S kamarádkama část 1

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S kamarádkama
DEN PRVNÍ
Jmenuji se Ondra je mi 19 a jednou o prázdninách jsem nevěděl co mám dělat tak jsem se rozhodl že pojedu někam s několika nejbližšíma kamarádama.  Moc lidí se mi neozvalo nakonec mi to všichni odřekli tak mě napadlo že pozvu holky Martinu s Markétou který jsem obě dobře znal ze školy (Martina je dokonce spolužačka) a obě se mi líbili protože to jsou ty holky který se líběj snad každému 🙂 (Martině je 18 je to blondýnka ale je chytrá a rozumná ne taková jako se o nich říká a Markétě 17 je to černovláska). Holky nejprve nechtěli prej nepojedou sami se mnou ale nakonec řekli tak prej jo.

Vybral jsem jedno pěkné místečko Máchovo jezero kde jsou písčité pláže a chatičky až u vody krásná letní idylka. Když nadešel čas odjezdu zavolal jsem ještě holkám že je vše zařízeno ať přijedou druhý den ke mně a odtud pojedeme autobusem na domluvené místo. Holky tedy druhý den přijely a my se vydaly na cestu autobusem. Sedly jsme si hned dopředu holky prej chtěli vidět na cestu já seděl za nima a povídali jsme si během cesty.

Ihned po příjezdu jsme usoudili že to tu bude pěkný. Holky nejprve že budeme mít 2 chatky aby prý měli soukromí ale já je přemluvil a vzali jsme si jen jednu. To bylo přesně to co jsem chtěl – mít je u sebe blízko. Zašli jsme si na svačinu a zamířili zpátky od chatky. Pak jsme se s dekou a věcmi odebrali na pláž kde jsme se každej převlíkl v kabince do plavek. Za chvilku jsme vyšli ven a já se na holky nemohl vynadívat obě měly pěkný prsíčka aspoň jsme tak usoudil když jsem je uviděl v plavkách. A měly pěkný zadečky který zakrývaly jen malé plavečky.

Pak si holky lehly na deku a vzájemně se mazali krémem na opalování. Docela mě to vzrušovalo ale nedal jsem to na sobě znát. Po nějaké chvilce se mě Martina zeptala jestli prej nepudu do vody Markéta prohlásila že přijde později tak jsem tedy šel jen s Martinou. Plavali jsme jen tak pomaloučku a při tom si povídali. Když v tom mě Martina vzala za ruku a táhla mě ke břehu když jsme byly dost blízko břehu tak abychom si mohli stoupnout přitiskal se ke mně celým tělem a já ucítit její kozičky na svá hrudi. Začal se mi zvedat a ještě více mě vzrušilo když se ke mně přisála rty a začali jsme se líbat. Toto jsem vůbec nečekal protože doposavad jsme spolu absolutně nic neměli. Martina dala ruku kolem mích zad a ještě více se na mě tiskla. Tlak jejích prsíček na břichu byl nyní ještě větší. Dal jsem jí ruku na záda a začal jí hladit po chvilce sem začal rozvazovat tkaničku u plavek který jsem z ní pomalu stáhnul. Odhalil jsem tak její krásny prsíčka a mím očím se tak naskytl pohled který jsem měl úplně poprvé – viděl jsem Martiny prsa. Opět jsme se začali líbat a já při tom začal je hladit její prsíčka a po chvilce mnout její bradavky který už začaly tuhnout. Nachvilku jsem to přerušil ale jen pro to abych jí vzal do náruče a odnesl jí na břeh. Tam jsem jí položil na písek a začal znovu mnout její prsíčka. Boule na mích plavkách se už nedala přehlídnout tak mi Martina začala mnout moje péro zatím jen přes plavky. Po chvilce jsem zamířil jednou rukou mezi jej nožky sama je doširoka roztáhla a já neváhal ani chviličku a začal hladit její kundičku přes plavky po pár tazích jsem usoudil že jí nenechám díl trápit protože už začala silně oddechovat tak jsem jí stáhnul i spodní díl plaveček a mím očím se tak poprvé naskytl pohled na její krásnou hlaďounkou kundičku která se už celá leskla od její šťávy. Neváhal jsem ani chviličku a sundal jsem si plavky a ukázal na světlo svého již dokonale ztopořeného klacka. Vsunul jsem hlavu mezi její nožky a začal slízávat její šťávičku která se jí linula z kundičky. Při tom jsme ji ještě pořád mnul její prsíčka. Po nějaké chvilce jsem si vzal do ruky svoje péro a nasměroval na kundičku ale nezasunul jsem ho dovnitř jen jsem tak přejížděl po kundičce, zvláště pak po klitorisu kterého když jsem se dotknul tak se celá rozklepala. Takto jsem jí trápil tak dlouho dokud nezačala prosit abych ho do ní konečně zasunul. Poslechl jsem jí a začal pomalu zasouvat do její kundičky šlo to lehounce jelikož byla pořád vlhká.

Začal jsem pomalu pomaloučku přirážet když v tom jsem pocítil jak se její kundička stahuje a Martina začala hlasitě vzdychat. Provedl jsem pár pohybů a Martina dosáhla orgasmu. Když jí orgasmus odezněl začal jsem znovu tentokrát rychleji přirážet její prsíčka se v rytmu přírazů houpala nahoru a dolu začal jsem je znovu hladit, na chvilku jsem přestal jen abych mohl jazýčkem pošimrat její bradavky pak jsem začal znovu přirážet tentokrát znovu pomaloučku.
Po pár minutách jsem cítil že to již dlouho nevydržím tak jsem jí na to upozornil ale Martina mi řekla že se jí můžu vystříkat do kundičky že si prej před odjezdem vzala prášek. Začal jsem ji opět mnout bradavky to bylo ale na Martinu moc a dosáhla znovu na vrchol její kundička se začal stahovat a doslova se obemkla okolo mého ptáka. To bylo zase moc na mě a já začal do její pičky chrlit proud semene. Vytáhl jsem ho a z jejích útrob začalo vytékat moje sperma. Políbil jsem jí a ona mi poděkovala že jsem jí tak krásně vystříkal kundičku. Pak jsem jí vzal za ruku a šlí jsme se opláchnout, potom jsme na sebe hodili plavky a odplavali jsme zpět k Markétě která se zrovna vracela z vody. Dělali jsme jakoby nic a lehli jsme si zpět na deku abychom se osušily z vody. Markéta se nás ptala kde prej jsme byly že nás čekala ve vodě mi jsme jí řekli že jsme plavali na druhou stranu jezera. Markéta řekla no co pak půjdeme všichni spolu ne ?

Po nějaké době jsme tedy šli všichni společně do vody my dva s Martinou jsme ale ve vodě mysleli na sebe tak jsme se taky drželi blízko sebe ale Markéta to naštěstí nepoznala. Po přibližně 20 minutách jsme se rozhodli, že si zajdeme na oběd vylezli jsme z vody osušili jsme se převlíkli jsme se v kabinkách a odnesli deku a věci do chatky a vydali se na oběd do blízké restaurace. Při obědě si holky sedli každá z jedný strany a mě bylo pěkně

Po obědě jsme si zašli na chvíli lehnout do chatky. Markéta si lehla na postel a Martina taky já si zašel ještě na chvíli ven, když jsem se vrátil Markéta spala a Martina se mě zeptala jestli si lehnu k ní já souhlasil a lehl si tedy k ní. Hned jsme se přitulili k sobě a přitisklí na sebe jsme usnuly. Vzbudila nás až Markéta která na sobe už měla zase jen plavky s tím jestli nepůjdeme do vody. Markét šla napřed a nechala nás samotný, my jsme se před sebou již nestyděli tak jsme se převlíkly před sebou. Byl to krásný pohled když Martina předemnou odhazovala oblečení, zvláště pak bylo krásný když sundávala podprsenku a kalhotky. No mě se samozřejmě při téhle podívané postavil takže pro mě bylo těžký si nandat plavky. Nakonec se mi to podařilo a mohli jsme jít. Pak jsme už šly, ve vodě se nás Markéta zeptala jaktože jsme spaly spolu tak jsme jí řekli to abychom líp usnuli. Markéta to vzala a nechala to bít.

Celý zbytek odpoledne jsme jen tak blbnuly ve vodě když už jsme usoudili že nám to pro dnešek stačí tak jsme si opět vzali deku a odebrali se do chatky. Nejprve jsme se ale převlíkly v kabinkách do oblečení. Když jsme se převlíkli řekli mi že prý zajdou pro něco k večeři na grilování a ať to tu zatím připravím. Šel jsem se tedy převlíknout a připravit ohniště a zašel jsme si vypučit gril jelikož tu ta možnost je tak proč jí nevyužít.

Holky po chvilce přišly a přinesli kuřecí křídla na grilování. Tak jsme to tam vše naházely na gril a čekaly až to bude hotové. Měly jsme k tomu jen pečivo ale nám to vůbec nevadilo. Za chviličku to bylo hotoví a moc nám to chutnalo. Po večeři jsme se rozvalili před chatkou na lehátkách a jen jsme si povídali. Po zhruba hodince a půl jsem prohlásil že si půjdu lehnout holky že prej za chvilku přijdou.
Vešel jsem do chatky shodil ze sebe všechno oblečení a vlezl jsem si do sprchy. Při sprchování jsem si vzpomněl na dnešní zážitek s Martinkou tak se mi dostavila příslušná reakce mezi nohama. Usoudil jsem ale že si ho přece nebudu honit když můžu zažit znova něco. Rychle jsem se osprchoval a hodil na sebe čistý trenky a tričko a zalezl pod peřinu. Holky za chvíli přišly a dohadovali se která se půjde dřív osprchovat. Nakonec to Martina vzdala a Markéta šla první . Zůstali jsme s Martinou sami a tak si ke mně sedla a já si jí přitáhnul k sobě ona si na mě nalehla a začala mě líbat. Začal jsem jí přes tričko hladit prsíčka a po chvilce pře kraťásky i její kundičku. Za chviličku jsme ale slyšeli vrznout dveře od koupelny. Martina rychle odskočila ode mě a sedla si do křesla. Markéta vešla do pokoje na sobě jen tričko a kalhotky a řekla Martině že může jít tak Martina šla.

Jen co Martina odešla Markéta přišla k mojí posteli odhodila tričko a stála předemnou jen v podprsence a v kalhotkách. Stáhla ze mě peřinu a sedla si na mě a řekla mi že nás prej viděla kde jsme byly a i co jsme dělali. S Markétou jsme se sice znali ale nikdy jsme se jí ani nedotkl, teď to ale vypadalo že ona dotyk chce. Já jsem na to neměl odpověď tak se mě Markéta zeptala jestli jí chci. Řekl jsem jí že určitě jo tak spustila kolena vedle mě a svým klínem dosedla na moje péro a začala mi po něm jezdit nahoru a dolů.. Moje ruce začaly stoupat po jejím bříšku směrem k jejím prsům. Chvíli jsem je hladil přes podprsenku ale za chvíli si Markéta sama sáhla dozadu rozepla si podprsenku a odhodila jí na zem. Mím očím se naskytl pohled na její krásný prsíčka, neváhal jsem ani chviličku a začal hladit a mnout její bradavky který už byly ztuhlý. Markéta začala opět jezdit pomaloučku po mím péru a já si všiml malého mokrého fleku na jejích kalhotkách tak jsem jí řekl ať nepřestává. Po nějaké chvilce se malinko nadzvedla a sama si stáhla nyní již mokré kalhotky a já uviděl její krásnou hlaďounkou mokrou kundičku a zatoužil jsem po ni. Požádal jsme jí ať ze mě sleze, rychle jsem se svlíknul a lehnul si opět na záda. Markéta si sedla nademně a pomaloučku se začala kundičkou přibližovat k mímu stojícímu péru. Jen se kundičkou dotkla péra začala jí zní téct šťávička hned na to začala pomalu najíždět kundičkou na moje péro. Šlo to lehce jelikož byla hodně mokrá a za chvilku byla až nadoraz. Začala na mě poskakovat a její prsíčka se krásně houpaly začal jsem je mnout a mačkat a to bylo na Markétu moc začala vzdychat a z kundičky jí opět začala téct šťávička. Zrovna když jsem začal mnout její bradavky otevřeli se dveře z koupelny a v nich stála Martina ovázaná pouze ručníkem a koukal na nás. V očích měla chtíč a zamířila k nám.

Jen co nás Martina uviděla tak Markéta přestala a chtěla nás přikrejt ale Martina byla rychlejší a deku jí vzala hodila na zem stoupla si vedle mě k posteli a já z ní pomalu ručník sundal a odhalil tak její krásný tělo. Ručník jí sklouzl k nohám a Martina si přejela rukama po prsou a pak zmáčkla bradavky a poté si rukou sjela mezi nožky na kundičku.

Jen to Markéta uviděla tak se zeptala co to děláš ? Martina na to no jdu se přidat pokud to nevadí ? Oba dva jsme řekli ne klidně ! Markéta si opět sedla namířila kundičku na mího stále stojícího ptáka a začala ho pomaloučku nořit do svého nitra. Martina si mezitím sedla kundičkou k mímu obličeji a já ji nejdříve roztáhnul 2 prstama a druhou rukou jsme jí uvnitř hladil pak jsem jí přejížděl i klitoris. Začala hlasitě vzdychat a já jí po chvilce rukama opustil a zamířil rukama k jejím prsíčkům a kundičku jsem jí začal lízat jazýčkem. Při tom na mě stále poskakovala Markéta a já cítil že to již dlouho nevydržím. Začal jsem ještě intenzivněji lízat kundičku nejvíce jsme se věnoval jejímu klitorisu a po chvilce jsem cítil na jazyku že z ní teče úplný proud šťávy. Začal jsem to všechno sát a polykat ale moc to nešlo. Netrvalo dlouho a její kundička se začala stahovat a Martina začala sténat vzal jsem do ruky její prsíčka a začal je mnout. To bylo na Martinu moc, začala se úplně třást a po pár vteřinách dosáhla silného orgasmu a z kundičky jí dvakrát nebo třikrát vystříkl proud šťávy do mí pusy. Když to Markéta uviděla zrychlila tempo a pár přírazama mě dodělala a chrlil jsem do její kundičky dávku semene ani jsem jí na to nestačil upozornit. Já jsme se jí omluvil ale ona mi řekla že si přála mít vystříkanou a naplněnou kundičku že prej si kvůli tomu i prášky vzala. Podívali jsme se na sebe s Martinou a usmáli jsme se.

Pak ze mne Markéta slezla a očistila mi péro které mi začalo postupně vadnout svojí pusinkou. Když byla hotová lehla si na záda a z kundičky jí začalo téct ven moje semeno. Martina nezahálela taky ze mne slezla a zamířila k Markétiný kundičce a začala z ní vylizovat moje semeno míšené s její šťávou. Já jsem to již v sedě pozoroval a můj pták se při tom začal znovu zvedat holky si toho všimly tak Martina dokončila očistu kundičky a když byla hotová přesunula se na mího ptáka vzala ho do pusinky a začal mě kouřit. To měla dva následky – pták mi vzrostl do plné velikosti a Markéta si začal jednou rukou hladit prsa a druhou kundičku.

Martina navrhla že by si obě lehly na záda roztáhly by nohy a já se na nich střídal, jelikož nám to nevadilo tak jsem si řekli proč ne. Holky si tedy obě lehli na záda roztáhly nohy a já nejprve zamířil ke každý zvlášť svýma rukama Přesunul jsem se k Markétě začal jsem jí líbat a při tom hladit prsíčka a poté kundičku. Po chvilce jsem se přesunul k Martině a také jí líbal a hladil, u Martiny jsem zůstal a pomaloučku jsem pronikal ptákem do její rozžhavené pičky.
Pronikal jsem pomaloučku Martinu to strašně vzrušovalo mnula si prsíčka a začala rychleji oddechovat.

Když jsme dorazil až nakonec začal jsem pomaloučku přirážet. Sundal jsem její ruce z prsíček a nechal tam svoje, Martina zatím hladila prsa Markétě která si přitom sama hladila kundičku, ještě párkrát jsem přirazil do Martiny vyndal jsem ho z ní a zamířil k Markétě.
Začal jsem pomaloučku sunout ptáka do její kundičky ale Markéta na mě doslova narazila a byl jsem v ní na doraz, pochopil jsem to tak že to chce rychleji tak jsem začal rychleji podle jejího sténání jsem uznal že se jí to líbí Přesunul jsem se rukama na jedno prso Markétě a na jedno Martině, Martina si sama hladila při tom kundičku a také začala sténat. Moc se mi to líbilo tak jsem opět vytáhl svého ptáka a začal ho pomaloučku nořit do Martiny. Zůstal jsem uvnitř a jen tak jsem se pohupoval Martinu to slině vzrušovalo tak jsme ho vytáhl vzal jsem si ho do ruky a začal přejíždět ptákem po její kundičce občas jsme zajel jen na krajíček dovnitř ale zase hned ven. Takto jsem ji po kundičce přejížděl několik minut pocítil jsem že její kundička začíná opět hodně vlhnout tak jsem zajel dovnitř a pár pomalejma přírazama jí dovedl k dalšímu orgasmu.

Jelikož jsem nechal dlouho čekat Markétu tak jsem se k ní ihned přesunul a začal jsem jí trápit úplně stejně jako předtím Martinu. Markétu byla již tak úplně mokrá a když jsme jí začal přejíždět po klitorisu a občas jsme zajel do dírky začala téct. Také Markétu to dost vzrušovalo a udělala se snad během minuty. Já jsem cítil že už to na mě taky začíná přicházet tak jsem se opět přesunul k Martině. Zasunul jsem ho pomaloučku do Martiny a začal velice pomalu zajíždět dovnitř a ven. Vydržel jsem to takhle jen párkrát a po chvilce jsem jí kundičku začal plnit semenem stihl jsem jí postříkat i prsíčka. Byl to krásný pohled když si Martina začala roztírat semeno po prsou a druhou rukou si hladila kundičku, z které jí začalo semeno vytékat ven. Markéta chtěla ochutnat tak se přesunula k ní a začala jí vytékající semeno vylizovat.

Po dalším orgasmu Martiny způsobeném lízáním její kundičky jsem holkám navrhl společnou sprchu. Holky souhlasily tak jsme se odebraly do koupelny a naše společná sprcha začala tím že jsem si obě holky namydlil nevynechal jsme při tom ani kousek jejich nádherných těl. Samozřejmě největší zásluhu jsem věnoval prsíčkům kundičkám a zadečkům ale samozřejmě jsem nevynechal ani zbytek. Poté se holky opláchly a byla řada na mě. Holky se dohodly že si mě každá umyje sama tak jsem byl umytej dvakrát ale vůbec mi to nevadilo když jsem byl dvakrát umytej jelikož do toho zapojily i jiné části než jen ruce. Například břicho a záda mi omyly prsíčkama a zadek svím zadečkem, zbytek těla už jen rukama. Samozřejmě že každá si nakonec nechala mího ptáka který mi celou dobu samozřejmě stál v pozoru. Po této vydařené společné sprše jsme se osušily a jen tak bez ručníků a beze všeho odebrali do ložnice.

Zde jsme si rozdělili postele ale holky chtěli spát semnou obě , nejprve jsem chtěl ale pak jsem řekl že spát v jedný posteli tři nemůžeme a deku pro tři taky nemáme. Holky se začaly dohadovat která se mnou bude spát já je ale zarazil a řekl jsem že spát budu s tou kterou poznám poslepu. Holky se dohodly že si stoupnou vedle sebe a já mám poznat poslepu jednu z nich podle jejich prsou. Připadalo mi to jako skvělej nápad. Markéta mi zavázala oči šátkem a já začal s ohledáváním vzal jsem do ruky první prsa který mi přišli pod ruku a začal jsem je ohmatávat, po chvilce jsem se přesunul na druhý prsa a také jsem je ohmatal. Pak jsme si všichni sedly a já řekl že jestli to uhodnu tak si vybírám tu první když ne tak automaticky mi připadne ta druhá. Řekl jsem že první prsa byly Martiny, obě holky prohlásily že ano tak mi bylo dopřáno strávit noc v blízkosti Martiny. Markéta si vlezla na druhou postel sama a my s Martinou jsme si lehli na první pod jednu deku a přitiskli jsme se k sobě.

Když jsem ucítil na břichu prsíčka začal se mi opět zvedat, Martina to samozřejmě pocítila jelikož se zvednul a dotýkal se v místě její kundičky. Pro dnešek jsme toho ale měly dost tak jsme jen zůstali přitiskli k sobe a líbali jsme se. Objal jsme Martinu a dal jí ruku na záda a začal jsme jí hladit, druhou ruku jsem ji střídavě hladil obě prsa. Přitom jsme se stále líbali a takto jsme vydrželi hodně dlouho než jsme na sobě přitiskli usnuly.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *