První orgasmus mé kámošky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Teď je mi 18 let, když jsem se seznámila s holčinou, s kterou jsem důvěrná kamarádka a možná něco víc, bylo mi 16. S Kájou jsem se seznámila na kroužku aerobiku. Chodíme tam i teď, ale to už jsme trenérky. Každoročně se také pořádají i soustředění, závody nebo také soukromé víkendy. No a právě na jedné takové malé akci o víkendu se to stalo.

Byl teplý červnový den a my se trmáceli lesními cestami na chatu jedné z našich trenérek. Po dlouhých třech hodinách jsme se konečně doplazili. Byla to menší chatička, jako z pohádky. A taky to tam pohádkové bylo . Všichni jsme se nastěhovali do pokojů a do večera byli venku. Jen jsem asi ve kolem čtvrté hodiny šla do chaty převléknout. Došla jsem do pokoje, ale viděla jsem, že za mnou někdo je. Byla to Karolína. Zeptala jsem se jí co chce a ona na to, že si jde pro nějaké sladkosti. Ale když je vytáhla, neodešla. Zeptala se mě jestli jeden bonbon nechci, já neměla námitky. Když jsem ten bonbon docucala, byla jsem už převléknutá. Nabídla mi ještě jeden, a tak jsem natáhla ruku, že mi ho podá. Ale místo do ruky mi bonbon předala ze své pusy. Takhle to pokračovalo, předávaly jsme si ho. Nasmály jsme se u toho, ale dost!

Za chvíli už jsme, ale bonbon v puse neměly a vášnivě jsme se líbaly. Kája mě svalila na postel a začala mě osahávat. Cítila jsem, jak mi tvrdnou bradavky. Po dvou minutách už tričko leželo vedle mě a kalhoty též. Kája mi cucala bradavky jako dudlíky. Pak sjela o kousek níž a olizovala mi pupík. Pak sjela úplně nejníže. Nejdřív mi kundičku jen tak hladila přes moje krajkové kalhotky. Pak je stáhla a začala mi jemně lízat můj už podrážděný poštěváček. Její jazyk mi jezdil sem a tam mezi stehny. I když to prý dělala poprvé, byla šikovná. Po několika málo minutách jemného a uspokojivého lízání Kája zrychlila svůj neposedný jazyk a já cítila, jak pomalu, ale jistě začínám vlhnout. Už jsem byla u vyvrcholení. Ještě více zrychlila. Jednou rukou si hladila svou štěrbinku a druhou mi hladila bradavky. Když jsem dosáhla orgasmu svalila se vedle mne a čekala co já na to. Já jsem jí začala lehce přejíždět celé tělo svými prsty. Přitom jsem jazykem řádila v její puse. Po chvíli jsem pomalu začala lízat její kozičky. Bradavky už měla ztvrdlé delší dobu. Rukou jsem jí sjela do kalhotek. Chvíli jsem ji mušličku jen tak hladila, ale pak jsem začala jemně přejíždět její klitoris. Doma se uspokojovala jen zřídka, ale od kluka nebo od holky nikdy. Když mi moje ruka mezi jejími kalhotkami zrychlila, Kája se celá chvěla. Nadzvedávala se rozkoší. Nekřičela, jen líbezně vzdychala. Na celém patře v chatě jsme byly samy. Kdyby někdo přišel, byl by to pořádný malér, ale mně s Karolínou by to asi nevadilo. Obě dvě jsme byly zabraný do uspokojování. Rukou jsem přestala, zato jazyk už lízal ten její podrážděný poštěváček. Můj jazyk mezi jejíma nohama doslova řádil, po několika chvilkách Kája dosáhla svého vyvrcholení. Jemně jsem jí začala líbat. Ještě deset minut po našem , , výstupu“ jsme ležely přitisknuté k sobě a hladily se.

Za nějakou dobu jsme se jen oblékly a pospíchaly dolů za ostatníma. Byl to super víkend. A když jsme se loučily u autobusu, dohodla jsem se s Karolínou, že se přijdeme navštívit a budeme u sebe spát. Samozřejmě každé přespání jedna u druhé bylo vášnivé, tak jako na akci o jednom teplém červnové víkendu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *