Rychlovka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stála ve svým pokoji a opřená o okenní parapet se dívala z okna na západ slunce. Tiše jsem k ní zezadu přistoupil, rukou jí sjel do klína a políbil na šíji. Ani se neotočila, jen nenadálým vzrušením pevně sevřela parapet v tušení, že tohle je jen začátek. Podebral jsem přední kraj jejích sportovních šatiček a vjel rukou mezi její hebký stehna. Mírně se rozkročila a já nahmatal látku jejích kalhotek a přes tenký krajky jsem ucítil teplo její svatyně. Krouživými pohyby pár prstů jsem rozevíral její závojíčky a dál ji líbal a kousek do šíje. Když jsem na prstech ucítil prosakující vlhkost její štěrbinky, naklonil jsem se k ní blíž a zašeptal jí do ouška: „Chci Tě.“ Aniž bych čekal na její reakci, horce jsem jí dýchl na ouška a vzal mezi rty jemnou kůži jejího lalůčku, zatímco moje nenechavá ruka jí vklouzla pod kalhotky a já do ní pronikl prsty. V odpověď se přitiskla svým zadečkem k mýmu tuhnoucímu ptákovi a krouživými pohyby své prdelky urychlila nabíhání mojí erekce.

Vzal jsem mezi prsty promočenou látku jejích kalhotek a stáhl je z ní. Znovu jsem do ní pronikl a divoce jí projížděl vlhkou mušličku, až to mlaskalo. Teplý letní vzduch proudící jí oknem do pokoje provoněla vůně jejího nektaru a já si podvědomě začal kopulačními pohyby třít ptáka uvězněnýho za vrstvou látky o její zadeček. Prudce jsem z ní prsty vytáhl a přivoněl k nim. Omamná vůně ještě víc rozčeřila hladinu mojí vášně a já se neudržel a prsty si olíznul. Otočila se na mě a vrhla po mně chtivý pohled, který skrýval příslib divokosti dalších okamžiků. Neskutečně vášnivě mě políbila a přitom tlačila do židle stojící kousek od nás. Zprudka jsem dosedl a než jsem se nadál, už mi seděla obkročmo na klíně a svou holou mušličku si třela o stan v mých kalhotách.

Klekla si přede mě a rukou párkrát přejela obrysy mýho ptáka, rýsujícího se pod kalhotami. Jedním ladným pohybem ruky mi je rozepnula, vzala za kraje a stahovala dolů. Nadzvednul jsem se, abych jí to ulehčil, ale ona jako by si toho téměř nevšimla. Obemkla můj stojící ocas svýma drobnýma, horkýma prstíkama a začala mi ho rychlými tahy honit. Po pár neskutečně nádherných sekundách se k němu sklonila hlavou a já ucítil špičku jejího jazyka jak krouží kolem žaludu a vzápětí na to horko její pusinky a pevný sevření jejích rtíků. Honila mi ho a sála, špičkou jazyka rejdila po dírce v mým žaludu a uzdičce… Já se jen držel okrajů židle a potichu sténal.

Povyhrnula si šatičky a rozkročila se nade mnou. Žádný něžný tření, žádný pomalý nasedávání… Hrubě vzala můj ocas do ruky, nasadila si špičku na chtíčem hořící dírku své kundičky a prudce dosedla. Oba jsme zprudka vydechli a chvíli jen jeden druhýho křečovitě svírali, vychutnávajíc si ten pocit naprostý blízkosti a spojení. Vzrušeně jsem jí koukal do očí a svým jazykem vyšel vstříc jejímu. Ne, nelíbali jsme se. Jen nechali naše jazyky mazlit se a tančit okolo sebe…

Chytil jsem ji pevně pod zadečkem a pomohl jí nadzvednout se. Vzala mě za ramena a zatnula mi do nich prsty. Dosedla! Naše jazyky pořád kroužily kolem sebe, dívali jsme se jeden druhýmu do očí a ona ze znovu zvedala a dosedávala. A znovu. Znovu. Znovu.

Rajtovala na mě a já cítil její horký dech na svém rameni. Vrazil jsem jí jazyk do ouška a zaťal nehty do hladké bílé kůže jejího zadečku. Záda i hruď jsem měl plné škrábanců od jejích nehtů a mojí košili, visící mi už jen na jedné paži, chyběla víc jak polovina knoflíků. Obě ramena jsem měl rozkousaná, jako tlumiče jejích hlasitých vzdechů. „Mi – lá – čku – já – už – to – ne – vy – dr – žím,“ vyrážel jsem ze sebe prudce mezi svými vzdechy. „Ješ – ješ – ješ – tě chvil – ku!“ Zlehka jsem se pousmál nad naším dorozumíváním a…

Sevřel jsem pevně její prdelku a s ptákem pořád v ní jsem vstal a posadil ji na stůl naproti nám. Párkrát jsem ještě přirazil a vyklouznul z ní. Zmateně se na mě podívala a otvírala ústa v tiché žádosti vysvětlení. Zakryl jsem jí rty prstem a kleknul si před její roztažený nožky. Vtiskl jsem jí pusu na bříško. A další, trošku níž. A ještě jeden. A ještě… Až jsem se dostal k vyholené čárce jejích jemných chloupků. Rty jsem se letmo dotkl jejích závojíčku a lačné, vlhké dírky a hned sjel na její třísla a stehno. Lehkými dotyky mých vlhkých rtů a jazyka jsem se přesouval po vnitřní straně nádherně hebké kůže jejího stehna až ke kolenu, dál přes lýtko ke kotníků a k jemnému chodidlu, které mi nejednou přivodilo chvilky rozkoše a utrpení při dráždění mýho rozkroku v restauracích a jiných veřejných místech…

Zvedl jsem pohled nahoru a pozoroval se, jak to snáší. Měla zavřené oči, kousala se do rtu a prsty svírala desku stolu tak silně, že jí zbělely klouby. A z její kundičky tekly potoky omamně vonících šťáv, které stékaly žlábkem mezi její půlky a dále na desku stolu. Přesunul jsem se k jejímu druhýmu chodidlu, jemně je okusoval a polibky se posouval po její hladce oholené a hebké nožce nahoru.

Překročil jsem rty hranici mezi jejím čokoládově opáleným stehnem a alabastrovými třísly a špičkou jazyka přejížděl po okrajích její pičky, abych jí přivodil co největší vzrušení, ale žádný uspokojení. Nesnesitelně pomalu, pořád a pořád dokola. Zrovna jsem jí horce dýchnul na poštěváček a chystal se ho konečně vsát mezi rty, když ke mě seshora dolehl její mrazivý hlas: „Už mi ho tam vraž nebo tě zabiju!“

Vtiskl jsem jí polibek na Venušin pahorek a postavil se před ni. Pár tahy jsem si pohonil ptáka, abych mu doslova vrátil krev do žil. Nasadil jsem špičku na její horkou, mokrou mušličku a prudce přirazil. Rukama se sice dál držela stolu, ale pevně mě obemkla nohama. Já ji pevně držel v objetí svých paží, střídavě líbal a kousal její rty, jazyk, krk a ouška… A šukal ji. Začala vzdychat stále hlasitěji – zakousla se mi do ramene, aby její slast neslyšela celá její rodina a sousedi.

Začalo se mi zatmívat před očima a mezi jejími závojíčky jsem nám promrdávál cestu ke společnýmu vrcholu. Stěny její pičky se stále silněji stahovaly kolem mýho cukajícího se ocasu a už nebylo potřeba slov – oba jsme věděli, že to přichází. Prudká bolest v rameni způsobená jejími zuby – protrhávajícími moji kůži – mi byla znamením, že její vrchol nastal. Ani nevím, jestli mi po rameni tekla krev nebo její sliny. Naprosto jsem se uvolnil v bocích a zběsile píchal její kundičku. Řinuly se z ní další potoky jejích šťáv a s každým mým přírazem se jich troška uvolnila a v jemných kapkách se rozstříkla na naše stehna a podbřišky. Ještě… Ještě. Ještě! Víc jsem nevydržel a začal ji plnit ji svým horkým spermatem. Horkým… V jejím doběla rozpáleným nitru ji muselo mrazit jako led!

Seděl jsem na židli a snažil se popadnout dech. Prohlížel jsem si cáry mojí milované košili a i přes nádherný sex mi bylo téměř do breku. Naštěstí byla potrhaná jen ve švech a knoflíky taky šlo nahradit. Podíval se na ni… Napůl ležela na stole, v upocené tváři měla uštvaný výraz a hluboce vydechovala. Šaty měla vytažené až nad bříško a z její mléčně bílé mušličky vytíkala směs jejích šťáv a mýho semene. Natáhla se směrem ke mně ruku a já se k ní sklonil v domnění, že chce políbit. Ona mi ale jen vyškubla z ruky košili a ignorujíc můj vyděšený výraz si s ní začala utírat svou mokrou pičku.

Bolestně a téměř plačtivě jí říkám: „Jo, mamka ti vzkazuje, že máme přijít za půl hodiny na večeři.“ Dívá se na mě v očích jí zaplanou rozverný plamínky. „Půl hodiny? To stihneme i sprchu, že?“

Seskočila ze stolu a srovnala si šaty. Zatímco jsem si zapínal kalhoty, ona se podívala na jezírko šťáv na stole a nekompromisně je setřela mou košilí. Zářivě se na mě usmála a velitelsky vykročila ke dveřím ze svýho pokoje. Loudavě jsem se vydal za ní a při pohledu na to, jak odhodila mou potrhanou, zasviněnou košili do koše jsem jen tiše zavyl. Vyšla na chodbu a já v odrazu zrcadla uviděl její zvrhlej úsměv.

Bylo mi jasný, že k večeři přijdeme pozdě.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *