Potrestání zlodějky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Toho roku jsem dlouho marodil a byl jsem celé dny v domě sám. V tu dobu se také v našem městě rozmohly bytové krádeže. Nedomníval jsem se, že by se můj byt mohl stát cílem zloděje, ale byl jsem připraven.Ten čtvrtek dopoledne jsem jako obvykle seděl u internetu a sledoval, co je nového. Moji pozornost upoutal nezvyklý šramot za dveřmi. Vešel jsem s tlukoucím srdcem do předsíně, v ruce pepřový sprej. Než jsem se stačil podívat do kukátka, dveře zabouchnuté pouze na kulu se s cvaknutím otevřely a do bytu vkročila asi dvacetiletá, černovlasá, celkem pohledná dívka.Věci nabraly rychlý spád, že jsem se sám divil.

Vystoupil jsem zpoza otevřených dveří nastříkal jí do očí sprej a zabouchl dveře. Naprosto paralyzovanou jsem ji vtáhl do kuchyně. V mé hlavě se objevil nečekaný nápad, jak pomstít všechny okradené a zanechat v ní ošklivou vzpomínku na její zlodějskou kariéru. Ještě neschopnou odporu jsem ji povalil na podlahu, plastovými stahovacími pásky, které jsem měl připraveny na opravu auta, jsem jí jednou rukou připoutal k topení a druhou k noze kuchyňské linky. Ležela na zádech s roztaženýma rukama a byla naprosto bezbranná. Teprve nyní jsem si jí mohl lépe prohlédnout. Byla štíhlá, v květované halence a riflích. V její tváři, nyní zkřivené bolestí, se zračila divokost a bojovnost.

Začala se vzpamatovávat a měla snahu začít křičet. Vyřešila to lepicí páska. Sedl jsem si rozkročmo na její nohy, rozepnul knoflík na jejich riflích a začal rozevírat zip. V mezeře se objevily bílé a překvapivě čisté kalhotky. Nadzvedl jsem jí zadeček a stáhl rifle pod kolena, tak že jí omezovaly pohyb nohou.. Těsné kalhotky obepínaly její tělo, tak že ukazovaly krásně se rýsující pahorek se sotva znatelnou prohlubní rýhy. Nevydržel jsem ten pohled dlouho, zahákl ukazováčky za gumičku kalhotek a pomalu začal stahovat. Čekal jsem, že se objeví černé chloupky, ale kůže byla hladce vyholená, až se ukázala krásná, sevřená kundička.

Dokázal jsem se ale ovládnout a uvědomit si, že mým cílem je trestat! Zaběhl jsem si do skříně v předsíni pro elektrizační přístroj, dobře známý z filmu „Pelíšky“. Nikomu neublíží, ale dokáže pěkně brnět! Bleskově jsem se vrátil do kuchyně. Dívka se již vzpamatovala, ale zatím ležela klidně. Lehce jsem jí nadzdvihl kolena, až se jí mušlička lehce rozevřela. Prostředníčkem jsem lehce zajel dovnitř, projel shora dolů skulinkou a našel vchod. Trochu jsem jej roztáhl a druhou rukou zasunul dovnitř mosazný váleček elektrody přístroje. Dívka na chladný kov reagovala slabým cuknutím, ale dále zůstávala klidná. Na přístroji jsem nastavil menší napětí a připojil baterii. Induktor začal vrnět a druhou elektrodu jsem přiložil dívce na bříško.

Holka se napnula, hluboce vydechla a nevypadala, že by trpěla. Navíc jsem zpozoroval, že se konec elektrody, vyčnívající z mušličky začíná lesknout vlhkostí. Tak takhle tedy ne! Rozepnul jsem jí halenku a růžovou podprsenku bez rozepínání vyhrnul nahoru, až se objevila kulaťoučká pevná prsíčka s malými špičatými bradavkami. Nastavil jsem induktor na poloviční výkon a přiložil elektrodu na úpatí ňadérka. Dívka se začala zmítat, rychle dýchat, a nebýt pásky přes ústa, hlasitě by křičela. V jejich očích, nedávno podrážděných sprejem se zračil děs. Na podlaze pod zadečkem se vytvořila loužička. Přerušil jsem proud. Promlouval jsem k ní, proč to všechno. Zeptal jsem se, zda nebude křičet, když jí uvolním ústa. Přikývla. Jen jsem jí pásku ale odstranil, spustila proud nadávek, jaké dovedla.

Okamžitě jsem jí ústa znovu zalepil. Bylo třeba ji ještě pokořit. Nasadil jsem si chirurgické rukavice a nastavil přístroj na plný výkon. Levou rukou jsem přitlačil elektrodu na prsní bradavku a pravou pohyboval elektrodou vyčnívající z kundičky tak, aby se proměnlivou silou dotýkala vnitřních stěn dutinky a měnilo se tak místo největší proudové hustoty. Tentokrát se zmítala tak, že jsem si musel plnou vahou sednout na její nohy. Její pohyby pak ale začaly slábnout, až nakonec rezignovala. Vypnul jsem proud a s obavami jí odlepil ústa. Zůstala vyčerpaně ležet a šeptala: „Pekne prosím už nie. Pusti tě ma . Nikomu to nepoviem.“Nevypadala, že by se ještě chtěla o něco pokusit. Uvolnil jsem jí ruce. Rychle se oblékla a mlčky odešla. Ještě jsem po ní musel utřít podlahu v kuchyni.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *