Rita a Max

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Rita a chtěla bych se s Vámi podělit o jeden zážitek. Můj manžel je vedoucím dílny v ocelárně a občas, když má hodně práce, vrací se dost pozdě domů a taky dost unavený.

Je mi sedmadvacet let, a jak bych sama o sobě řekla, jsem docela slušně vypadající žena (což mi taky někteří přátelé říkají). Jedno časné odpoledne mne požádal soused, bydlící naproti přes ulici, zda bych jim nepohlídala jejich psa, jelikož jedou na 3 týdny na dovolenou. Nemohla sem jim říct ne, dobře věděli, že jsem celý den doma, a tak jsem souhlasila. Pak mi ho přivedli. Max byl celý hnědý, jen jedno ucho měl bílé a jedno černé. Vypadalo to komicky, ale jinak to byl velice pěkný pes. Dala jsem mu starou deku a misku na potravu do kuchyně do rohu a on se tam hned uvelebil, jako by tu byl doma odjakživa.

Když jsem první den, kdy byl Max u nás udělala oběd, řekla jsem jsi, že jsi chvilku zasportuju. Odešla jsem proto do obýváku, kde jsem v rohu měla stát kolo-trenažér. Po třiceti minutách, kdy jsem měla za sebou zhruba asi 10km, jsem byla úplně propocená a řekla jsem si, že se chvilku natáhnu v ložnici. Přiléhavý sportovní komplet, který jsem měla úplně propocený se mi ale nechtělo svlékat a tak jsem se položila na postel tak jak jsem byla. Úplně jsem zapomněla na Maxe. Najednou se však ten čokl objevil a vrazil mi svůj sprostý nos přímo mezi nohy. To mě dopálilo až jsem zařvala „Ty pitomý pse, vypadni ven a ať už tě tu nevidím !“.

Max pomalu odešel za roh do kuchyně a lehl jsi na svou deku. Já jsem šla do obýváku, ještě rozčilená z toho co mi ten pes vyvedl. Po chvíli jsem se však cítili zahanbeně, že jsem na toho psa tak křičela, a začalo mi ho být líto. šla jsem tedy, jakoby náhodou, do kuchyně. Max tam ležel celý schoulený v rohu a jen se na mě smutně díval. Šla jsem k němu, vzala jeho hlavu do dlaní a řekla „Promiň Maxi, já to tak nemyslela“. On mi začal lízat ruce a já ho za to poškrábla za uchem. „Co jsi chtěl mezi mými nohama dělat Maxi“ pokračovala jsem, „když chceš někomu vrazit někam ten svůj nos, musíš nejdřív poprosit.“

Pak jsem ho vzala sebou do obýváku a sedla jsem si na pohovku. Navíc co mne to popadlo, ale vzala jsem jeho hlavu a strčila ji mezi své nohy. On pomalu, váhavě začal nosem dráždit mou kundičku. Byla jsem velmi zvědavá co bude dělat dál a proto jsem nic neudělala, jen jsem seděla a čekala. Po chvíli mi však začal mou mušličku přes můj obleček lízat.

Už už jsem ho zastavila, ale já …

To bylo nádherné, velice mne to vzrušovalo. Někdy jeho jazyk zabloudil na mé holé stehno a já jsem se třásla rozkoší. Po chvíli jsem nabyla přesvědčení, že Max chce abych se svlékla. Nějaká cizí část mého mozku mi přikazovala, abych to udělala. A já jsem poslechla, svlékla jsem si úbor i kalhotky. Max se díval jak se svlékám. Na okamžik se podíval na kalhotky, které teď ležely stranou naprosto nepotřebné. Pak se vrátil na mou vzrušenou mušličku.

Když se jeho jazyk dotkl mého poštěváčku, myslela jsem že se asi zblázním. Můj Bože to byla nádhera. Jeho jazyk pronikal do mne a ven a já byla vzrušena. Jeho jazyk se stěhoval od mé zadní dírky dopředu a pak zase obráceně. Po chvíli přišel na mne orgasmus, mé šťávy vytékaly ven a Max je všechny rychle lízal.

„Děkuji ti Max, jsi opravdu perfektní“ řekla jsem mu a zdálo se mi, jakoby mi ten pes rozuměl a zasmál se tomu. „Bude to ale jen naše tajemství, že ano“ dodala jsem. Zdálo se, že mi rozumí, protože se otočil a odešel zpět do kuchyně. Já jsem se šla osprchovat a převléct. Jak jsem šla okolo kuchyně uviděla jsem Maxe jak si ho sám líže. Celý zbytek týdne jsem já a Max hráli denně naši malou hru.

Myslím, že to bylo v pátek kdy jsem (po naší hře) šla za Maxem a dívala se na něj jak si ho zase líže. „Nemohla by ti Rita pomoc“ řekla jsem až jsem se těch slov sama lekla. On přestal a podíval se soucitně na mne. Já jsem si vedle něj sedla a lehce se dotkla prstem jeho pyje, načež on zvedl jednu nohu a zavřel oči. Brala jsem to jako výzvu, a pomalu jsem mu ho začal honit. V tom okamžiku se ozvalo mé slušné já a na okamžik jsem přestala, ale jakási cizí část mozku mi přikázala abych pokračoval, což jsem provedla.

Po několika minutách, kdy jsem Maxovi honila jeho chrupavčitý pyj začal Max chrčet a po několika dalších pohybech postříkala mou ruku bílá tekutina podobná potěru ústřic. Uvolnila jsem své sevření a s úžasem jsem sledovala, jak si Max líže své vlastní semeno. Jakmile přestala, sebrala jsem se a odešla jsem.

Druhý týden se opakoval téměř stejně jako první. Lišil se jen v tom, že jsem se už nebála pomoc Maxovi k jeho vyvrcholení. Jakmile začal třetí týden byla jsem celá nesvá. V našich hrách jsme však s Maxem pokračovali. Jednou mi Max zase zpracovával mou mušličku a já byla v sedmém nebi. V určitém okamžiku jsem zahlédla, jak jeho vzpřímený pyj je blízko mé mušli. V tom okamžiku se on zastavil a podíval se mi do tváře. Jako bych mu rozuměla, položila jsem se na zem řekla mu aby mi to udělal. Doufala jsem, že mi Max rozumí. On však pokračoval v lízání. Po chvíli jsem však ucítila jeho tlapy na mých ňadrech, načež jsem zpozorněla. Viděla jsem, že se Max snaží dostat do co možná nejlepší pozice, a proto jsem mu pomohla. Podložila jsem si zadek dvěma polštáři a čekala jsem co bude následovat.

Cítila jsem jak jeho pyj naráží na mé stehna a po chvíli ho Max trochu panicky vrazil do mé kundy. Ve moc hluboko, ale přece jen vrazil. Po chvíli začal Max do mne pumpovat. Jeho velmi rychlý, ale pevný rytmus mne vzrušoval. Cítila jsem se neuvěřitelně. Jeho pyj nebyl velice, ale co Max neměl na velikosti to doháněl silou, jakou to do mne vrážel. Po několika minutách jeho mrdání jsem dosáhla orgasmu,a Max se taky udělal. Jeho bíle husté semeno vstříklo do mé kundy. Byla jsem tak šťastná, že jsem usnula. Nevím jak dlouho jsem spala, ale probudil mne nějaký krásný pocit. Když jsem se vzbudila uviděla jsem Maxe, jak mi ji zase líže. Odstrčila jsem jej však, protože mi to na ten den úplně stačilo, a odešla jsem se osprchovat.

Další den jsme si to zase zopakovali. Tentokrát jsem vzala Maxe do ložnice, kde jsem měla velké zrcadlo, před kterým jsem si lehla. Max mne po chvíli zase začal píchat, ale dnes to bylo hlouběji než včera. Můj pohled sklouzl na zrcadlo a scéna, kterou jsem viděla rozbouřila mou erotickou fantazii. Jeho rychlý ale příjemný rytmus mne uspokojoval. Max vypadl šťastně, píchal mě už skoro 10 minut a pořád toho neměl dost. Pak ale přišel jeho střik a já jsem zase usnula.

Takhle krásně jsem se s Maxem vydováděla ještě několikrát, než si ho soused po návratu z dovolené odvedl. Po této příhodě jsem jednoho dne šla s manželem koupit malého psa. Koupili jsme německého vlčáka, kterého jsme pojmenovali Heindrich. Jelikož jsem s ním doma pořád sama, začala jsem ho učit některým věcem. A můžu Vám říct že je to stejně rychlý žák jako MAX ….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

2 Responses

  1. Dragon napsal:

    Nemůže otěhotnět vůbec. spermie zvířat mají jiné chromozómy 😉

  2. Marika napsal:

    muže holka otehotnět ze zvířecího spermatu i když bere antikoncepci? =)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *