Šance

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ten kluk byl úžasný! Zcela nahou mě položil na stůl v kuchyni, zvedl mě nohy a ze široka je rozevřel. Přitáhl můj zadek k okraji stolu a než jsem se nadála k prcině mě přiložil svého tvrdého čuráka a už jsem ho tam měla. Stačila jsem jen vydechnout a už jsem prožívala krásnou soulož Bylo to něco fantastického, čeho jsem se u svého manžela nikdy nedočkala. Miloval mě vždy v posteli a za tmy. Ještě štěstí, že byl na té služebce a já si mohla jít na ten večírek.

Pojednou vrzly dveře a než jsem se stačila já i Kuba vzpamatovat, stála vedle nás moje mladší sestřička Jaruška a civěla na nás, jak si to na stole rozdáváme.

„Co tady děláš?“ vyjela jsem na ni.

„No, nechtělo se ně tak pozdě domů, tak jsem tady zůstala!“ říkala mě skoro omluvně. „Teď slyším nějaké zvuky, tak se jdu podívat co se děje a vy tady….!“ řekla Jaruška a začala se culit. Kubovi to vůbec nevadilo a dál mě pomalu šukal. Jaruška však něco takového viděla poprvé a tak nebylo divu, že nás tak bedlivě pozorovala. Já věděla, že je ještě panna, měla teprve 16. roků a schválně jsem ji nechala, ať se něco přiučí.

„Chtěla bys přijít o panenství, ségra?“ zeptala jsem se ji, když mě napadla spásná myšlenka, protože zde hrozilo, že to na mě bude moct ségra říct manželovi.

„Teď hned, jó?“ zeptala se nevěřícně Jaruška.

„No a nač bys chtěla čekat? Jednou se té blány zbavit musíš, tak proč toho nevyužiješ? Kuba by byl rád, kdyby mohl načít pannu! Viď Kubíku!“ řekla jsem Kubovi.

„Jestli chce, klidně ji tu přepážku zničím, ale musí si sundat tu noční košilku!“ řekl

„A nebude to moc bolet?“ ptala se Jaruška, ale sama si začala pomalu přes hlavu svlékat košilku, čímž Kubovi ukázala rovnou svoji kundičku. Ani mě nedodělal. Vytáhl ho ze mě a pomohl Jarušce s košilkou.

Vstala jsem a uvolnila stůl pro Jarušku. Kuba ji na něj hned položil a rozevřel její stehna a hladil po prcině. Jaruška se celá chvěla. Nevěděla, co ji čeká a bála se. Kuba se sklonil a začal ji prcinku zpracovávat jazykem. To bylo dobře, protože Jaruška se trochu uvolnila a její skulinka se pěkně navlhčila.

„Nebudem dívenku moc trápit!“ řekl Kuba zajel oběma dlaněmi pod její zadeček a přizvedl ho. Pohybem rukou našel její štěrbinku na špičce svého ocasu a Jarušku si k sobě za prdýlku přitáhl. Hekla a měla ho v sobě na doraz. Začal s ní na svém ocasu pohybovat a při tom ji stále držel za zadeček.

„Nevidíš, děvče, ani to moc nebolelo a máš to za sebou!“ řekl ji a dál ji prcal.

Všimla jsem si, že se Jaruška usmívá, i když ji po tváři tekly slzy. Určitě se ji to líbilo.

„Vystříkám ti karburátor a ty se půjdeš pěkně umýt!“ řekl ji a Jaruška jen přikývla. „Budeš-li pak chtít, můžeme si dát repete, ale se vším všudy! Příjdu k tobě do pokojíku a do rána budeme souložit jen spolu!“ řekl ji.

Jaruška se podívala na mě.

„Jó, holka, to záleží jen na tobě!“ řekla jsem ji. „Já mam svého Matýska!“ řekla jsem smutně, protože jsem věděla, že dnes půjdu spát s vlhkou.

„Radši běž s Amálkou!“ řekla Jaruška. „Mě bude dnes bolet a musím si ji léčit!“ dodala a trpělivě držela, když do ní Kuba stříkal své semeno.

Vytáhl ho a plácl ji po zadečku. „Tak šup pod sprchu!“ řekl a vyhnal ji.

Odběhla jako srnka. Odvedla jsem si Kubíka do svého pokojíčku a spokojeně se od něho nechala prcat až do rána. Konečně to má segra za sebou, pomyslela jsem si. Určitě teď bude prcat často jako já!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *