První bisex

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ležela jsem rozvalená na pláži a cítila, jak mi slunce hřeje vytahané pysky mé kundy. Zvedla jsem hlavu a vidím, jak naproti mně sedí dva mladší chlapci. Koukají mi na ní a při tom se hrabou na koulích.
Špitla jsem Tomášovi (který už dlouho chtěl vykouřit chlapa),že mam nápad. Zvedla jsem se, zapálila si cigaretu a šla za chlapcem-bylo jim tak 16 let. Přijdu k nim a vyzývavě se ptám:“Na co myslíte?“

Odpověď zněla jasně a rázně.“Strašně by jsme tě ošukali!!“Zhluboka polkli a trenky se jim div neroztrhly.
Ožralá a opět nadržená odpovím:“Dobrá, ale teď si je budete přede mnou kouřit.“Hned si sundali trenky a zaujali polohu 69. Je vidět,že to dělají často. Jednomu při tom hladím pytel a volám na Tomáše, ať se přijde podívat. Přišel a hned začal jednat. Vzal mi hlavu a narval mi ho do krku, div sem se nepoblila. Když přestal a mě tekli sliny z brady na kozy, zeptal se chlapců:“kdo si jí chce půjčit? Ale nebude to zadarmo“ Chlapcům bylo jasné o co půjde, protože když to máš říkal, držel už jednoho za ptáka.

Jednoho jsem povalila já a druhého Tom. Začali jsme jim je na střídačku kouřit a vydávali při tom perverzní zvuky. Já si pak lehla na záda a čekala, kdo první ho do mě vrazí. Udělal to ten nejmladší. Nejdřív mě plácal ptákem po kundě a pak ho tam narval až po koule. Začal mě divoce mrdat a plácání koulí o mou prdel bylo slyšet snad až do vsi. Hubu měl přitom ucpanou Tomovým naběhlým ocasem, až z toho začal slintat.Ten druhej si na mě klekl a páka dal mezi kozy. Celá v transu chytám perverzní choutky a říkám.

Vy dva mě teď pochčijte!! Mé přání začali plnit hned. Zatím co jeden mě prcal, druzí dva na mě chcali. Jeden na hlavu, druhý na kozy. Tomáš mu ho pak opět vzal a vrazil mi ho do huby. Hlavou mi na něj přirážel a když cítil, že bude, vyndal mi ho a nechal se celý postříkat.Zbytek vysál do sucha a už se těšil na druhého. Ten mě stále prcal. Tomáš si na mě lehnul do polohy 69.Já mu ho kouřila a on měl hlavu u jeho ptáka, který byl hluboko ve mně.Začala jsem rychle přirážet, abych to urychlila a pak to přišlo.Chlapec zasténal, Tom ho vyndal z mé upocené prcky, otevřel pusu a začal chytat sperma, které lítalo úplně všude. Kluci byli hotovi a spokojeně koukali a nás dva. Postavila jsem Tomáše na kolena, začala mu lízat díru a za chvilku ho prstila třemi prsty. Druhá ruka mu masírovala ocas. Vidim, že kluci opět nadržení a bez zábran kouří si navzájem ptáky. Jak na povel oba přistoupí k Tomášovi a začnou cákat. Tomáš je v sedmém nebi. Když ho prstím otočí se na mě a vidím, jak mu sperma teče z nosu na bradu a dál na zem. Když cítí, že bude vstane, přijde za chlapcem a oba je postříká nekonečnou dávkou semene. Když je po všem zapaluji si cigáro a přemýšlím,co bude příště…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *