S tatínkem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když jednoho dne naší maminku odvezly natrvalo do blázince, zůstali jsme s tatínkem a sestrou sami. Mě bylo v té době pět let a sestra Barunka byla o rok mladší. Tatínek se o nás staral vzorně.

Když mě bylo asi osm let, vzal si mě stranou a vysvětlil mě nač vlastně mám svého pindíka. Poprvé jsem se tak dověděl, že ho nemám jen na čurání, ale i na daleko příjemnější věci a naučil mě, jak si s ním hrát. Pak zavolal i Barunku a i ta si musela hrát s mým čuráčkem a pak na oplátku jsem si musel já prohlédnout její prcinku a pohrát si s ní. Poprvé jsem se tak seznámil s dívčí kundičkou.

Často, jsme si pak se sestrou, vzájemně s pohlavními orgány hráli i v přítomnosti tatínka, který nás nabádal, abychom přesvědčovali kamarády a kamarádky, aby si od druhého z nás, nechali pohrát s pohlavím. Tedy, aby Barunka přesvědčila své kamarádky, jak je to hezké, když ji kluk laská pipinu a přiměla ji, aby se nechala ode mě polaskat a nestyděla se, když ji na oplátku já ukážu a nechám pohrát s čuráčkem. A zase naopak, abych já přesvědčil kamarády, aby Barunku nechali pohrát s jejími čuráčky a na oplátku zase oni uvidí a budou si moci pohrát s její štěrbinkou.

Pochopili jsme to oba a musím se přiznat, že já měl lehčí úlohu. Jako prvního jsem pozval kamaráda Tomáše. Bylo mu devět a když jsem mu řekl, že se Barunka před ním klidně svlékne a ukáže mu svoji prcinu, nechtěl věřit. Slíbil mě, že pokud mám pravdu a Barunka mu svoji prcinu ukáže, tak i on jí ukáže svého macíčka. Vše se uskutečnilo a Tomáš byl velice spokojený. Samozřejmě se pochlubil kamarádům a Barunka byla v jednou kole.

Teprve asi po třech týdnech se ji podařilo přivést kamarádku Haničku. Bylo ji osm a moc toužila vidět čuráčka. Splnil jsem ji to v našem pokojíku, ale když se měla svléknout ona, nechtěla. Barunka ji šla, ale příkladem a za chvilku měla i ona kalhotky dole a já prsty na její štěrbince. Pak už se jen hihňala a moc se ji to líbilo.

Ten kousíček masíčka, co mají ty holky mezi stehny mě začínal velice přitahovat. Blížilo se mi na desátý rok a můj klacík už na jisté podněty začínal reagovat. Většinou se prodloužil a tak trochu jako ztuhl, ale to správné ztopoření to ještě nebylo. Dívky začínaly chodit častěji, i když né tolik, jako kluci za Barunkou.

Tatínek nám dole v domě udělal dvě místnosti s koupelničkou a WC, kam jsme si mohli vodit své kamarády. Jeden pokojík byl můj, druhý Barunky, koupelna a WC společné.

Tak to trvalo asi tři roky. Mezi tím mě tatínek naučil, jak Barunce a později i jejím kamarádkám, mohu dráždit zadeček a prcinku jazykem. Dal mě dokonce tenký kolíček, kterým jsem dívenkám mohl zadečky protahovat a připravovat na opravdový pyj. Barunka se učila přijímat můj pyj do své pusinky a správně mě ho ožužlávat. Byla to fantazie.

Bylo mě už dvanáct a neustálím drážděním a hraním si s děvčaty se mě už čurák nádherně topořil. Jednou, když si zas tatínek se mnou a s Barunkou hrál a učil nás dalším aktivitám, zjistil tuto skutečnost a řekl, že se blíží doba, kdy poprvé poznám opravdovou slast.

Druhý den Barunka přivedla osmiletou kamarádku Janičku, která chtěla vidět mého čuráčka a protože ji Barunka upozornila, že to uvidí jen tehdy, ukáže-li mě i ona svoji buchtičku, začala se Janička hned svlékat. Měla ji samozřejmě pěkně holou, nikde ani chloupek. V té době jsem už byl v lízání kundiček docela přeborník a moc mě to chutnalo. Svlékl jsem se tady taky do naha a Janičce ukázal svého pindíka. Ta ho vzala do ruky a on se ji tam samozřejmě postavil, což ji chudáka udivilo, protože ještě neměla vůbec potuchy proč se tak děje. Barunka ji řekla, ať se nebojí a nechá si ode mě prozkoumat frndičku. Janička souhlasila a já ji pěkně přizvedl v pase, držíc ji dlaněmi za zadeček a její kundičku si přitáhl k ústům. Pak už úřadoval jen můj jazyk, který vnikl Janičce mezi drobné stydké pystíky a poprvé v životě ji laskal poštěváček. Nádherně při tom kvičela, sténala a prosila, abych ji vysvětlil, co že hezkého ji to dělám. Měla hlavu zakloněnou a vůbec nemohla vidět, jak ji jazykem dráždím prcinku. Barunka ji vysvětlila, že to kluk děvčeti musí občas dělat, aby se její broskvička správně vyvíjela.. Sice to Janička nepochopila, ale s vysvětlením byla spokojená.

A pak už to přišlo, tatínek přivedl asi patnáctiletou dívku. Jmenovala se Edita. Ta se bez řečí svlékla a ulehla na válendu a rozevřela stehna. Tatínek mi řekl, abych ji hezky vylízal, že se mi Editka odmění.

Nechápal jsem, ale její píča mě samozřejmě lákala, Sklonil jsem se nad ní, ovanula mě libá vůně a už jsem ji její broskvičku provětrával jazýčkem. Byla krásně ochmýřená a protože jsem doposud takovou kundičku neviděl, moc mě rajcovala. Pouštěla i víc šťávičky, než kundičky mladších dívek, ale stejně se mě na ni něco nezdálo.

Pindík se mě postavil jako dosud nikdy. Byl tvrdý na kost. Děvče hekalo slastí a rukama si tisklo moji hlavu silně do rozkroku, že jsem si myslel, že se na její pičce zadusím. Na štěstí mě tatínek zachránil. Zvedl mě hlavu z její pičky a řekl:

„Teď ji nasaď na ústí kundičky svého čuráčka a zajeď s ním do ní!“

Musím uznat, že na nic jiného jsem nečekal. Věděl jsem již dávno, že se holkám do kundy čurák strká a na nic jiného jsem se netěšil víc, než až to budu moct udělat. Sice jsem si myslel, že moje první holka, které to budu moct udělat bude Barunka, ale teď jsem byl rád i za Editku. Klekl jsem si mezi její rozevřené stehna, do ruky si chytl čuráka a sklonil se k Editce. Přisadil jsem ji špičku údu na poševní vchod a zatlačil ji ho kousek dovnitř. Čekal jsem nějakou překážku, protože jsem věděl, že holky mají panenské blanky, ale čurák mě zajel bez problémů až na samé dno její kundy. Editka sice hekla a zavzdychala, ale nebylo to bolestí. Teprve teď mě došlo, že to, co se mi na její kundě nezdálo bylo to, že tam neměla blanku, kterou jsem vydával u mladších holek, kterým jsem lízal pičky. Zůstal jsem skoro jako opařený a uvědomil si, že Editka už s někým musela prcat. V tu chvíli mě to bylo jedno, hlavně, že už i já jsem v kundě!

„Tak se trochu na Editce pohybuj, né! Jak jsem ti to vysvětloval, už jsi to zapomněl?“ nabádal mě tatínek.

Samozřejmě, že jsem nezapomněl. Jen jsem si to nestačil uvědomit. Začal jsem se na Editce pohybovat a můj penis v ní klouzal.

„To je paráda, co? Je to lepší, než když ti ho holka jen prohání rukou, co?“ řekl mi tatínek. „Tak dej Editce aspoň pusu, když ti už nastavila kundičku!“ radil mi táta.

Vrazil jsem ji tedy hubanec a Editka mě ho vrátila a doslova se ke mně přisála. Do pusy mě strčila svůj jazyk a rejdila mě s ním v ústech. Holka se opravdu vyznala. Zato já byl z toho vedle a než jsem se nadál, už jsem to do Editky stříkal. Přestala mě líbat a jen řekla:

„On to do mě stříká!“

Tatínek ji na to odpověděl, že to nevadí, že je mimo plodné období. Zjišťoval to u její maminky, která má o tom přehled. Mohl jsem v ní proto čuráka nechat a ještě chvilečku jí mrdat. Nemrdal jsem ji dlouho, protože se mě pomalu scvrkával, až mě z Editky vyklouzl. Evidentně byla zklamaná, ale to já taky. Byla to nádhera klouzat čurákem ve vlhké kundě.

Tatínek se jen usmíval a říkal, že ne poprvé to nebylo špatné a že za chvilku si to zopakujeme. Poslal Editu do koupelny, aby se omyla a mě zatím poučil, jak ji dál ukájet. Docela jsem se těšil, protože Editka se mě líbila, i když byla o tři roky starší.

Když se tedy Editka vrátila z koupelny, musela si kleknout na všechny čtyři a vystrčit na mě zadeček. Měla ho jako dva česnečky. Naolejoval jsem si ukazováček dětským olejíčkem, jak mě tatínek poradil, a pomalu ho Editce zastrčil do zadečku slastně zasténala, když jsem ji ho tam zastrčil až po pěst. Chvilečku jsem jim tam projížděl a tatínek se při tom Edity zeptal, zda už v zadečku něco podobného měla. Zčervenala a zavrtěla hlavičkou, že né!

Tatínek se pousmál a zeptal se ji, jak se ji líbí můj prstík v prdýlce a ona jen souhlasně pokývala. Ani nemusela, protože slastné vzdechy, které vydávala, mluvily za ní. Tatínek mi připravil umělý kolíček, kterým jsem mladším kamarádkám už zadečky protahoval a naznačil, abych prst vytáhl a Editce do zadečku nasadil tohoto uměláka, který byl delší a o něco širší. Učinil jsem tak a vnikl ji tam umělákem, který jsem ji tam nejprve pomalu zatláčel. Editka pištěla, že to trochu bolí, ale postupně opět slastně vzdychala. Když jsem ji tam potom volně umělákem klouzal, už jen slastně hekala.

To už jsem cítil, jak mě pindík opět stojí a těšil jsem se, že se Editce zase zasunu do kundičky. Tatínek byl, ale jiného názoru. Rozhodl, že musím Editce projet čuráčkem i anální otvůrek, abych aspoň tady byl první!

Editka sice měla strach a řekla, že se bojí, že to bude bolet, ale tatínek ji ubezpečil, že nemám pindíka o moc širšího než je kolíček a když jí prdýlku dobře připravíme, ani to nepocítí! Stejně Editce nic jiného nezbylo, než nechat prdýlku nastavenou a čekat, co bude. Věděl jsem, že se Editka těší, jen trochu dělá upejpavou.

Tatínek mě dal olejíček a já si jim namazal svého pindíka. On zatím promazával řitní otvůrek Editce. Všiml jsem si jak se Editka prohnula, když ji tatínek zajel prostředníkem maličko do otvůrku, aby to i tam promazal. Měl prsty silné jako můj penis a já tušil, že se to bude Editce líbit. Klečel jsem za ní a pomalu přikládal špičku penisu k její dirce do zadečku. Už jsem ho měl přímo na ni a tak jsem zatlačil. Editka se vzepřela a zatlačila proti. Sykla trochu bolestí, ale penis ji tam zajel jako po másle. Cítil jsem, že je tam pevněji než v kundičce a není to tam tak vlhké. Začal jsem ji do zadečku prcat. Přidržoval jsem si ji za boky a přirážel jako o život. Editka sténala slastí a já ji zadeček brzy vystříkal. Zase jsem ho nechal vyjet až když se mi scvrkl.. Tentokrát jsem se šel umýt i já. V koupelně jsme s Editkou blbli . Editka si stěžovala, že ji zadeček pálí, ale byla spokojená.

„Budeš mě ještě prcat do kundičky?“ zeptala se mě. Nevěděl jsem, jestli mě to ještě tatínek dovolí, tak jsem ji to řekl.

Na konec mě to tatínek dovolil a nechal nás s Editkou o samotě, ať si to prý užijeme.

Editka si musela chvilku s mým čurákem pohrát, aby se mě zase postavil, dokonce mě ho vzala sama do úst a požužlala. Uměla to skvěle. Ty mladé holky, které mě ho doposud kouřily, byly proti ní amatérky.

„Tak už pojď!“ řekla, když mě stál jako svíčka.

Zajel jsem do ní a krásně ji opět vystříkal prcinku. To už jsem toho měl dost a vzápětí jsem vedle ní usnul. Když jsem se probudil, už tam Editka nebyla.

Další týden mě tatínek řekl, že odpoledne poprvé zabavím dívku panenství. Byla to Barunka, která měla s mnou, jako první, o svoje panenství přijít. Musela si lehnout na znak a tatínek mě znovu poučoval, kam namířit tvrdý penis, aby to Barunku nebolelo. Měla v blance maličký otvůrek pro odtok menstr. krve. Na ten jsem ji měl čuráčka špičkou nasadit a vlastně jen roztáhnout, což by jí nemělo bolet.

Ono se to lehce řekne, ale těžko dělá! Kdybych ji to dělal umělákem a krásně na to viděl, tak bych se snad i trefil, ale když jsem na ni nalehl a nasadil ji ho tam, Barunka řvala, že jsem vedle! Tlačil jsem ji na blánu přímo ze předu a moc ji to bolelo. Táta ji poradil, ať si mého čuráčka nasadí na správné místečko sama. Zkusila to, já se k ní pomalu přiblížil a opravdu jsme se trefili. Cítil jsem, jak je můj žalud špičkou na něčem a když jsem přitlačil zajížděl hloub a ono se to rozestupovalo. Barunka ztěžka dýchala a byla plná očekávání bolesti. Tatínek ji štípl do zadečku a ona sebou cukla. To stačilo, abych do ni sklouzl a panenství ji zrušil. Vykřikla. ale v zápětí znova slastně sténala. Chvilečku jsem ho v ní nechal, aby si zvykla a pak ji normálně prcal, jako před týdnem Editku.

Ležela jako prkno, ale když už jsem cítil, že to na mě jde, začala spolupracovat. Dělala to, ale dost neobratně, a můj penis z ní vyklouzl. Bylo to zrovna ve chvíli, kdy jsem ejakuloval. Měla postříkané celé bříško. Musela se jít umýt a já taky protože jsem měl ptáka od krve.

Po umytí jsme měli pokračovat. V koupelně mě Barunka řekla, že jsem neurvalec protože ji to bolelo. Nejraději by mě prý už nedala. Když jsme se vrátili, řekla to tatínkovi a ten jí řekl, že může být ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Mohlo jí to prý bolet i daleko víc!! Barunka se uklidnila a pěkně si zase vzala mého maličkého pindíka, aby se pokusila ho oživit. Nemusela se snažit dlouho. Můj klacík už zase chtěl do chlívečka a tak stál, co by dup.

Barunka si musela sednout na okraj stolu a rozevřít stehýnka. Rukou jsem ji musel kundičku lehce pohladit a pak k ní přisadit tvrdého čuráka. Zatlačil jsem ho do ní a pěkně ji šoustal. Držela a dokonce krásně vzdychala. Trvalo mě to déle, než jsem ji poprvé vystříkal pekáček. Těsně před tím sebou šíleně házela a já se musel přidržet stolu, abych z ní nevyklouzl.

Přiznala se pak, že to byla nádhera a slíbila, že postupně přivede kamarádka, abych měl co propichovat. Už jsem se moc těšil.

Chcete vědět, jak jsem odpaňoval další mladé holčičky?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Vojta napsal:

    To bylo hezký – čekám napokracovani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *