První služebka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když jsem potkal svoji ženu, byla krásná a velmi plachá. Říkal jsem si, to bude ta pravá, ale mám pocit, že jsem se trochu spletl. Po pár letech manželství jsem jel na svoji první služebku. Měl jsem se vrátit v pátek dopoledne, ale trochu jsem to urychlil a vracel se už ve čtvrtek večer s tím, že manželku překvapím a konečně si po týdnu pořádně zašukám.

Starší kolegové mě varovali, ať nejdřív zavolám, že jedu domů, ale já byl mladý, plný iluzí a přesvědčený, že moje plachá žínka by ničeho takového nebyla schopna.

Přijel jsem už za tmy zastavil před domem a šel domů přes zahradu zadním vchodem, abych ženu překvapil. Bylo mě trochu divné, že v domě je už tma, jenom v obýváku svítila lampička. Vyšel jsem potichu do bytu a slyším jak hraje potichu hudba, což nebylo běžné a taky mužský hlas, který jsem neznal. Okamžitě mě napadlo, že chuť zašukat si s mojí manželkou měl taky někdo jiný, ale to přece není možný. Teď už jsem našlapoval nočním domem jako Vinetou a plížil se chodbou k obýváku odkud šly hlasy a světlo.

Dveře byly otevřené a já stál ve stínu, zatímco Ti dva byli na pohovce u lampičky a neměli tušení, že jsou pozorováni. Bylo to jako porno naživo s mojí ženou a já stihl začátek. Oba byli zcela nazí, na stole láhev vínka. Chlápek byl celkem urostlej, měj fakt velký pérko a moje ženuška mu ho zrovna přestala hladit a začala ho kouřit, zatímco on ji pěkně vojíždel její velké kozy až vzdychala. Se mnou tak nikdy nevzdychala a ani kouření ji moc nebavilo. A já tam stál a přemýšlel co dál. Byl jsem úplně zkoprnělej a chvěl jsem se vzrušením. Byl jsem nadrženej jak nikdy, péro tvrdý jak kámen, koukal na to a hlavou se mi honily všelijaký myšlenky. Měl jsem opravdu strašnou chuť si taky užít. Když si boreček manželku opřel o pohovku a začal ji soukat svoje velké péro zezadu do pičky, zatímco ona vzrušeně vzdychala a prsa se jí krásně houpala, tak jsem to už nevydržel. Vyšel jsem nenápadně ven z domu a zavolal ji na mobil. Za chvilku to opravdu celá udýchaná zvedla a já říkám: „Za deset minut jsem doma miláčku …“ a zavěsil a čekal, co se bude dít. Za chvilku se rožnulo a asi po pěti minutách z domu vyběhl chlapík jak střela. Doufám, že jsem jim to překazil a neudělal se.

Po chvilce jsem přišel znovu domů, teď již předním vchodem a s rámusem. Vejdu domů a manželka byla v noční košilce, červená a trošku udýchaná. Na nic jsem nečekal a šáhl ji nenápadně do klína. Byla pěkně vlhká, ale sperma tam nebylo. V duchu jsem si říkal – tak jsem to překazil. Ale nedalo mi to a povídám: „Jseš pořádně vlhká, cos tady dělala?“. Zalhala obratem: „Už jsem to nemohla bez tebe vydržet, tak jsem si trošku hrála.“ „No tak jo“ – povídám a z kalhot jsem vytáhl nabitého ptáka. Sedl jsem si do křesla a vedl ji s sebou. „Už jsem se nato taky těšil“. Neřekla ani slovo a následovala mě. Chtěla mi jen honit, ale já jsem ji vzal hlavu a už pěkně kouřila. Jak jsem psal neměla to moc ráda, že ji z toho bolí pusa a sperma nikdy nepolykala. A to byl můj trest pro hříšnici. Protože jsem byl pořádně nadrženej stačilo pár okamžiků a týdenní dávka semena ze mě začala doslova cákat. Nečekalo to, ale pro jistotu jsem ji lehce přidržel hlavu a slastně si užíval ten pocit, jak to do ní všechno stříká. A že to byla fakt pořádná dávka. Byla z toho pěkně zaskočená, ale neřekla ani slovo a pěkně to všechno spolkla, na což jsem dohlédl. Pak jsem se šel osprchovat s malým pocitem zadostiučinění …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *