Sekretářka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to v mých 16 letech. Otec byl vedoucí jedné firmy a já jsem za ním ten den jel až do Prahy. Rodiče jsou rozvedení a tak jsem chtěl být o víkendu s tátou. Byly jsme domluveni, že mám být ve 2 hodiny v jeho kanceláři. Šel jsem tedy rovnou k jeho firmě a dále do 3. patra k jeho kanceláři. Zaklepal jsem na dveře a vstoupil. Seděla tam Jana, otcova sekretářka. Byla moc krásná. Blondýnka s krásnými a velkými prsy. Na sobě měla sukni a halenku a jakmile jsem vešel krásně se na mě usmála. Pozdravila mě a já ji taky. S Janou už se znám, několikrát jsem ji tu potkal a tak jsme si začali tykat. Zeptal jsem se, jestli je tam otec. „Za chvilku by měl dorazit, zatím se tu posaď. „Řekla mi, že musel někam narychlo odjet, ale měl by už být na cestě zpět. Za hodinu a půl zazvonil Janě telefon. Po chvilce povídání Jana zavěsila a řekla mi, že otec přijede až kolem 10 hod. večer. To byl pro mě docela šok, jelikož se nemám jak dostat k tátovi domů a jinak tady v Praze nemám, co dělat. Jana mi řekla, že to otec ví, a že mi vzkazuje ať zůstanu tady s Janou nebo ať jdu k němu do kanceláře k počítači. Šel jsem tedy do jeho kanceláře a dělal jsem něco na internetu. Čas běžel pomalu a když už bylo 5 hodin, vypnul jsem počítač a šel za Janou. Chvilku jsme si povídali, ptala se mě jak to jde ve škole atd. Zabili jsme asi 30 minut povídáním. Poté řekla, že už končí v práci a měla by jít. Zeptal jsem se kam mám jít já, že bych tu neměl asi být sám. Jana tedy řekla, že stejně nemá co dělat, tak tu bude čekat se mnou.

Dál jsme si povídali a pak přišla ta otázka. „Máš už nějakou dívku? Nebo měl jsi už nějakou?“. Trochu jsem se zarazil a řekl jsem, že jsem ještě s nikým nechodil. Teď mě zarazila Jana a řekla, že mě musí opravit, že se neptala jestli jsem už s někým chodil, ale jestli jsem měl sex. Teď jsem se zarazil úplně. Vůbec jsem nevěděl jak mám reagovat. Slaboulinkým hláskem jsem řekl, že jsem ještě sex neměl. „A chtěl bys?“ řekla Jana. V duchu jsem si říkal, že je jasné, že chci už mít sex, ale jinak ze mě nic nevylezlo. Přisedla si ještě blíže ke mně a řekla, že pokud chci, mohu mít sex s ní. Teď jsem nevěřil vlastním uším a jen jsem se nevěřícně díval na Janu. Položila mi ruku do rozkroku, čemuž jsem se nebránil, a řekla, ať se nebojím, stejně tu není co dělat. Ani jsem se nehnul, zdálo se mi, že se teď bojím i dýchat a mluvit. Jana se usmála tak krásně, jako když jsem přišel a rozepnula mi knoflík u kalhot a poté i poklopec. Pomaličku mi sundala kalhoty a poté i tričko. Chtěl jsem jí říct, že to asi není dobrý nápad, že bychom neměli, ale jak už jsem říkal, nezmohl jsem se ani na pohyb, natož na slova. Teď už jediné co jsem na sobě měl byly slipy. Jana naopak na sobě měla úplně všechno. Cítil jsem jak ze mě sundavala i slipy a můj stojící 16cm penis byl vypuštěn na svobodu. Levou rukou ho uchopila a začala honit. Další slova, která vypadla z jejích úst byla, že je krásně vidět, že jsem po tátovi, krásný a velký penis jako otec. Roztáhla mi nohy a klekla si přede mě. Přetáhla předkožku penisu a její rty se nalepili na můj žalud. Byla to nádhera. Špičkou jazyka mi dráždila žalud a já věděl, že jestli se k něčemu neodhodlám, tak si to vůbec neužiji. Dodal jsem si tedy odvahy, předklonil jsem se k ní a začal jsem jí rozepínat knoflíčky u halenky. Když jsme z ní dostal halenku oba jsme se postavili a šli ke stolku. Vyhrnula si sukni a sundala kalhotky. Předklonila se ke stolu a vyšpulila na mě svojí prdelku. Stáhl jsem jí sukni a pomaličku jsem do ní začal zasouvat penis. „Jen mě nešetři! Pořádně mi ten zadek zmaluj!“ ozvala se Jana a já do ní začal přirážet. Její kozy se houpaly sem a tam jak jsem do ní bušil a Jana začala hlasitě vzdychat. „To je ono, tak je to správně, jen tu mojí prdelku nešetři“ řekla Jana a já dál pokračoval.

Brzy jsem se do ní vystříkal a hned na to se ke mně Jana otočila a řekla mi , že jsem zatím lepší, než můj táta, tak ať mi to vydrží. Trochu jsem se divil, že tu otevřeně přede mnou mluví o tom, že můj táta má s Janou sex, ale v tuhle chvíli mi to bylo jedno. Posadila se na stůl a roztáhla nohy. Přišel jsem blíže k ní a už jsem tam chtěl zasunout, ale Jana mě zastavila a řekla, ať to nejdříve ochutnám pusou. Přiklekl jsem tedy k její kundičce a sáhl jsem si na tu její buchtičku. Bylo to krásné, začal jsem dovnitř zasouvat prsty a konečně jsem se odhodlal ji vylízat. Jazykem jsem pronikl dovnitř a začal ji krásně lízat. Chvíli jsem si tam takto hrál a poté jsem se už postavil. Stál jsem tam před ní úplně nahý a nedočkavý na dobu, kdy konečně zasunu do buchtičky. Přistoupil jsem co nejblíže k ní a zasunul jsem do ní penis. Pomalu jsem jí začal šukat. Uchopil jsem jí za boky a začal se s ní líbat. Poprvé jsem poznal, jaké to je, když se střetnou dva jazyky. Dlouho jsem se s ní líbal a přitom jí sundal poslední část šatů, co na sobě měla. Konečně jsem z ní dostal její podprsenku a sáhl si na ty její krásný a velký prsa. Poté jsem ji uchopil za zadek a co nejvíce se na ni nalepil. Její prsa se na mě mačkala a já se chtěl jít zase líbat, ale Jana ne. Řekla, ať se do ní konečně vystříkám, že už se na to strašně těší. Začal jsem do ní tedy přirážet větší rychlostí a u toho cítil, že se blíží můj výstřik. Výstřik, který jsem vpustil do Jany doprovázel její orgasmus. Prohnula se v zádech a vydechla. „Bylo to krásné, řekla mi, když v tom jí zazvonil telefon. Otec jí volal, že se hodně opozdí a požádal Janu, aby na mě dohlédla nebo mě vzala k ní domů. Šli jsem tedy k ní a u když jsme dorazili k jejímu domu, ještě jsme se spolu vysprchovali. Ten večer jsem prožil něco, na co nikdy nezapomenu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *