Sázava

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Loni v létě jsme si s přítelkyní Evou a kámošem Mirkem s jeho přítelkyní Ančou pronajali na víkend malou chatičku u vody. Byl krásný teplý letní večer, seděli jsme u ohniště a popíjeli vínečko. Obě holky byly k nakousnutí, ale ta moje byla sice hezká, ale stydlivá, kdežto Anča odvážná a prsatá. Asi po čtvrté láhvi nálada už byla celkem uvolněná a já šel hledat do chaty další sedmičku. Pak jsem uslyšel jak jde někdo na záchod, kterej byl také v chatě. Za chvilku vyšla Anča ven a protože jsem v kuchyni dělal rámus, jak jsem hledal cosi k snědku, přišla za mnou. Kus jsem jí nabídl, vzala si a chvilku jsme spolu povídali. V kuchyni bylo šero, svítilo se jenom na chodbě. Napadlo mě se kouknout otevřeným oknem k ohništi a co nevidím. Mirek stojí zezadu za Evou a ojíždí ji intenzivně její prsa a moje milovaná se nebrání. Je vidět bylo, protože byli u ohně, nás v okně ale ne.

Chytil jsem Anču za ruku a přitáhl ji k oknu, aby i ona viděla, co jsem viděl já. Anča na chvilku ztuhla, ale nic neříkala a hned na to jsem jí začal také pěkně ojíždět její velké prsa. A v tom se projevil rozdíl mezi holkama: zatímco ta moje se nechala pasivně ojíždět, ale nic víc, Anča mi už za chvilku hladila napnuté kalhoty a vytahovala mi péro z poklopce. To už i já jsem jí hladil kundičku a byli jsme pěkně nažhavení. Anča se chytla okna a já do ní pěkně zezadu pronikl. Naštěstí řeka u chaty tekla takovou peřejí, takže přes ten zvuk nebylo nic slyšet. Šoustal jsem ji zezadu a oknem se díval, jak se Mirek už dostal pod oblečení a ojíždí tu moji. To samé viděla i Anča a tento pocit byl neuvěřitelně vzrušující. Držel jsem ji za kozy, kalhoty jsem měl stažený nad kolena a ona měla jenom tanga na bok a nadzvednutou sukni. Obavy z odhalení jsem neměl, protože ty dva jsme měli na očích a nikdo jiný tam nebyl. Užíval jsem si tento okamžik plnými doušky. Její výška byla ideální, takže můj ztopořený pták nádherně zajížděl do její mokré kundičky, jako by tam odjakživa patřil. Její prsa byla tak velká, že se mi ani nevyšly do rukou a při přirážení pleskaly nádherně o sebe.

Bylo tak vzrušující, že za chvilku jsem cítil, že budu. Raději jsem teda vytáhl ptáka ven, vtom se Anča otočila a strčila si ho do pusy a po pár tempech kuřby jsem cítil, jak moje natlakované semeno se dere do její pusy. Jakoby to tušila, v poslední chvilce ho vytáhla a nechala si je nastříkat mezi kozy. Až jsem se divil, kolik toho bylo. Sice byla skoro tma, takže jsem jenom cítil hluboké výstřiky. Nádhera – celé to však netrvalo moc dlouho a už jsme s rámusem šli zpět k ohni. Řek bych, že v pravou chvíli – Eva už byla pěkně načnutá. Mirek ji rukou už pořádně šmejdil v kalhotkách a na poslední chvíli ji vytáhl, když nás uviděli. Dělali jsme, že jsme nic neviděli, a i oni dělali jako že nic. Zatímco Anča koukala na Mirka naštvaně, moje Eva byla fakt pěkně nažhavená. Sama navrhla, že se projdeme kousek kolem řeky. Po chvilce jsme už seděli na velkém kamenu u řeky a v jejích vlhkých kalhotkách jsem byl já. Byla tak nadržená a vlhká, že sama si o to šoustání řekla a já zasunul podruhé do pěkně tekoucí kundičky a jenom si vychutnával její přírážení. Ležel jsem na zádech a ve svitu měsíce nechal Evičku ať si mě opíchá. Bylo to příjemné, Eva za chvilku ječela blahem a orgasmus ji chvěl celým nahým tělem. Až její orgasmus odezněl a já ještě nebyl, protože jsem před chvilkou byl, tak na mě jezdila tak dlouho až jsem se i já pěkně udělal do její žhavé kundičky.

Při cestě zpět jsme našli Mirka, jak zpitý spí u ohniště. Byl to fajn pocit – on si začal a neužil a já měl obě …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *