Procházka s Radkou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento příběh se stal před pár lety. Byl 30.tý duben a celá naše vesnice slavila pálení čarodějnic a hlavně první máj. V naší partě je dost mladíků k světu a jen já a kamarádka. Jak to tak bývá, hned na začátku večera se můj přítel opil do bezvědomí a já jsem zůstala bez dozoru :-). Kluci se nade mnou slitovali a moc hezky se o mně starali. Tu panáčka, tu pivečko, no tolik péče, že jsem se musela jít projít.

Kamarádka se nabídla, že půjde se mnou, aby se také provětrala. Chvíli jsme šly, povídaly si, kochaly se krásami okolí (byla naprostá tma, sem tam svítila pouliční lampa :-)). Nějaké srandičky a lechtání a najednou jsem si uvědomila, že mě kamarádka (Radka) hladí. Pod vlivem alkoholu jsem zjistila, že se mi to líbí. Pohladila jsem ji ve vlasech, lehce ji políbila a čekala jsem, jak bude reagovat. Tedy vlastně ne jen ona, ale i já. Radce se to očividně líbilo a mě taky. Oplatila mi hlazení a pokračovala přes mikinu na prsou. Hned se mi postavily bradavky, hladila jsem jí zadeček v těsných džínách a znovu jsem ji políbila. Radka mi pomalu zajela pod mikinu, pod podprsenku. Ocenila moje kraječky, které jsem měla připravené pro svého přítele. Druhou rukou mi zajela pod džíny. Lehce mi přejížděla za okrajem kalhot. Vyzvala jsem ji pohybem boků, ona mi rozepnula knoflíčky a pomalu zajela pod kalhotky. Hrozně mě to vzrušilo, tak jsem její ruce vyšla naproti. Hladila mi poštěváček a občas mi prstem zajela mezi závojíčky. Já jsem jí zatím rozepnula košili a hladila jí krásná malá prsa. Radka zajela do kalhot víc do mojí jeskyňky mi vsouvala už tři prsty.

Nedaleko nás byly zábrany na sníh, tak jsme se tam přesunuly a schovaly se pod nimi. Bylo tam sucho a teplo. Radka pod nás rozložila svojí maskáčovou bundu. Lehly jsme si a pokračovaly v hlazení a laskání. Tentokrát jsem převzala iniciativu já. Stáhla jsem Radce džíny a začala jí olizovat její jeskyňku. Radka si hladila prsa. Líbaly jsme se a já jí zajela třemi prsty do její kundičky. Očividně se jí to líbilo. Přirážela proti mé ruce jako smyslů zbavená. „Víš, co je fisting?,“ zeptala se mně. „Jasně.“ „Dej mi tam celou ruku.“ Ještě nikdy jsem to nedělala, komu taky, že? Pomalu jsem jí do její kundičky strčila čtyři prsty a začala jí protahovat. Usmála se na mne a pobídla k pokračování. To už jsem jí strkala do kundičky celou dlaň. Pomaličku – a ono to šlo! Párkrát jsem zajela sem a tam a už jsem měla celou dlaň až po zápěstí strčenou v její kundičce. Byl to zvláštní pocit, ale Radka byla v sedmém nebi. Pak jsme rozjely pořádnou jízdu. S mojí rukou v jejím břiše Radka bláznila. Šukala jako s chlapem. Rychleji a rychleji. Za chvíli už se začala kroutit a já jsem při pohledu na ní prožila krásný orgasmus. Radka hned po mně. Byl to opravdu zážitek. Pak jsme se znova líbaly a Radka mi na oplátku nádherně vylízala kundičku. Prstem mi kroužila kolem prdelky. Mám to tak ráda. Jazyk měla opravdu šikovný, za chvíli jsem dosáhla dalšího orgasmu.

Chvíli jsme jen tak ležely a hladily se. Pak jsme zaslechly hlasy a volání. To byli kluci z party a šli nás hledat, jestli jsme někde nezapadly do pangejtu. Rychle jsme se dooblékly a vyrazily za nimi. Dělali si z nás legraci, ale řekly jsme jim, že jsme se zakecaly. Tomu věřili. Ten můj mezi nimi nebyl, samozřejmě polehával někde okolo ohně. Jeden z nich se mně ptal, jestli nám nebyla zima, že by mohli trochu zahřát. Podívaly jsme se s Radkou na sebe, usmály se a řekly, že nám trochu zima byla a je. (Ani jsme moc nelhaly, bez kalhot žádné vedro nebylo :-)).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *