První Trojka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednou při milování do zadečku mi přítelkyně řekla, že by chtěla ještě jednoho do kundičky. Když jsem se jí zeptal, jestli to myslela vážně, odpověděla, že ano. Ptal jsem se jí, jestli by si přála někoho konkrétního, protože mne ta představa začala vzrušovat. Odpověděla, že našeho společného známého Martina.

Jednou jsem Martinovi zavolal a řekl o co jde. Protože bydlel kousek od nás, za chvilku zvonil. Napřed to byl šílenej ostych, nepomohly ani panáky na kuráž. Pak mne napadlo se vzdálit a řekl jsem, že pro něco musím skočit do krámu. Když jsem se vrátil, obývák byl prázdnej.

Otevřel jsem dveře do ložnice a viděl Blanku jak klečí, má na sobě kalhotky a triko a Martina kouří. Když jsem to viděl, vzrušilo mne to. Blanka se ptala, jestli budu jen tak stát nebo se přidám. Svlékl jsem sebe i jí, s Martinem jsme jí položili a on jí začal lízat. Klekl jsem si k ní a ona mne kouřila. Pak jsme se s Martinem vyměnili.

Když jsem se do ní zasunul, byla už pořádně mokrá. Pak mne Martin vystřídal. Napadlo mne jí při šukání lízat. Křičela slastí a orgasmy na sebe dlouho nenechaly čekat. Pak jsem si uvědomil, jak je Martinův pták blízko mne a fascinovaně jsem na něj hleděl. Nikdy mne nenapadlo, že jsem bi. Martin si toho všiml, vytáhl ho z Blanky a nastavil mi ho před obličej. Moc dlouho jsem se nerozmýšlel a vzal ho do pusy. Jak jsem viděl reakci Blanky, byla ze začátku překvapená, ale pak jí to vzrušilo.

Později mi řekla, že byl dost divný pocit střídat se s přítelem u orálu jinému klukovi. Když jsem se o tom posléze s Martinem bavil, přiznal, že mne to šlo přeci jen líp.. Párkrát jsme to spolu ještě vyzkoušeli a vždycky to bylo super!!!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *