Šest na jednu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj, chci vám odvyprávět příběh, který se stal před rokem. Byla jsem doma sama a tak jsem si šla dát plnou vanu atd… Oblékla jsem si jenom sexy košilku, když najednou někdo zaťukal. Neuvědomila jsem si, že na sobě nemám skoro nic a prostě jsem otevřela. Najednou se na mě někdo vrhnul a začal mě líbat a zavřel dveře. Já křičela, ale pak jsem si uvědomila, že je to můj kluk Ondra.

Řekl, že mě strašně chce a já se strašně vzrušila a řekla tedy, že jo. On už se u nás vyznal, tak mě odnesl k našim do ložnice. Tam mi řekl, ze má překvapení a řekl ať počkám. Když se vrátil přinesl nějakou krabici. Řekl, že chce dneska mít úžasnou noc, šel ke mně, svlékl mi košilku a položil mě na postel. Řekl ať zavřu oči a já to udělala. Pak si na mě zase sednul a začal mě hladit a líbat. Když přestal, uvědomila jsem si že mě mezitím připoutal k posteli pouty. Nechápala jsem to, on řekl ať jsem hodná a zase odešel.

Když se vrátil, nemohla jsem věřit vlastním očím. Stal tam Ondra a s ním ty největší kreténi na škole. Bylo jich s Ondrou 6. V klidu ke mně přišli a začali si mě prohlížet. A já začala křičet. V tom ke mne přišel Honza a dal mi facku a řekl že se mi to bude líbit a že jim Ondra řekl, že je to moje poprvé. Já se podívala nechápavě na Ondru a on mi řekl, že je to jen obchod, že mi to vynahradí. Všichni se začali svlékat a honit si pera.

Já jsem ani nemohla začít křičet, jelikož mi ho Matěj narval do pusy a začal mi do ni píchat. Pak jsem ucítila něco příjemného na své kundičce, ale nic jsem neviděla. Přitom jsem si všimla, že Honza podal Ondrovi kameru a řekl ať to za něco stoji nebo jim vrátí těch 5 000. Porad jsem tomu nemohla uvěřit, můj milovaný kluk Ondra mě prodal za 5 000!!! Strašně jsem začala brečet, ale nikdo si toho nevšímal. Když se mi Matěj vystříkal do pusy ucpal mi nos, a řekl ať polykám. Začala jsem se dusit a nemohla dejchat. Nakonec mě pustil a já to vypustila.

Pak se ode mě zase všichni odtáhli a začali se na něčem domlouvat. Na to ke mně přišel Tomáš a Libor a odpoutali mě. Pokusila jsem se utéct, ale bylo to marné. Honza mi řekl ať jsem zticha nebo to bude horší. Řekl, že se domluvili, že mě opíchá jenom on, že nejsou až tak zlí. Začal mě líbat a ostatní odešli. Jenom tam nechali kameru. Hodil mě na postel a řekl, že si to užiji, pak jenom ať jsem hodná a jel níž a níž a začal mi jemně zpracovávat kundičku. Nejdřív jemně, ale pak začal sát a kousat, poddala jsem se mu a začala sténat. Bylo to úžasné. V tom ale řekl, že chce taky. Stoupl si a já klekla. Začala jsem mu nezkušeně, pomalu olizovat péro, stahovat předkožku, on to však nevydržel a začal mi rukama hlavu tvrdě narážet na jeho péro a poradil mi abych nasávala. Když se do mě potom vystříkal řekl, ze už jsme oba připraveni. Já si sama od sebe lehla, on si lehl na mě a přiložil mi ho k mému pannenskému otvoru. Doufala jsem, že bude hodnej, ale on byl tak nadrženej že mě popadl za zadek a tvrdě začal přirážet. Já křičela a sténala, pak se to ale srovnalo a zase se mi to líbilo. Vyzkoušeli jsme různé polohy, na koníčkovi, o zeď, na stole atd…

Když jsme se oba udělali tak zapískal a všichni ostatní se tam nahrnuli. Byli pořád nazí a měli vztyčený brka a koukali na mou mokrou kundičku. Honza jenom ukázal na mě a řekl ,,poslužte si“. Přistoupil ke mně Tomáš a hodil mě na zem. Řekl ať si stoupnu na všechny čtyři. Já jsem to neudělala a začal do mne kopat, tak jsem radši poslechla. On si klekl za mě a začal mě tvrdě mrdat do zadečku. Strašně to bolelo, ale on porad přirážel. Pak pode mě vklouzl Matěj, chytl mě za stehna a začal mě mrdat do kundičky. Nakonec ke mne přistoupil Vojta a vrazil mi ho do krku. Všichni tři mrdali, já plakala a ostatní tři čuměli a natáčeli.

Všichni se do mě postupně vystříkali. Všichni si sedli na židle a čuměli, co se bude dít. Zbyl už totiž jenom Libor. Ten měl největší kládu. Hodil mě na postel, sedl si na mě a dal mi par facek, popadl robertka z té krabice a narval mi ho do pičky. Pak vytáhl 3 kolíčky, jeden mi dal na postěváček, ostatní na prsa. A začal na mě křičet ať mu řeknu, že jsem jeho kurva. Já mu to řekla, dal mi dalšího lepáka a že prý hlasitěji. Začala jsem křičet co mi řekl. Potom mě zbil a pak tvrdě tou jeho kladou vomrdal jak se dalo. Nakonec mi dal na pysky a bradavky takovýy kabely a ty zapojil. Byla jsem z toho strašně nadržená, ale taky to strašně bolelo. Všichni se mi tlemili jak se tam válím v křečích …I Ondra…Nakonec mě ještě všichni postříkali a vypadli. Ondru už jsem nikdy nechtěla vidět…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *