S kamarádkou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednou u nás byla moje super kamarádka a tématem jsme zaletěli k masturbaci. Tak jsme se o ní žhavě bavili a ona se mě zeptala jestli jsem si to už dělala. . . Tak jsem se jí svěřila, že ano a ona mě požádala zda jí to ukážu, že prý to ještě nedělala.

Mám vlastní byt, takže v tom nebyl žádný problém. Celá jsem se svlékla a začala se dráždit. Jezdila jsem si po svojí kundičce prsty a pak si tam i zajela. Po chvíli se dostavil orgasmus a já vzdychala. Kamarádka na to se zaujetím přihlížela a pak mi řekla, že to chce taky zkusit. Tak jsem jí řekla, že to není problém a ať se svlékne. Ona to udělala a začala jsem jí masírovat. Pak jsem jí řekla ať si to teď zkusí sama. Za chvilku začala lehce vzdychat, tak jsem se jí nabídla, že jí vylížu.

Ona se svojí už krásně kluzce mokrou kundičkou souhlasila a já ji začala dráždit jazykem. Řekla ať to dělám ještě víc a silněji až se jí také dostavil krásný mokrý orgasmus. Řekla jsem jí jak jí to šlo skvěle a pokračovali jsme v našem povídání. Najednou kamarádku napadlo, že by mi mou jeskyňku mohla také vylízat a udělat mě. Neměla jsem nic proti a tak jsem si vylezla na sedačku, ona mě začala jazykem jemně líbat kolem jeskyňky a postupně se přibližovala na ta správná místěčka. Přidávala na intenzitě a já už to nemohla vydržet. Znovu jsem dosáhla krásného orgasmu a byla jsem úplně celá mokrá. Pak mi ji ještě chvíli dráždila a nakonec jsme se spolu začali líbat a užívat si spolu. Už se moc těším až svou svou kamarádku zase uvidím. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *