Raz podvedeny (asi)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Moja manželka nikdy nemala veľmi rada pančuchové nohavice bez rozkroku. Raz prehrala so mnou stavku a taktiez na moju úpenlivu prosbu si ich obliekla. Bol teplý jarný deň, preto si zobrala k sukni len pančuchové nohavice s dierou namiesto rozkroku. Potom, čo sme strávili niekoľko jej oblubených hodin v nákupnom centre, ma nečakane pochválila za to, že nemá nohavicky.

Potrebovali sme niečo na ochladenie, takže sme sa zastavili v bare. Okrem nás tam bol nejaký starý čudák, ktorý mal asi 45 rokov. Jeho pohľad sa stretol s našimi a vsetci sme sa na seba usmiali. Gestom nám naznačil, aby sme si k němu prisadli. Na moje velké prekvapenie manželka prikývla. (Pozdejšie som pochopil prečo.) „Ahoj, volám sa Jozef,“ povedal. Ahoj som Mirka a moj manzel Maroš ako ste na tom? spytala sa “ Úplne ho to zaskočilo a ostal sedieť bez slova. „Máte na mysli niečo konkrétne?“ opýtal sa s úsmevom, ktorý naznačoval, ze asi tusi, kam sa za chvíľu pôjdě. (Ja som samozrejme oněmel, veď moja manželka velmi cudzich chlapov nemusi.) „Dám ti pomôcku,“ povedala. „Zohni sa a pozri sa na chvíľu pod stôl.“ Jozef urobil, ako mu povedala a jeho hlava zmizla pod stolom. Roztiahla nohy, ponúkla mu dobrý výhľad na svoju skoro úplne vyholenú kundičku, ktorá bola orámovaná len pančuchami. Pozrel som na ňu a chcel som ju vytiahnut za vlasy von, ale moj postaveny penis mi to nedovolil. Postavil sa mi len preto, ze to urobila a vedel som, ze jej pysky sa uz lesknú od vsetkých štiav, ktoré začali vytěkať. Keď som počul, ako Jozef pod stolom zavzdychal, moja pravá ruka vkĺzla pod stôl a do mokrej skárky picky mojej manzelky som zasunul prst. (Teraz vysvetlim: moja zena nieje nejaka sexuálna dracica, no uz dost dlho sa pokusame o dieta takze ona berie nejake kvapky na zvysenie sexualnej chuti.) Vysvetlila, že proste to na ňu prišlo, a chcela mať v sebe niečo hrubšie ako mna a kedze v chlapovych kratasoch evidentne nieco hrubsie bolo…

Keď sme sa znovu na seba pozerali, povedala mi, aby som sa ku nej naklonil. Keď som sa naklonil strčila mi svoj prst medzi pery. Potom povedala, „o.k. je čas ísť“, Jozefa poslala na wc sa umyť. Keď sme boli na prizemi nákupného strediska, Jozef si ju pritiahol k sebe, strčil mne medzi nohy ruku a začal hladkať moj ud, kedze videl ako sa mi nepaci ze ma ruku pod suknou mojej manzelky. Tomuto sa uz nevyhneme pomyslel som si. Pred našim autom nas dobehol Jozefou kamarat a opytal sa „Idete dnu?“ „Jasné,“ odpovedala Mirka a ja som tomu nemohol uveriť, druhému rýchlo očami naznačila, čo sa děje.

Hneď ako sa dvere auta zatvorili, všimol som si hrče, ktoré sa začali v ich nohaviciach zväčovať. Rozopla zips na Jozefových nohaviciach, vytiahla mu vtáka a začala mu ho fajčiť. Medzi tým ten druhý muž, o ktorom som sa neskôr dozvedel, že sa volá Jano, zasunul hlavu medzi jej roztiahnuté nohy a začal olizovať mokrú odhalenú jaskyňku. Musela poriadně roztiahnuť ústa, aby sa prispôsobila Jozefovmu dlhému, hrubému vtákovi, ktorý jej do úst zasúval. Keď sa začal bližit k orgazmu, nahlas vzdychol a spytal sa či sa jej može do úst vystriekat. Nechcela, aby sa jej vystriekal do úst, tak ho chytila za penis a odtiahla si hlavu.

Odohnala Jana od svojho rozkroku, prevalila sa na chrbat a otočila sa tak, aby sa mohla pozerať na Janovho vtáka, ktorý si ho honil. Ja som si ho tiež honil, co som pred manželkou nikdy nerobil, no kedze ona toto, tak som sa odvážil. Pozrela aj na mna a bola spokojná so sebou, ja som bol očvidně vedlajši. Roztiahla si nohy, aby do něj mohol Jozef zasunúť svoj klát, potom sa otočila k Janovi a vložila si jeho nie velky, ale vetši ako moj nástroj do úst, a celý ho hltala. Keď už bola prepichnutá na oboch stranách, nechala zvyšok na nich, nech sa dajú do práce. Jej tělo sa evidentne triaslo, keď Jano sukal jej ústa a Jozef skoro vyholenu pičku. Jozef dlho nevydržal a na želanie od mojej ženy si stiahol prezervativ a vystriekal sa na jej prsia. Keď to cítila, prišiel na ňu orgazmus. Pri cukani s jej telom som jej pri tom hladil klitoris. Rozhodla sa, že nakoniec predsa len chce mať nějaké to semeno v ústach, tak chytila Janove gule do dlaní a začala ich hladkať a stláčať. Jeho semeno jej ostriekalo celý jazyk.

Bol som taky oněmený, že som sa zabudol aj dokoncit a spametal som sa az ked chlapi odišli a moja manzelka nastartovala auto, že uz ideme domov. Rozprávali sme až večer, boli sme s toho akysi zahanbený, udajně sa s toho spamatovala asi pol hodiny, no ja som si nepametal. Áno, páčilo sa mi to a eště to chcem zažit, no ona už o tom nechce ani počuť, asi jej to vadi. Škoda, lebo vtedy bola ukrutne rozrajcovaná a strašně krásna. Dohodli sme sa, že to nikdy nikomu nepovieme, no ja mám chuť sa s tým pochvalit. Kto má zaujem, mozem mu ukázat aj nějaké tajomné intimne foto mojej Mirky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *