Rychloparohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Na setmělém hotelovém baru v okresním měste pomalu končila zábava a v boxech sedělo jen pár hodně podnapilých skupinek lidí. V jedné skupince seděla hodně kyselá mladá dáma a vedle ní s hlavou na stole odpočíval její manžel.

Přisedl jsem si, slovo dalo slovo a do pěti minut ho nechala spát na stole a odešla se mnou na můj hotelový pokoj. Tam jsme se začali líbat, já ji vyhrnul sukni, stáhl kalhotky a zasunul. Tak úzkou kundičku jsem ještě napíchnutou neměl. Žena začala přirážet, udělala pár pohybů pánví a já do ní začal okamžitě stříkat. S předčasnou ejakulací jsem nikdy problém neměl, ale opilcova manželka měla opravdu luxusní kundičku. Hezky chlupatou, úzkou a při přirážení bylo úplně cítit jak se kolem penisu obepíná a úplně ho ždímá.

Vytáhl jsem ho, nechal si ho očistit a opět postavit v jejích ústech a při druhém zásunu už se udělala i partnerka, alespoň to tak vypadalo podle hekání a roztažených zorniček.

Nebyl čas na dlouhé řeči, vstali jsme z postele, lehce se upravili a za pár minut už maželka seděla po boku svého muže a snažila se ho přimět k odchodu domů a já na baru popíjel drink na počest úspěšného lovu. Manželé by nikdy neměli nechávat naštvané manželky bez dozoru a podceňovat jejich přirozenou touhu po pomstě, o nic jiného podle mne z její strany nešlo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *