Príbeh mojho kamaráta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tento príbeh sa nestal mne, ale môjmu priateľovi. Presťahovali sa do nového mesta z dôvodu, že kamarát v práci povýšil. So ženou a dvomi deťmi sa nasťahovali do tichej lokality v meste do rodinného domu. Pravdaže, nikoho nepoznali a preto boli vďační, keď ich susedia pozvali na grilovačku. Boli asi v rovnakom veku a tiež mali deti vo veku tých ich.

Grilovačka bola v plnom prúde, popíjali, jedli a susedia ich zasvedcovali do života v susedstve a okolí. Kamarátovi sa zdalo, že sused pokukuje po jeho žene, veď je stále aj po dvoch deťoch štíhla, prsia štvorky, dlhé blond vlasy. Na rozdiel od susedy, ktorá bola viac pri tele. Keď manželka išla na WC, zmizol aj sused, ale keď sa vrátil, niesol ďalšiu fľašu a preto mu nebolo nič podozrivé. Od susedov odchádzali neskoro v noci.

Tak ako vždy, aj v ten deň sa chystal do práce, manželka pobalila deťom desiaty do školy a odprevadila ich k dverám. Rozlúčil sa aj on, sadol do auta a odišiel. Po ceste si spomenul, že zabudol v obývačke dôležité papiere, tak otočil auto a vrátil sa späť. Zazdalo sa mu, keď prichádzal k domu, že v zadu nejaká postava preklzla cez terasu k domu. Zvyčajne tam mali otvorené okno. Vošiel do domu a išiel do obývačky. Spomenul si, že manželka sa išla prezliecť na poschodie do spálne a preto išiel za ňou. Ako vystupoval po schodoch, zostal ako obarený, pretože počul tiecť vodu v kúpeľni, na ktorej boli dvere privreté a cez škáru pozerá sused a šúcha si rukou v rozkroku. Namiesto toho, aby vybehol hore a rozbil hubu susedovi zostal v ústraní a čakal, čo bude. Voda prestala tiecť a sused vbehol do pootvorenej detskej izby. V tom manželka vyšla z kúpeľne a utierala sa. Pravdaže bola nahá, pretože nič netušila a myslela si, že je sama. Len čo vošla do spálne, sused pomaly prešiel k dverám a začal sa vyzliekať. Vo chvíli bol vyzlečený a vták mu stál v plnej pohotovosti.

Kamarátovi skoro oči vypadli z jamiek, pretože sused ho mal riadne dlhý a hrubý. Sused sa vplížil do izby a ostal chvíľu stáť za kamošovou ženou. Vtedy už kamarát stál za dvermi spálne a čakal, čo bude. Sused zo zadu chytil ženu za prsia a pritlačil si ju k sebe. Tá skríkla, vytrhla sa z objatia a udrela suseda do brady. Ten udržal rovnováho, chytil ženu za ruku, jedným trhnutím si ju pritiahol k sebe. Ona začala protestovať a vyhrážať sa, že začne kričať a povie všetko manželovi. Na to on sa zasmial a povedal jej, že on povie manželovi, ako sa jej páčilo, keď cítila jeho vtáka na svojom zadku na grilovačke. Dokonca mu ho hladila rukou. Ale ak bude poslúchať a správať sa tak, ako sa patrí, nič sa manžel nedozvie. Keď nič nehovorila, tak ju chytil za plecia a prinútil ju kľaknúť. Teraz mala nástroj rovno pred očami. Chytil ju za vlasy a určoval si tempo. Po chvíli ju zdvihol, hodil na posteľ, chytil za členky, zdvihol a roztiahol nohy široko od seba, priložil k dierke a prudko zarazil, až zakvílila od bolesti, pretože ešte dierka nebola pripravená na taký kôl. Pomaly sa začal v nej hýbať a postupne si zvykla a začala sama prirážať. Kamarát namiesto toho, aby zakročil si ho vytiahol a honil si ho. Spoločne s manželkou a susedom dosiahli orgazmus. Žena sa vrhla na susedovho vtáka a kamarát pomaly a potichu sa vytratil.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *