Prodloužená večeře

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je to asi tak pět let co jsme šli s našimi přáteli Tomášem a Sandrou na večeři. Restaurace je nedaleko našeho bydliště, takže na smluvenou hodinu jsem šel sám, protože žena standardně nestíhala, protože nevěděla co si má obléci. My jsme si dali na začátek dobré pití a povídali o všem možném a hlavně o sexu. Žena přišla asi za dvacet minut v krátkých přiléhavých šatech. Moc jí to slušelo, ale nijak jsem to nekomentoval. Po chvilce mi vzala ruku a směřovala ji pod stůl na svou nohu, abych zjistil, že má punčochy na podvazkový pás a je bez kalhotek. Večeře byla příjemná, množství alkoholu se stupňovalo a řeči stále odvážnější.

Z restaurace nás už téměř vyhazovali, takže jsme Tomovi a Sandře nabídli, že bychom mohli jít k nám. Evidentně byli potěšeni a tak jsme šli. Holky spolu. A v tu chvíli jsme se s Tomem pohledem domluvili, že večer bude ještě dlouhý. Doma jsme si dali další pití a začali probírat konkrétní sexuální praktiky a situace. Načež holky prohlásily, že bychom mohli něco vyzkoušet, v tu chvíli se začaly líbat a zároveň svlékat a nám byly hned těsné kalhoty. Když se nabažily svých tělesných otvorů, prohlásily, že jim něco chybí.

Hned jsme byli k dispozici. Nejprve Tomáš zasunul do Sandry a moje žena si před něj stoupla, aby jí mohl lízat. Po chvilce se Tomáš otočil a pohledem se zeptal, zda může opačně. Dychtivě jsem přitakal. Můžu Vám říci, že následný pohled byl úchvatný. Moji ženu protahoval kamarád a zároveň Sandra si přisedla na její obličej, aby jí nezahálela. To už jsem nevydržel a strčil ho Sandře do pusy. Vystřídali jsme několik možných kombinací a když to na nás přišlo holky se o semeno sestersky podělily. Když jsem to druhý den se ženou probírali, dospěli jsme k názoru, že nás ohromě vzrušuje pozorovat toho druhého s někým jiným a pak se přidat.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *