodičům že se ještě půjdeme projít ven. Venku jsme si vykládali o všem možném, ale nakonec jsme zůstali u toho, o čem nám vykládala sestřenice v aute – sex. Dohodli jsme se, že až budeme starší a někdy se sejdeme tak, že to musíme zkusit. Druhy den jsme se loučili, neradi ale nedalo se nic dělat. Poslední pusa na rozloučenou a sbohem. . . Roky plynula, až mi bylo 18, dozvěděl jsem se, že má přijet teta a sestřenice. Hned mě napadlo to, co jsme si kdysi slíbili.

V duchu jsem si říkal jestli ona na to třeba nezapomněla už, nebo se změnila a vůbec jí to nebude zajímat. Měl jsem jen hrozné myšlenky, tak jsem se šel ještě osprchovat, oholil se abych nevypadal jako opice, i když banán jsem měl, a jaký. . . Ale bohužel ne na jídlo. Měl jsem ho kolem 19 cm takže takový pěkný macík. Upravil jsem se i dole, co kdyby náhodou. Navoněl se. . . A najednou slyším zvonek. Lekl jsem se, že už by to mohli byt oni, ale pak mi došlo, že mají přijet až zítra. Máma šla otevřít, slyšel jsem ženské hlasy a smích. Pak máma řekla tak pojďte dál. Řekl jsem si, bože oni přijeli dřív. Rychle jsem se oblékl a šel z koupelny do svého pokoje. Asi za 5 minut někdo slušně zaklepal, řekl jsem vsupte, dveře se otevřely. . .

V nich stála Verča. Nádherná, 170 cm vysoká, pevný tak 2 prsa, krátké bíle tričko a černou minisukni. Pozdravila mě, ale já nemohl. Seděl jsem jak opařenej, ani hlásku nevydal. Jestli mi spadla brada až po kolena, tak jsem to nijak neregistroval.

Chvíli jsme se na sebe dívali. Asi po minutě koukáni na ni jsem ji pozdravil. A to bylo vše. Zeptala se jestli smí dál, odpověděl jsem, že klidně může, ale než jsem to dořekl, už skoro seděla na mé posteli. Měl jsem tam ještě trošku nepořádek, protože jsem myslel, že přijedou až další den, tak jsem to nějak nestihl. Pak jsem uviděl pod posteli porno časopis. Zhrozil jsem se, co když ho uvidí, co mi řekne. Díval jsem se pod tu postel, Verča na mě. . . Pak se zeptala na co koukám, jen jsem něco žblechtl, na víc jsem fakt neměl. Podívala se mým směrem. Sakra našla ho. Najednou vykřikla, ale copak to tu máme? Časopis pro dospělé, tohle číslo mi zrovna chybí. A začala v něm listovat. Já na ni jen udiveně koukal, jestli se mi to jen nezdá. Ne, opravdu si listovala a hltala každý obrázek. Naráz jsem ucítil strašnou chuť se na ni vrhnout a zasunout do ní můj klacek. Však už mi nějakou dobu pěkně stál a myslím, že její kundička taky nebude moc suchá. Podívala se na mě a pak níž na můj stožár a jen podotkla, vidím, že dnes už stačí jen pohled na mě. A listovala dál. Uvědomil jsem si, ze si asi pamatuje vše, co dřív bylo.

Odhodil jsem všechny zábrany, stoupl si a šel k ní, upřeně se dívala na můj stojící zázrak přírody. . . Přisedl jsem k ní, chytl kolem pasu, podíval se jí do očí a zeptal se, jestli si pamatuje, co jsme si slíbili. Hned mi vlepila odpověď, že nebyl den kdy by přestala na to myslet. To mě ještě víc povzbudilo a dodal jsem si odvahy. Přejel ji po ruce, po stehně dolu. Pak zpět nahoru a směřoval jsem si to k prsům. Chvíli hladil bříško a pak zajel pod tričko na prsa. Už jsme to oba nevydrželi, svalila mě na postel a začala vášnivě líbat. . . Při tom mi sáhla do rozkroku, což mi přidalo ještě víc na tvrdosti a velikosti.

Pomalu mi začala stahovat gaťě, až je dala ke kolenům, sjela níž a vzala si ho do pusinky. Bylo to tak nádherný, jako tenkrát. Ale jak říkala její sestra, mnohem krásnější. Řekl jsem jí ať zpomalí, takhle by mě strašně rychle udělala. Tak zvolnila a jemně si hrála na špičce a dávala na něj pusinky jako tenkrát. Pomalu přetahovala kůžičku, byla to zatím asi nejkrásnější honitba od holky, co jsem kdy zažil. A to jich nebylo málo. Když už to na mě přicházelo, zeptal jsem se, jestli jí můžu nastříkat do pusinky, odpověděla že ano, že moc ráda ochutná. Zvlášť, že moc ráda mě.

Zrovna, když to dořekla, mi v něm začalo škubat, poznala to a rychle si ho dala do pusinky a já začal stříkat. Nemělo to konce, jedna dávka za druhou. Pěkně jí to plnilo její roztomilou pusinku až jí to začalo stékat po bradě. V tom najednou do pokoje vesla Verči sestra , moje nejstarší sestřenice.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Neřeknu napsal:

    Vím že to je už dva roky zpátky a je to škoda ale jinak *TOP* je pokračování?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *