Prvé parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mal som priateľku 16 ročnú pannu a ani ja som nemal skúsenosti. Takže sme sa len bozkávali a hladkal som jej prsia. Pod pás sme sa nedostali. Raz sme išli na návštevu k jej rozvedenému strýkovi odniesť nejaké CD. Bol to sympatický 40-tnik, ktorý nás pozval dnu a pohostil. Potom vytiahol Tekilu. Najprv sme sa zdráhali, no nakoniec nás to učil piť. Nemali sme skúsenosti s alkoholom a tak nám rýchlo stúpal do hlavy. Po chvíľke som bol opitý a hlavne Zuzana začala byť poriadne sťatá. Keď sa odtackala na WC, strýko Rudo začal so mnou debatovať, že ako sme spolu ďaleko a pod. Pod vplyvom alkoholu som mu to vybľabotal a on ma chlácholil, aby som sa nebál, že to všetko príde. Že také mladé dievča to aj tak na začiatku potrebuje od skúseného a že on nám s tým rád pomôže. Ani som dobre nevnímal čo nám to hovorí a opito som prisvedčoval. Z hajzla sme počuli Zuzine dávenie, potom prišla celá vyčerpaná a tak ju strýko uložil do spálne. Padla na posteľ ako podťatá a zaspala. My sme si ešte naliali a strýko sa pýta či mi má s ňou pomôcť.

Ani som nevnímal, snáď som si myslel že odniesť ju domov alebo čo a tak som mu neustále prikyvoval. Tak poď vraví a ťahá ma do spálne. Odtackal som sa za ním. Pri posteli vraví, vyzleč sa a sám sa začal vyzliekať. Snažil som sa zhodiť šaty, ale moc to nešlo a pár krát som sa zvalil na zem. Keď som to konečne zvládol, pozrel som na strýka Ruda. Práve sa skláňal nad spiacou Zuzou a sťahoval jej nohavice. To čo som videl mi vyrazilo dych. Mal tak veľký čurák a miešok veľkosti malého žltého melónu. Nemohol so z neho spustiť zrak. Podarilo sa mu Janu vyzliecť tak, aby sa nezobudila i keď niečo mrmlala. Potom sa ku mne obrátil: „Videl si už kundu?“

„Ešte nie“ mrmlem opito a zahanbene.

„Tak sa dívaj ako sa s ňou narába“ vraví, roztiahne Zuze nohy a strčí medzi ne hlavu. Roztiahne jej kundo lupene a ja vidím panenskú blanu a prvú roztvorenú pičku. Bolestivo mi stojí, kľaknem si z boku k nim a pozerám, ako jej jazykom vylizuje dierku a dráždi kliťák. O malú chvíľku sa začne v spánku vlniť a mrmlo stene. Dierka je celá lesklá, šťava jej vyteká prúdom. Je vidieť, že Rudo to dobre vie. Neprestáva a ona začne nahlas vzdychať, chvíľu sa zdá, že sa preberá a znova upadá do spánku. Pička sa maximálne otvorila, čo umocňuje Rudo jej naširoko otvorenými stehnami, ktoré drží v rukách a rozťahuje do strán.

„Už je spravená,“ vraví Rudo a kľaká si medzi jej nohy. „teraz ti ukážem ako sa to robí“ vzdychá. Ja len opito sledujem , čo robí s mojou babou a jeho rodinou. Tvrdý veľký penis nasmeruje na jej dierku a trie ho od vrchu až dole. Roztiera jej šťavy, ale aj jemu už z otvoru kvapká pregec. Potom zmení smer a jeho žaluď ide von a dnu po blanu a zase von a dne. Tak to robí hodnú chvíľu. Ona so zavretými očami a naširoko roztiahnutými nohami potichu vzdychá. Z ničoho nič prirazí a ja vidím jeho hrubý úd vniknúť až po obrovské, napuchnuté vajcia. Zuzana vyvalí oči, zachrapčí a padne nazad do spánku.

„A je to, neboj sa aj jej sa to bude páčiť, len si na to zvykne. Bude to potom chcieť od teba stále“ hovorí a drží ho vrazený v nej. Po hodnej chvíľke je mu na tvári vidno, že sa už nedokáže ovládnuť, lebo to dlho nemal a pomaličky ho vytiahne až po okraj. Má ho lesklý od jej šťavy. Letmo zbadám krvavo červený žaluď a už mizne znovu v jej bruchu. Plesk. Plesknú vajcia o jej zadok. Znovu sa pomaličky od nej odťahuje a znovu prirazí. Plesk. Ona polomŕtva len hekne. Jeho napuchnuté vajcia sa stiahli a pri štvrtom či piatom príraze jej zdvihol nohy nad hlavu. „Teraz ho mám až v maternici“ vraví nalepený na jej zdvihnutý zadok. „Je to nebezpečné, nemal som ženu aspoň pol roku.“

Plesk. Plesk. Plesk. Znovu sa zastaví a dychčí: „nevieš kedy to mala?“

Len opito pokrútim hlavou, že neviem. Sledujem to akoby za závojom, idú na mne smrteľné spánky.

Plesk. Plesk. Plesk. Ozýva sa polotmavou spálňou a do toho jeho uh, uh, uh a jej ah, ah.

Znovu sa zastaví a stená: „Pustím to do nej, hádam z toho nič nebude, čo myslíš?“

Obracia sa na mňa, ale ja už vnímam len útržky. Posledné čo vidím, kĺžuc sa na zem je obraz, ktorý ma potom roky máta. Strýko Rudo navalený na Zuzin vysoko vydvihnutý zadok, jej nohy až za hlavou, jeho hrubý úd zarazený až po prudko sa sťahujúce vajcia, pumpujúc do nej jeho obrovskú dávku lepkavých, horúcich, smotanovo bielych plodných spermií. Trvá to nekonečne dlho a ja zaspávam na zemi.

Ráno som sa zobudil na zemi, trocha dozvracaný. Nikoho nikde. Pozrel som sa na posteľ či sa mi to len nesnívalo. Bola zastlaná. Nenápadne som nadvihol perinu a uvidel som veľké mastné fľaky. Prstom som to pretrel a priložil k nosu. Nesnívalo sa mi to. Boli to spermie. Oni dvaja sedeli v kuchyni, popíjali kávu. On žartoval, že nejako dlho spím, ona bola v tvári zničená a zadumaná, bolo jej ešte špatne. Po hodinke sme šli domov. Nič sme nerozoberali. Len asi za tri týždne prišla za mnou, že je v inom stave a nevie čo má robiť. Všetko som jej to porozprával a šla na interrupciu. Po rokoch sme sa vzali a žijeme celkom pekne.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *