Poradí mi někdo?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám kamarádku. Mohu říci, že je to opravdová přítelkyně, přestože je o hezkých pár let mladší. Ještě nedávno bych dala ruku do ohně za to, že o ní vím vše, ale mýlila jsem se. Náhodou jsem ji zastihla s jejím spolupracovníkem v pozici, která byla víc než výmluvná. Seděla na stole a onen pán před ní klečel, nikoli za trest, nýbrž proto, aby velmi, velmi zblízka prozkoumal její kundičku a podle reakce mé kamarádky, to dělal opravdu důkladně. Rudá po kořínky vlasů jsem odešla a byla velmi zvědavá na vysvětlení, neboť nedávno provdaná kamarádka prohlašovala, že je šťastná, tak proč to?

Vysvětlení se mi skutečně dostalo, ale moudrá jsem z něj byla pramálo. Kamarádka mi vysvětlila, že její muž je kandaulista ……: “Kanda- co, že je?“ ptám se a tak jsem si vyslechla celý příběh. Manželovi mé kamarádky se líbí, když si užívá i s jinými muži a nesmírně ho vzrušuje, když mu pak vypráví své zážitky, milování s ním je pak prý úžasné. Kamarádka mne ujistila, že svého muže velmi miluje, že to byl on, kdo jí tento návrh dal a ona, ač zpočátku zmatená, našla v tomto způsobu soužití zalíbení. Řekla, že je vlastně ráda, že jsem je přistihla, protože pak bylo mnohem snadnější mi vysvětlit, jak se věci mají a že neví, jestli by se kdy odhodlala mi to jen tak říci, což úplně chápu. Jako když velká voda protrhne hráz se na mne najednou valily její zážitky a já se zasnila … no nemá ta holka štěstí? Kéž by tak i můj muž patřil k lidem s touto libůstkou.

Asi týden jsem na internetu pročítala různé diskuze a rady odborníků a snažila se rozvzpomenout na reakce svého manžela v různých situacích během našeho sedmiletého manželství. Jsem prý atraktivní a tak se občas, aniž bych se o to nějak zvlášť zasloužila, přihodí nějaká ta příhoda …

Nezdá se mi, že by byl manžel nějak přehnaně žárlivý, tak v mezích normálu, vím, že mne na různých akcích rád představuje ostatním, zvlášť mužům a dělají mu dobře obdivné pohledy a poznámky, ale bohužel nejsem schopna z těchto indicií určit, zda bych se měla pokusit, navrhnout mu zpestření našeho vztahu tímto lákavým kořením a mám z toho tak trochu obavy.

Poradí mi prosím někdo, jak ze zachovat? Jak zjistit a při tom neublížit?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *