S kámoškama u babičky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Lucie a nedávno mi bylo 16 let. Zhruba před rokem, v létě, jsem jela k babičce na prázdniny. Čekala jsem obvyklou nudu, ale když jsem den po mém příjezdu šla babičce do obchodu pro rohlíky, potkala jsem se tam se sympatickou holkou. Jmenovala se Katka, byla stejně stará jako já, ale na rozdíl ode mě byla drobná a neměla žádná prsa ani boky. Oproti tomu já jsem už na svůj věk hodně vyvinutá. Katka zde taky byla na prázdninách ještě se svou sestrou Veronikou u tety.

Pozvala mě k nim a staly se z nás tří dobré kamarádky. Pak jsme se domluvily na tom, že přespíme u nich, v pokoji pro hosty. Večer se nám ale, jak už to bývá, vůbec nechtělo spát a tak jsme začaly hrát hru, kde si dáváme úkoly. Úkoly byly čím dál horší. Veronika, která už měla obrovská prsa, až to bylo k neuvěření, dostala za úkol, aby se před námi udělala. Už to vypadalo, že to vzdá, ale pak odhrnula svoji kraťoučkou košilku a rychle si vjela rukou ke své mušličce. Cítila jsem, jak vlhnu a klepu se vzrušením. Nechtěla jsem, aby to nikdo zpozoroval a tak jsem navrhla, abychom už šly spát.

Ráno jsem se probudila jako první. Už delší dobu jsem si na počítači pouštěla tátovo porno a zjišťovala jsem, že mě více vzrušují ženy. A tak jsem si po vzpomínce na včerejší noc udělala trochu dobře. Pak, když se vzbudily i holky, jsme všechny dělaly jakoby se včera nic nestalo. Katka a Verča si pořád něco špitaly, ale já si toho moc nevšímala. Večer jsme byly dohodnuté, že přespí ony u mě, protože jindy by to nešlo, nemáme u babičky tolik místa, ale tuto noc spala babička u nás doma, protože jela do města k doktorovi a nestihla by se vrátit domů.

Rozestlaly jsme si na babiččinu obrovskou manželskou postel a pustily jsme si nějaký film. Uprostřed filmu to začínala být trochu nuda a najednou se ke mě Katka naklonila a rozpačitě řekla: „Víme, že tě to včera vzrušilo a že ses dneska ráno honila. A musíme se ti s něčím svěřit. Víš, náš táta nás doma osahává a připravil nás o panenství, jsme už tedy zkušené.“ Rozpačitě i vyděšeně jsem se na ni koukala a najednou jsem ucítila Verčinu šmátravou ruku mezi mýma nohama. Místo, abych něco namítala, jsem se však vzrušeně zatřásla. Stáhla mi kalhotky a hladila mě po stehnech. „Můžeme si pohrát. Teď to trochu zabolí.“ řekla Verča a prudce vrazila do mé panenské kundičky tři prsty až to píchlo. Pak vzala kapesník a utřela pár kapek krve na mé kačence. Pak už začala v kundě lehce jezdit jejími dětskými prstíky a já byla jako u vytržení.

Katka se mezitím úplně svlékla a teď stáhla i mě tričko a pak i podprsenku a začala mi hladit bradavky. Ty okamžitě začaly tvrdnout. Chvěla jsem se a začala jsem se Káťou vášnivě líbat. Mezitím mě Verča udělala. Proud mých šťáv si nechala nakapat do ruky a pak ho vypila. Katka řekla: „Tak ty jsi hotová, teď si můžeme užít všechny.“ Lehly si kolem mě do jakéhosi kruhu, Katka si klekla na všechny čtyři roztáhla nohy co nejvíc mohla a my s Verčou jsme to udělaly po ní. Katka mi okamžitě zajela jazykem k mé prcince a pomalu se začala posunovat ke kundičce. Verča zase to stejné dělala Katce, pak chvíli přestala a řekla: „Mám to ráda i v zadečku, tak začni.“ Nenechala jsem se pobízet dvakrát. Trochu jsem se sehnula a její kačenka se přede mnou otevřela v celé své kráse. Strčila jsem jí tři prsty do kundy a tři do zadečku, ale moc to nešlo, a tak jsem prsty zase vytáhla a nechala je jenom v prcince a kundičku jí začala dělat jazykem. Bylo to úžasné. Za chvíli mi začala Katka hníst prsa, stále zrychlovala a všechny tři jsme byly udělané takřka ve stejnou chvíli. Vzrušením se na mě Verča počurala, i když jsem se to snažila vylízat, musela jsem se jít osprchovat.

Po pár minutkách za mnou přišly holky a navzájem jsme si s umýváním pomohly. Potom jsme šly spát a ráno mě ještě jednou holky krásně vyprstily, prý za odměnu. Od té doby kdykoliv se naskytne příležitost si to rády opakujeme.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *