Roky na gymplu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Michal, právě nastupuju na vysokou, ale zatím nejlepší léta jsem zažil na gymplu a přitom to začalo tak nevinně. Ale o tom až později. Nejdřív je potřeba si přiblížit mě. Jsem špinavý blonďák s výraznýma modrýma očima, měřím 186 cm a postavu mám pěkně vypracovanou a poměrně svalnatou, ještě něčím bych se mohl pochlubit, ale o tom také až později. Důležité je vědět, že než jsem se dostal na gympl, vždycky jsem byl jsem povětšinou populární mezi spolužáku díky svému osobitému umoru, ovšem co se holek týče, byl jsem vždycky poněkud zakřiknutější. To se mělo brzo změnit…
Vše začalo 1. září nejmenovaného roku, když jsem jako 15ti letý nastoupil do 1. ročníku gymnázia v Praze. Jak už to tak bývá, prvních pár týdnů bylo hektických, ale za tu dobu jsem se snažil rozkoukat a najít si nové kamarády. Nakonec jsem zapadl do skupiny pár kluků, co se podobali mým starých kamaradům, takže jsem byl spokojený a nakonec jsem si novou školu oblíbil. Jediné, co mě trápilo bylo, že jsem se absolutně nebavil s holkama a že jich bylo…jako v každé škole, tak i tady bylo spostu pěkných holek, ale problém byl, že většina z nich byla nafoukaných jako obvykle a já jako panic s mojí povahou a odvahou měl problém navázat důvěrnější kontakt.
Jedinou mojí holčičí kamarádkou byla Klára. Klára byla hubená, 167 cm vysoká hnědovláska s roztomilým pihatým obličejem a nepřehlédnutelnýma očima, jelikož jedno oko měla hnědé a druhé zelené. To, co ovšem mě zajímalo nejvíc byly její pěkné nožky, kulaťoučký zadeček a nádherné prsa čtyřky, které bohužel většinou schovávala pod svetry, které často nosila. Celkově by se o Kláře nedalo říct, že by byla něčím výjimečná, ale její maličko odlišný vzhled mě vždycky dokázal vzrušit natolik, že jsem si často říkal, že asi nejsem ten nejlepší kamarád. Problém u Kláry byl ten, že měla kluka, který jak jsem nerad slyšel, jí prý neustále „šukal“, jak tomu Klára ráda říkala. Takže stejně zůstalo pouze u snění, to se mělo ale brzo změnit.
Jednou jsem se takhle sprchoval po tělocviku, a protože většina kluká na tělocvik a na sprchu kašle zbyl jsem tam jako poslední. Sundal jsem si tedy trenky a zapnul vlažnou sprchu, namydlil jsem si své vysportované tělo, jemně jsem přejel přes mé blonďaté vlasy a pak se začal věnovat zbytku těla včetně pevného zadku a mého břicha, na kterém se mi začínal pomalu formovat pekáč buchet. Poté jsem zajel ke svému penisu. Právě ten byl zřejmě mojí největší zbraní, které jsem ovšem nedokázal zatím využít. V klidové stavu totiž měřil 16 cm a při maximálním vrzušení jsem naměřil až vysoce nadprůměrných 23 cm na délku a 7 cm na šířku. Nikdy jsem se tím ovšem nechlubil a ani o tom nikomu neřekl. Po příjemné sprše jsem vypnul vodu a chystal se utřít. K mému překvapení jsem si však nepřinesl ručník. Počkal jsem teda chvíli než ze mě skapala nadbytečná voda a zamířil jsem ke skříni, kde jsem si chtěl vzít školní ručník. Tam však žádný už nezbyl. Po vteřinách přemýšlení, jsem si uvědomil, že jediná možnost, jak se utřít je, jít do dívčích sprch a tak si ten ručník vzít. Jelikož ve sprchách bylo mrtvo, usoudil jsem, že můžu vyrazit a tak jsem také udělal.
Jak jsem předpokládal, tak ani v dívčích sprchách nikdo nebyl, tak jsem začal, pořád celý nahý, lovit ve skříni. Ve chvílí, kdy jsem sahal do nejvyšší poličky, vtrhla do sprch Klára. Jakmile mě uviděla, tak zůstala nehybně stát s otevřenou pusou. Já zpanikařil, začal jsem křičet a snažil jsem se zakrýt si svoji choubu, ovšem s mojí velikostí mi to šlo jen velmi težce. Hned na to jsem řekl, že se omlouvám a že ať odejde , že na to zapomeneme. Klára ale udělala to, na co bych ani ve snu nepomyslel. Přistoupila ke mně, sundala si svůj svetr, tím mi nabídla pohled na její bezchybné čtyřky, které se krásně rýsovaly v jasně menší podprsence a poté vzala do ruky můj penis. „Já tomu nevěřím, jak si mi tohle nemohl říct?“ spustila, „Říct co?“ zalapal jsem po dechu zmateně. „To, že máš v kalhotách tak velký péro ty troubo.“ Během podivné konverzace se Klářina ruka začala nebezpečně pohybovat podél celé délky mého údu a ten na to začal pochopitelně reagovat. Během pár sekund už stál v plné kráse. To Klára už nevydržela a pokynula mi, ať se posadím na nedalekou lavičku. To jsem také udělal a roztáhnul jsem nohy, mezi které si Klára klekla a pomalými pohyby mi začala masírovat můj penis. Potom mi přetáhla moji velkou předkožku a smyslně plivla na můj úd, který tak byl celý vlhký. Klára neustále zrychlovala a já zažíval něco neskutečného, celou dobu se mi honily hlavou myšlenky na to, jak jsem to se Klára chtěl a že teď se to plní. Mému vzrušení ještě přidával zdánlivě nevinný, ale neskutečně nadržený pohled mojí spolužačky. Potom jsem ucítil jak Klára přidává i druhou ruku, aby zvládla moji délku a po několika takovýchto „přejezdech“ jsem cítil, že už budu. Zřejmě to vycítila i Klára, protože zrychlila a vystrčila na mě ty její kozy. Při tomto pohledu jsem ucítil, jak se mě zmocňuje blažený pocit, zařval jsem a začal jsem stříkat největší dávku ve svém životě. Naprosto jsem si postříkal břicho a Klářiny ruce. Ta ještě pár okamžiků pokračoval v pomalém honění mémo uvadajícího penisu a poté se zvedla. Podívala se na mě, sklonila se, dala mi pusu na tvář a pošeptala mi do ucha: „Tohle je teprve začátek.“ na to otočila a zamířila ke dvěřím. Ještě než odešla, tak se na mě otočila a perverzně si olízla zbytky mého semene na její ruce, poté opustila sprchy. Já zůstal ještě chvíli sedět, poté jsem se znovu osprchoval, tentokrát i utřel, oblékl a jako v mdobách jsem zamířil domů. Tam jsem si zvonu s myšlenkou na celou dnešní událost udělal dobře a šel si lehnout. Přitom jsem pořád myslel na to, co mi Klára pošeptala. Ať už to znamenalo cokoliv, nemohl jsem se dočkat, až ji zítra znovu uvidím.
Následující dne ve škole jsme se se Klárou moc nebavili, nicméně jsme si při hodině neustále vyměňovali chtivé pohledy. Byla zhruba půlka hodiny dějepisu, když mi přisla sms od Kláry, ve které stálo, že teď půjde na dívčí toalety a že mám jít hned po ní, že na mě tam bude čekat. Za pár okamžiků, co odešla, jsem se zeptal učitele, jestli můžu jít taky. Ten mi to dovolil, tak jsem se pohotově zvednul a s boulí v kalhotách jsem vyrazil na dívčí záchody. Vešel jsem dovnitř, kde na mě už čekala Klára. Byla svlečená pouze do svých uplých džín a do bílé, nestutečně tenké a lehce průsvitné košilky, z pod které vystupovaly dvě vzrušené bradavky. „Už tě holka někdy vykouřila?“ Zeptala se. „Zatim ne.“ Odpověděl jsem rozpačitě. „Tak v tom případě budu první, pojď sem!“ řekla pobaveně. Poté mě natlačila do kabinky, kterou následně zamkla. Otačila si mě k sobě, klekla si na zem a začala mi rozepínat poklopec a sudávat trenky. Z nich na její obličej vypadl můj skoro tvrdý úd, který byl, k mému smíchu, delší než Klářina hlava. Ta ho několikrát zespodu olízla po celé jeho délce a poté si ho začala strkat do pusy. Měla menší pusinku, tak to šlo složitě, ale jakmile mi ho začala kouřit, tak se mi málem podlomila kolena. Bylo to to nejlepší, co jsem zažil. Klára pečlivě kouřila hlouběji a hlouběji, přičemž si pomáhala rukou a jazykem. Ten pocit mě dováděl k šílenství. Klára na chvíli přestala a začala mi lízat koule. Těm se věnovala asi minutu a potom mi řekla: „Připravenej?“, načež si střčila moje péro hluboko do krku a nechala ho tam pár vtěřin. I když se jí tam samozřejmě nevešlo celé, tak to byl neskutčný výkon, což jsem okomentoval: „Ty jseš ale číslo Kláro.“, ta se na mě podívala a pronesla jasně, držíc moje péro: “ Pro tohle péro všecho.“ Zasmál jsem se a Klára se znovu začala věnovat mému rozkroku. Tentokrát mi projižděla jazykem místo normálně ukryté pod předkožkou a poté mi začala sát žalud, což byl vrchol celé akce. Tento pocit jsem už nevyržel a začal jsem do její pusinky pumpovat dávnu rozhodně vetší než včera. Klára polykala, co mohla, ale v jednu chvíli bylo semene tolik, že otevřela pusu a vše jí vyteklo ven až na tu její rozkošnou košilku, která teď byla celá promáčená od spermatu. Zrovna ve chvíli, když naše hrátky skončili, zazněl školní zvonek. Rychle jsem si tedy natáhnul kalhoty, rozloučil se s Klárou, která si právě čistila oblečení a vrátil jsem se do třídy vysvětlovat, kde jsem se tak zdržel.
Nově nabyté zábavy jsem se snažil využít, co nejvíc, tak jsem si řekl, že v pátek po škole pozvu Kláru k sobě. Rodiče nebyli doma, tak jsem očekával, že bychom zase mohli zažít pořádnou jízdu. Klára samozřejmě souhlasila, a tak když v pátek skončila škola, tak jsme odešli spolu. Nejdřív jsme zašli do kavárny, kde jsme probrali všechny nejnovější drby, jelikož i po tom všem jsme se Klárou zůstali dobrými přáteli. Po jídle a drbání jsem usoudili, že je čas, a tak jsme vyrazili směr můj dům.
Moji rodiče rozhodně patří k bohatší vrstvě obyvatelstva, takže náš dům připomíná spíše prostornou vilu. Nejdříve jsem prošli kovovou brankou a poté po chodníčku až ke dvěřím domu. Odekmnul jsem a poté se nám naskytl pohled na pěkně vybavený interiér domu. Nekochali jsme se ovšem dlouho a raději zamířili po schodech nahoru do mého pokoje. Ten byl prostorný a také pěkně vybaven jak bílým, tak i tmavým nábytkem. Celému prostoru vévodila šiřoká postel uprostřed, na které, jak jsem doufal, se toho stane ještě hodně. Klára se rozhlédla po pokoji, který následně také pochválila. Zřejmě to nechtěla prodlužovat, protože hned poté přilšla ke mně a uchopila můj penis přes kalhoty a pomalu se dostávala na kolena. Stejně jak minule, tak i teď mi sundala kalhoty a trenky a a začala pomalu stavět můj nástroj. Po pár minutách vynikajícího kouření jsem ji přerušil a řekl: „Teď ti chci zase udělat dobře já,lehni si na postel.“ Klára si typicky sundala svetr, pod kterým neměla až na podprsenku nic a poté konečně i džíny, čímž se mi naskytl neopakovatelný pohled na její bledé, hubené,ale neskutečně sexy tělo. Jakmile byla polonahá, tak si lehla na postel. Já si zase sundal triko a tím odkryl své lehce opálené, vytvarované tělo. Potom jsem si stoupnul před Kláru a pomalu jsem ji začal roztahovat nohy a přibližovat se k její jeskyňce. Jak jsem hladil její stehna, tak nahlas vzdychala a také se jí pomalu ale jistě začaly nasávat bílé kalhoty jejíma šťávama. Odhrnul jsem kalhotky a spatřil její mlaďoučkou kundičku, pečlivě schovanou za malými pysky a ozdobenou malým proužkem jemnych chloupků. Opartně jsem ji olíznul, moc pěkná chuť to byla. Tak jsem jí začal pořádně lízat, což Kláru přivádělo k šílenství, jelikož začínala řvát blahem. Poté jsem se rozhodnul vyprstit jí tu krásně mokrou kundičku. Nejdřív jsem dovnitř zasunul jeden prst, jakmile se ta uzoučká 16ti letá kundička trochu uvolnila vsunul jsem i druhý prst. Časem jsem prstění zrychloval, a když jsem k tomu přidal ještě olizovaní klitorisu, Klářino tělo to nevydrželo. Klára velmi hlasitě zakřičela a začala se svíjet v křeči orgasmu. Chvíli pak jenom ležela a oddechovala, zatímco já si užíval pohled na můj první úlovek. U toho jsem si začal honit péro, abych byl připraven na to, co mělo následovat. Po chvíli Klára řekla: „Jseš připravenej mě ošukat Míšo?“ „To bych řekl!“ odpověděl jsem jasně „Čekej, doběhnu pro kondom.“ Jenomže Klára měla jiné mínění: „Na to kašli, beru prášky, hlavně ho do mě už strč ty trdlo!“ Kleknul jsem si teda nad ní a pomalu se snažil nasměrovat těch 23 centimentrů do její úzké, růžovoučké mušličky. Trefit se bylo snadné, horší už bylo vejít se. Bylo vidět, že Klára není zvyklá na takovou velikost. Po pár jemných roztáhnutích jsem vsunul část penisu dovnitř, hlavně za pomoci jejich šťáv, kterých bylo více než dostatek. Poté jsem, za Klářiných hlasitých vzdechů, penis vysunul a znovu zasunul hlouběji, čímž se kundička bezvadně roztáhla a já ji tak mohl začít pořádně šukat. Klára roztáhla nohy ještě víc a lehce je pokrčila, abych to měl jednodušší. Do toho nadrženě prohodila: „Ošukej mě jako děvku Míšo!“ Tak jsem si nad ni klenul a začal jsem takhle, v misionářské poloze pořádně přirážet. Klára si užívala každý příraz, hlasitě řvala a povzbuzovala mě jak smyslů zbavená. Já si naopak užíval, jak se její kundička nádherně stahovala kolem mého údu. Protože jsem už cítil, že za chvíli budu, tak jsem z ho z ní vyndal. Klára se posadila a sundala si černou podprsenku, z které vypadly její výstavní čtyřky. Začal jsem jí je mačkat a sát narůžovělé bradavky. Po chvíli mě Klára položila na záda, dřepla si nade mě a nasměrovala si můj penis do své kundičky. Jakmile do ní zajel, tak si klekla kolem mě a začala na mém péru nekompromisně poskakovat, jakoby jezdila na koni. Její prsa při tom nádherně poskakovaly a já začal přemýšlet o tom, že život je vlastně super. Do reality mě opět probudil Klářin řev. Pořád na mně rychle jezdila, ovšem teď se jí dostavil druhý orgasmus. Její kundička se začala neskutečně stahovat a téct. Bylo to něco úžasného. Na to ze mě Klára celá mrtvá sesedla. Já jí ovšem nenechal ani chvíli oddychout a hned jsem si ji postavil na všechny čtyři tak, že ji nohy koukaly z postele a ja se za ni tedy mohl postavit na zem. Tím pádem jsem měl neskutečný výhled na její bledou, kulatou prdelku. Ta se ve středu rozevírala a odhalovala tak teď už roztaženou kundičku a Klářinu malinkou kakaovou dírku. Naslinil jsem si prst a začal do cpát ho její prdelky. Šlo to lehce, tak jsem v ní začal jezdit. Klára u toho blaženě vzdychala. Usoudil jsem, že penisem bych se tam asi nevešel, a proto jsem se rozhodl dodělat, co jsem začal. Vzal jsem penis do ruky a nasměroval ho do její teplé kundičky. Tentokrát zajel bez problémů, i když jí pořád kompletně vyplňoval. Chytil jsem si jí za boky a začal jsem v ní jezdit pořád hlouběji. Potom jsem ho z ní téměř vytáhnul a vší silou jsem ho do ní zasunul až po koule. Klára zařvala bolestí a blahem zárověň. Jakmile jsem viděl, že takhle to jde, tak jsem jí začal tvrdě šukat. Stále jsem zrychloval a mé velké péro vypadalo, že roztrhne tu drobnou, ale moc pěknou prdelku. Po pár dalších přírazech se Kláře podlomily ruce a klesla obličejem na měkkou postel. Byla těď jenom moje. Stále jsem pokračoval v tvrdém šukání a už jsem cítil, že za chvíli budu stříkat. Klára už ovšem také byla v sedmém nebi, a tak se jí začala kundička znovu stahovat a třetí orgasmus byl na světě. Když sebou cukala v křeči a kolem mého péra se obtáhla její kundička, tak už jsem také nevydržel a tak tak jsem stihnul z ní vytáhnout péro. Jakmile bylo venku, tak jsem začal kropit její půlky mým semenem, které pak stékalo po celé její prdelce a kundičce. Chvíli jsme pak zůstal naprosto omámený tím pohledem. Byl to opravdu neskutečný pohled, pohled na holku, která byla před pár dny pouhá moje kamarádka, a kterou jsem teď šukal a zajisté ještě šukat budu.
Pár minut jsme jen mlčky leželi a potom Klára povída: „Svýho kluka miluju, ale tohle mi dát nemůže, my si toho ještě spolu prožijeme hodně Míšo.“ Po téhle větě jsem byl naprosto spokojený. Potom jsme pustili nějaký film a ještě jednou jsme si to spolu rozdali. Když pak Klára večer odcházela, věděl jsem, že teď se hodně věcí změní, že teď pro mě začíná úplně nová životní kapitola.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...