Rodinný přítel – parohy s potěšením

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednou v posteli, během dovádění a užívání si rozkoší, přišla řeč na sex ve více lidech… „Ty bys něco takového chtěla zkusit?“ -zeptal jsem se své přítelkyně, budoucí manželky. „Ano,chtěla… ale bojím se, že Ty bys to nesnesl, dívat se jak mi dělá dobře soulož s jiným mužem…“ Já v té době už měl jisté zkušenosti, už jsem to zažil, jaké to je vidět svou partnerku nahou v náručí jiného muže, a slyšet jak sténá rozkoší, kterou jí dělá někdo jiný. Tak jsem řekl „proč ne, můžeme to zkusit, pokud to chceš“. Trochu jsme se o tom bavili, a znova se k tomuto tématu vraceli-nejdříve jenom ve chvílích, kdy jsme byli rozdráždění a vzrušení, ale pak už jsme se o tom dokázali bavit i jindy. Koho ale přibereme? Oba jsme vycházeli z toho, že to bude muž, a že bychom ho chtěli jako stálého partnera do naší trojky. Našli jsme jej na inzerát, dali si jednu schůzku u kávy, a tam si domluvili tu další „už se vším všudy“.

Už to, jak jsme se domlouvali, mne děsně vzrušovalo, hlavu plnou představ, jaké to bude. Vybrali jsme pro první akci klidný penzionek, dole jsme chvilku poseděli a povídali si. Když si ten třetí odskočil, řekla mi Petra:“ Víš, chtěla bych s ním být nejdříve chvíli sama, že bys za námi přišel tak za 30 minut…“ Musím dodat, že jsme si dali několik dní předtím půst od sexu, abychom byli více nadržení, a tak už to se mnou hodně cvičilo. Odešli nahoru, a následující půlhodinku jsem byl tak vzrušený, že se mi až třepala kolena. Po příchodu do pokoje jsem zjistil, že si povídají a nic ještě nezačalo! Petra šla do sprchy, pak poslala našeho nového partnera, a poslední šel já. Když jsem se vrátil, seděli už nazí vedle sebe a mazlili se, hned bylo vidět, že je vzrušený, stál mu jako svíce -taky jsem hned viděl, že mých 16 cm překonává tak o 4 cm, a měl ho i o něco silnějšího. Díval jsem se, jak líbá tu mou na bradavky a jak jí je líže jazykem, Petra ho přitom dráždila rukou. Hrála si se zjevným potěšením s jeho údem i varlaty, a po chvilce se sklonila hlavou k jeho klínu a vzala mu ten pěkný ocas do pusy-přitom se občas podívala do mých očí, co to se mnou dělá, ale to viděla nejen v mých očích, stál mi už ve sprše.

Vychutnávala si to, a on taky přivíral oči samou slastí, a taky se občas podíval po mně, co já na to, jestli to celé nezastavím. Ale tenkrát mne ještě neznal, později už o tom vůbec nepřemýšlel, už věděl, že to opravdu chci. Po chvilce mi Petra řekla:“Pojď mi pěkně buchtičku pomazlit jazykem, připrav jí aby do ní Honza hezky vklouzl- bude to poprvé, kdy uvidíš jak do mne pronikne jiný chlap…“, roztáhla stehna, a já si začal jazykem hrát s její kundičkou, už ale byla dost mokrá, vzrušení z nového zážitku udělalo své. Netrvalo dlouho a odstrčila mou hlavu se slovy, že už chce aby do ní Honza zajel svým klackem… to mu nemusela říkat dvakrát, otočil ji na záda, zvedl nohy nahoru a nasadil svůj nalitý klacek na kraj její mokré kundičky, pak už jsem jen viděl, jak vklouzl do mé milé až po varlata. Petra si přitáhla polštářek pod záda, tím se její nažhavené pohlaví ještě více vypjalo proti tomu klacku, co v ní už jezdil a přirážel, bylo vidět, že Honza to dlouho nevydrží. Jejich pohlaví do sebe narážela a moc si to oba užívali. V tom se Honza zeptal, zda to může do ní nastříkat, a na to Petra, která už byla rozdrážděná na maximum, reagovala slovy: „Můžeš do mně všechno nastříkat, těšila jsem se na to celý týden, ale musí mne o to Jirka hezky poprosit…“ – což jsem hned učinil, řekli jsme si už sami doma dopředu, že se v ní střídat napoprvé nebudeme, aby si to s novým milencem vychutnala v kuse. Takže jsem věděl, že na mně přijde řada až se Honza poprvé udělá.

A už to tady bylo-viděl jsem jak se celý vzepjal v křeči orgasmu, a vydával zvuky rozkoše, přiráželi oba svým pohlavím proti sobě naplno, a ta má ho povzbuzovala „nastříkej to všechno do mně!“ Když z mé Petry vyklouzl ven, řekla mi, abych rychle šel do ní, že mně chce cítit, jak budu klouzat v její buchtičce, plné Honzova semene, a abych tam přidal to svoje. Už jsem se nemohl dočkat, lomcovala se mnou směs pocitů, byl jsem do krajnosti vzrušený, když jsem zajel do její kundičky, kde bylo hodně mokro…“Tak co, líbí se Ti to, šoustat mně, když jsem plná semene cizího samce?“ zeptala se provokativně Petra, protože věděla, že mne tím ještě více rozdráždí… a to už jsem věděl, že už to bude, a potom to přišlo, a já stříkal a hlavu měl plnou toho, co jsem ten večer viděl. A noc měla pokračování až do svítání, a přišly další a další noci s naším novým rodinným přítelem…a pokračovalo to i po naší svatbě. Občas si to pak užívali i sami ve dvou s mým souhlasem…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *