Přistižený manžel

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Tak jak to tu pročítám, budu tady první ženská, která napíše o svém nevěrném manželovi. No nic, vše je jednou poprvé .-)

Můj příběh je prostý. Do manželství jsem vstoupila ve dvaceti letech a byla moc a moc zamilovaná. Děti jsme v počátku neplánovali, chtěli jsme si užívat. Naše plány na cestování po světě, po svatbě nevzaly za své (jak to tak bývá) ba naopak.

Sjezdili jsme za pět let celý svět. Toulali jsme se po Americe, Austrálii, Indii,… Byli jsme nenároční a stačila nám společnost toho druhého. Vášnivé milování na plážích (tedy ne na písku :-)), v horách Nepálu, prostě to bylo všechno jako jedna nekončící pohádka.

Při našem pobytu na Novém Zélandu, jsme se nechali najmout jako pomocníci/plavčíci na zaoceánskou jachtu mladých boháčů z Francie. Mělo to být pokračování našeho cestovatelského dobrodružství.

První měsíc na lodi utekl jako voda (jak jinak, že). Samá práce, člověk se pořád něco učil. Postupem času se naše „postavení“ v hierarchii služebnictva na lodi začalo vylepšovat. Byli jsme shledáni spolehlivými, pracovitými a pro mého milovaného mužíčka bylo velkým plusem to, že měl na gymplu francouzštinu a mohl tak s majiteli občas prohodit pár slov v jejich mateřštině.

Pomohlo nám to k vlastní kajutě pro dva (do té doby jsme bydleli ve společné).

Nová, malá kajutka, ale naše přinesla konečně soukromí na naše milování. Musím říci, že milování na lodi, na moři je zcela zvláštní. Máte pod sebou obrovskou hloubku, houpá to s vámi,.. v té době končil náš každý sex orgasmem.

Při kotvení na Haiti odešlo několik členů posádky a můj mužíček díky jeho stále lepší a lepší francouzštině povýšil na stewarda. Staral se majitele, občasné hosty, pejsky,..

Bavilo ho to. Umíte si představit to obsluhování rozmařilých sexy dámiček, které se rozvalují na sundecku nahaté, nebo jen tak v miniaturních tangách a žádají si ledové drinky.

Manžílek, pracoval s nasazením života. V naší kajutce jsem zůstávala sem tam sama, na milování přestával mít chuť, prý velké vytížení,…

Finále bylo rychlé a jednoduché. Můj manžel se stal vydržovaným milencem těch nóbl dámiček, co se na nich vyřádili snad všichni plastičtí chirurgové světa. Jednoho dne jsem vystoupila na břeh v Palma de Malorca a zamávala lodi i stále ještě papírově svému mužíčkovi. V té chvíli bych si byla schopna dát inzerát zn. „Koupím torpédo“.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *