Podraz

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahojky jmenuji se Veronika a je mi 16 let. Mám dlouhé hnědá vlasy až pod zadek. Žiji jenom s bráchou Péťou a tátou. Jednou sem přišla domu pozdě a doma nikdo nebyl, řekla sem si super koněčně klid, sundala jsem si batoh a vydala jsem se do svého pokoje a sedla jsem si k počítači, začala jsem dělat běžnou práci, co normálně dělám, to je chatování a starání se o blog.

Asi za hodinu přišel domu Petr. Nakoukl ke mě do pokoje a já řekla , , Ahoj´´ a čekala jsem, že vypadne. On ovšem vůbec neodešel, vešel ke mě do pokoje a řekl ať mu ukážu žákovskou. Vyjeveně jsem na něj koukala a on na mě zařval ať sebou hejbnu. Pokrčila jsem rameny a podala mu ji. Chvilku v ní listoval a pak mě najednou popadnul za vlasy a řekl:, , Tak ty se blbě učíš jo? Tak takhle to nenechám, popadnul vodítko na jeho psa a spoutal mi jím ruce. Nechápavě jsem na něj koukala a on na mě vyjel ať tak blbě nečumím. Odtáhl mě dolu do obýváku, kde byli tři jeho kamarádi a všichni hned jeden přes druhého zařvali , , Ty vole Peťo to ses nepochlubil, že je tvoje ségra taková kočka“. Robin, Petrův největší kámoš, ke mě přišel a roztrhnul mi tričko, začala jsem se ošívat a Petr na mě spustil:, , Nech toho píčo, stejně ti to nepomůže“, pak se obrátil ke svým kamarádům a řekl jim:, , Tak pánové tahle princezna se hodně blbě učí a my ji musíme ji naučit poslušnosti, víte co máte dělat“ a zatím co kluci odstrkovali křesla přinesli z Petrova pokoje stůl, který jsem nevěděla na co ho má, byl poměrně vysoký a měl všude plno oček. Začala jsem se klepat strachy, co mi udělají. Petr mě položil přes stul a kluci i on si začali stahovat kalhoty.

Petrovo kamarádi přišli k mojí hlavě a jeden přes druhýho mi strkali svoje ptáky až do krku, Petr zatím zůstal u mojí ještě panenské kundičky a já najednou ucítila prudkou bolest, jak do mě zarazil celou pěst a začal mě mrdat hrozně rychle celou pěstí, zaječela jsem a skousla Pavlova čuráka, kterého jsem měla zrovna v puse, ten se naštval ubalil mi pěstí a zašel do kuchyně zatímco mě Petr začal mrdat ještě rychleji. Brečela jsem zoufalstvím zatímco Petr na mě ječel:, , Tak co kurvo, jak se ti to líbí, hm?“ Pochvíli se vrátil Pavel s nějakýma věcma, na které jsem neviděla a něco říkal Petrovi. Ten se škodolibě usmál a řekl:, , Jasně proč ne“, s tím se vystřídali a u mojí pičky zůstal Pavel a Petr mi mezitím narval svýho čuráka až do krku. Pavel mi začal do pičky rvát kostky ledu, když jich narval asi deset nebo dvanáct přestal a do pičky mi zarazil robertka v pruměru aspon sedm cm, zapnul jej na plno a já se klepala jako ratlík bolestí a brečela jsem zoufalstvím. Pak začal rvát kostky i do mého zadku, narval jich asi třicet a zarazil mi do něj ještě o něco větší vibrátor než předtím. Asi po dvaceti minutách jej vypnul ale nevyndal jej. Petr si lehl na podlahu a mě posadili na něj pořád ještě s vibrátory v pičce a zadku začal mi ho rvát do zadku i přes vibrátor, asi po deseti minutách ho měl v mém zadku celý a já jen brečela uzkostí, položil mě zády na sebe a Pavel s Lukášem mě drželi, abych se nehýbala a zatím, co mi ho do pičky začal rvát Robin ječela jsem bolestí a ponížením. Když se do mě dostal uplně, začali s Petrem hrozně rychle přirážet a já omdlela bolestí, když jsem se probrala byl doma už i táta, ale kluci pořád ještě neskončili když jsem se vzpamatovala zjistila jsem že do pičky mě mrdá vlastní otec a rozbrečela jsem se znovu. Kluci mi celou dobu říkali, , No mrdej ty jedna zakurvená svině mrdej ne, dělej mrdej´´Pavel mi ho narval až do krku a lukáš mě mrdal do zadku asi po hodině kdy se na mě všichni vystřídali a několikrát jsem zaslechla i foták mě pustili a já jen bezmocně zůstala ležet na podleze s robertky v zadku a pičce. Druhý den jsem šla do školy a na nástěnce byli moje fotky z minulého večera, každý se smál a měli narážky, že si chtěj zamrdat taky. Jen jsem brečela zoufalstvím a přestoupila na novou školu, ale podbně jako onen večer si mě brácha vyhmátne často. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *