Policajná hliadka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo sa to pred dvomi týždňami v povečer, keď sme sa vracali na aute domov z jednej oslavy, kde si manželka trošku viac vypila a tak už cestou mala rôzne narážky… Keďže vonku pršalo a bolo aj dosť chladno, zapol som naplno kúrenie a za chvíľu bolo v aute príjemne teplúčko. No a mojej žienke asi až príliš, lebo za chvíľu sedela vedľa mňa úplne holá s nohami vyloženými na palubnej doske. Na moju výčitku, že ako sa mám takto sústrediť na šoférovanie, mi odpovedala, že ju svrbí pička a chce trtkať, a že mám niekde zastať a poriadne ju pretiahnuť, lebo po dom to vraj nevydrží. Ja som jej nato prikázal obliecť, že za chvíľu sme doma a tam jej to vynahradím a poriadne som dupol na plyn. Iba odvrkla, že ani nápad, že ona chce trtkať hneď teraz a že sa neoblečie, pokial nedostane poriadny zásun medzi nohy. Ani to nedopovedala, keď nás vtom obehlo policajné auto s blikajúcim svetilkom STOP POLÍCIA.

Až v tej chvíly som si uvedomil, že prechádzam zónou, kde je štyridsiatka a ja idem dobrých sto… Policajti boli pri aute hneď a zatial čo mi jeden vysvetloval, že sa môžem lúčiť s papiermi, druhý presvetloval interiér auta lampášom a nakúkal dnu. Pozrel som na ženu a na moje prekvapenie som zbadal, že má na sebe sveter, ktorý si ani neviem kedy obliekla, ale to bolo asi tak všetko. Vzapetí posvietil na zadné sedadlo a tam porozhadzované kusy odevu, ktorým kraľovala podprda a nohavičky vraveli jasnou rečou… Asi to svitlo aj policajtom, lebo zrazu ten druhý povedal, že prečo sme pred nimi utekali, že nás musí prehladať, aby sme vyšli von. Nevedel som čo robiť, ale nato pochopil aj ten prvý a hneď zduploval, aby sme okamžite vyšli von, ináč použijú donucovacie prostriedky. Keď zbadali, že žena tam stojí naozaj bez nohavičiek a otrča tam na nich holú pičku, opreli ju o auto a akože ju prehmatali.

V tej chvíly som myslel že sa nezdržím, ale ten čo mi držal ruky za chrbtom ma hneď schladil, keď mi povedal, že tu je jedna možnosť ako neprísť o papiere. Keďže ma šoférovanie živý, nezmohol som sa ani na slovo a len som ticho pozeral, ako sa dva prsty jeho kolegu vnárajú do manželkynej dierky. Myslel som, že sa zbláznim, zvlášť keď som videl, že sa nedokáže ubrániť vzrušeniu a dokonca sama si ešte viac rozťahuje nohy a nastokáva sa na policajtove prsty. Po chvílke začala dokonca aj vzdychať a vzápetí sa už zymietala vo vlne dosiahnutého orgazmu. To ale ani neviem ako začalo vzrušovať aj mňa a vták mi stál zrazu ako svieca. Pritlačil som sa o auto a začal som sa oň obtierať. To si ale všimol aj policajt a spýtal sa ma či sa mi to páči. Povedal som mu, že áno a že chcem aby ženu aj pretiahli. Nebolo to treba dvakrát opakovať, lebo hneď nato si rozopol nohavice, z ktorých mu vypadol velký tvrdý vták, ktorý sa vzápetí stratil v nadržanej pičke mojej manželky. Netrvalo dlho a videl som ako to naňho ide a už aj striekal prúd semena rovno do nej, neobťažoval sa ani ho vytiahnuť von. Nato sa do ženiných úst vystriekal aj jeho kolega a ja som hodil svoju dávku na zem, lebo od vzrušenia som si ho pri nich aj ja vyhonil.

Medzitým sa policajti upravili, vrátili mi papiere a odfrčali do noci. Ja som si svoju roztrtkanú, ale zjavne uspokojenú ženu naložil do auta a už pre istotu kludnou jazdou pokračoval domov. Kým sme prišli, tak manželka sladko zaspala, tak som ju zobral na ruky a preniesol do domu rovno do postele. Z pičky jej ešte vytekalo policajove semeno, čo ma tak vzrušilo, že som jej to ešte urobil aj ja. Bol to super pocit, mala ju takú rozjazdenú a vlhkú, že som ju po chvílke vystriekal aj ja. Na druhý deň ráno ma zobudil jej bozk na pery. Bola už osprchovaná a krásne voňala. Opýtala sa ma či sa hnevám, na čo som jej len pokrútil hlavou a ešte vzrušený zo včerajšieho zážitku sme pokračovali v mrdačke na tisícero sposobov až do obeda…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *