Poprvé s bratrancem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bylo mi tehdy 15 let, můj penis měřil poctivejch 16 cm. Jednou o víkendu jsem jel na chatu. Byl tam i můj bratranec, který byl o rok mladší. . . Odpoledne jsme si povídali a dostali jsme se až na téma jestli jsme to už dělali. Na to jsem mu odpověděl, že ještě ne, on že taky ne. Tak jsme si nejdřív řekli, že si ze srandy vyhoníme. . .

Lehljsem si a vytáhl jsem svého klacka, který už byl tvrdý jako z kamene a nechal ať na něho sáhne, kupodivu to bylo příjemné začal pomaličku přetahovat mou předkožku přes žalud a zase zpátky, dělalo mi to dobře tak jsem vzal do ruky jeho o něco větší penis, mohl mít takovej 18 cm, přitom jsem zavřel oči a užíval tu slast, z ničeho nic mi ho přestal honit a než jsem otevřel oči měl celý můj klacek v puse, chtěl jsme ho okamžitě vytáhnout ale bylo to takový mokrý a příjemný. . . asi po minutě jsem měl nutkání to taky zkusit tak jsem vzal jeho klacek a přiložil jeho žalud k mým rtům, na okamžik přestal kouřit a podíval se na mě a já jsem jeho penis pomalu vsál do mé pusy. Jeho penis mi mou pusu pěkně vyplnil, bylo mi příjemně začali jsme si kouřit navzájem. Asi po 2 minutách jsem cítil, že budu stříkat. . . Než jsem ho stačil upozornit tak jsem do jeho pusy vystříkal plnou nálož, všechno poctivě spolykal a ještě mi ho olízl. . . a po chvíli jsem ucítil zvláštní cukání v jeho penisu, něž jsem se vzpamatoval začal stříkat.

Měl jsem plnou pusu jeho klacku tak jsem neměl jinou možnost než to spolknout, bylo to super příště si to určitě zopakuji.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *