Poprvé s fotrem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuju se David a je mi šestnáct. Když se tato povídka odehrála, bylo mi čerstvých třináct let. Upozorňuji, že všechny zde uvedené věci jsou čistě pravdivé a skutečně se staly.

Je večer a já si se svým o dva roky mladším bratrem stavím u něj v pokoji stavebnici. Potom mě zavolal táta, jestli bych mohl na momentík dolů. Můj bratr chtěl jít taky, ale táta řekl, ať jdu jenom já. Když scházím schody, vidím, že táta drží můj tablet a na něm je historie. Měl otevřenou stránku s gay pornem. Jsem normálně heterosexuál, ale samozřejmě mě to dřív ze zvědavosti zajímalo. Řekl, že si to budeme muset vyříkat jako chlap s chlapem až tu budeme sami. Tak jsem řekl ok a šel jsem spát.

Další den čistě náhodou jela máma s bráchou na zápas (brácha hraje fotbal) a tak jsem byl s tátou sám doma. Samozřejmě jsem byl ještě panic a ani jsem neviděl na vlastní oči nahou ženu… Táta o víkendu spal vždy alespoň do jedenácti dopoledne. Řekl jsem si, že bych za ním asi měl jít kvůli té věci, která se odehrála včera, tak jsem šel do ložnice a před pootevřenými dveřmi jsem slyšel, jak masturbuje. Byl jsem hrozně zvědavý, tak jsem chtěl hned nakouknout. Otevřel jsem trochu dveře, ale bylo o ně opřené žehlící prkno a to spadlo….

Když si všimnul, že ho vidím, schoval ho hned pod deku a dělal jakoby nic a ptal se mě, co tu chci. Lehl jsem si k němu do postele na místo, kde spí máma a řekl jsem, že si chci promluvit o tom včerejšku. Byl hooodně nervózní a zakoktával se za každou větou. Tak jsem řekl ať je v klidu. Fakt se uklidnil, ale pořád mu hrozně stál a bylo to hrozně vidět. Začal mi říkat o kouření, strkání do análu, stříkání, masturbaci, až se mi z toho všeho postavil. Neměl jsem deku a tak to viděl. Pomalými pohyby mě nenápadně začal hladit po ruce, po břiše a nakonec zajížděl i mezi nohy. Já jsem se vůbec nebránil, protože jsem si toho vůbec nevšiml, ale když mi na něj sáhl, cukl jsem sebou. Řekl mi, ať se nebojím, že chce jenom vidět jak ho mám velkýho, a jestli je všechno v pořádku. Nejdřív neochotně, ale potom s klidem jsem si stáhnul kalhoty a pak jsem mu řekl, že bych chtěl vidět jeho nástroj…

Řekl že klidně a lehl si na postel a nic nedělal, tak jsem si řekl, že to budu muset udělat sám. Stáhl jsem mu tedy trenýrky a uviděl dvaadvaceti centimetrovýho macka. Teda jestli mam tohle v genech, tak super!!! Nejdřív jsem si ho jen prohlédl a on mi potom vzal ruku a pomalu mi jí k němu přiblížil. Něco uvnitř mě hrozně nutilo mu ho prostě vyhonit, vykouřit a já nevimco ješte. Dal mi ruku až k němu a já sem ho pomalu uchopil a začal jezdit nahoru a dolu. On si to moc užíval a po chvilce jemného honění mě chytil za hlavu a přisunul mi jí k jeho rozkroku. Došlo mi, že po mě asi chce, abych mu ho vykouřil. Začal jsem mu pomalu olizovat koule a jel jazykem až nahoru k žaludu. Pak jsem ho celého strčil do pusy a začal sát. On si hrozně užíval, vzdechal, hekal a pak mi ho začal dorážet hlouběji do úst. Já jsem se několikrát málem udusil a po dvou minutách se mi udělal do pusy. Jeho teplé sperma mi teklo po bradě, ale většinu jsem spolikal. Pomalu se otočil na břicho a řekl mi, ať lížu.

Roztáhl jsem mu půlky a začal mu olizovat kůži okolo řitního otvoru. On se z toho mohl udělat a chtěl víc. Tak jsem si naslinil prst, jak jsem to viděl v gay pornech a strčil mu ho pomalu do análu, aby se uvolnil. Řekl jsem mu ať zatlačí, že se víc otevře a když to udělal, zajel jsem mu jazykem hluboko do análu. On přímo řval slastí. Ještě chvíli jsem mu lízal anál a strkal do něj svoje prsty a on řekl, že je čas na mě. Ukázal na šuplík a já jsem z něj vytáhl menší dildo. Řekl, ať se otočím na břicho a vystrčím zadek. Pomalu jsem to udělal a on mi také začal zajíždět jazykem do řitního otvoru. Já jsem se z toho během půlminuty udělal. Poté mi strčil do análu prst, poté více prstů, poté dildo a nakonec byl na řadě jeho macek. Ucítil jsem plivanec přímo na análu a poté opatrný a pomalý zásun. Ihned jsem se z toho udělal. Začal dorážet a jeho koule pleskaly o moje. Bylo to úžasné. Po chvíli se udělal a já cítil jeho sladké, teplé sperma až někde ve střevech. Otočil mě a řekl mi, ať mu ho očistím, dříve jsem to četl v erotických povídkách, tak jsem mu ho začal lízat a celého jsem mu ho očistil. Řekl abych se šel umýt.

Tohle se zdá být konec, ale to nelepší pro mě teprve přijde.

Když jsem se osprchoval, pořád mi stál. Tehdy mi ve stoje měřil 12,5 cm. Když jsem vylezl ze sprchy, překvapilo mě, že tam můj otec stál celý nahý a řekl mi, že teď přijde jeho část. Nevěděl jsem, co tím myslí a překvapivě mi ho vykouřil. Udělal jsem se do něj alespoň třikrát, a on všechno spolykal. Poděkoval mi za úžasné ráno a já jemu taky. Řekl, že kdybych si to chtěl někdy zopakovat, ať za ním přijdu.

Když mi bylo patnáct, máma nás přistihla, jak si navzájem kouříme při 69. Rozešla se s tátou, ale ten si z toho naštěstí nic nedělal. Každý víkend za ním jezdím a každý víkend děláme to samé…..

Jestli si myslíte, že jsem si to všechno vymyslel, klidně si to myslete, píšu to u táty, který sedí nahý vedle mě a honí si 😀 Nikdy ho neodsuzuji za to, co mi udělal, protože kdybych to nechtěl, tak bych se nenechal. Mám tě moc rád tati.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...