Peťulka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Žijeme s přítelkyní v Praze, mně bude 40, ona oslavila třicítku. Je to hezká ženská, na kterou jsem pyšný a za kterou se chlapi otáčejí. Já ani ona nejsme svatí, sice jsme o tom otevřeně nemluvili, ale prostě jsme to věděli. Sex nás opravdu baví a zkusili jsme swingers, trojku, ale pokaždé po vzájemné dohodě. Ví, že jsem trochu ujetý na to a hodně mě vzrušuje, když při milování mi líčí, jak se milovala s jiným chlapem a co sí vzrušovalo. Jednou jsme byli opravdu rozjetí a ona se mi přiznala, že mi byla nevěrná, ale říká mi to proto, že i ona ví, nebo tuší o mých úlovcích. Mám celkem dobrou práci, kde není nouze o různé firemní akce a večírky, na kterých je spousta mladých začínajících zajíčků, které pro kariéru udělají cokoliv. Proč bych jim nepomohl. Ale k mé Peťulce, když jsem jí tedy pošeptal do ucha, jak si znovu představuju, jak jsme přes inzerát našli jednoho mladého studentíka do trojky a tehdy mě to opravdu vzrušovalo, když jsem viděl jak jí nabodnul, tak mi řekla, že se mi přizná, ale musím to pak udělat také. Poví mi jak mi byla nevěrná.

Chodila tehdy do nějakého kurzu na zvládnutí nějaké jejich nové počítačové aplikace. Bylo jich tam pár a věděla, jak tam pořád po ní pokukuje nějaký kluk. Peťulka si potrpí na oblečení i na auto, takže rozumím tomu, že možná si nemohl dodat odvahu zajít dál. Jí to ale začalo vzrušovat, jak byl ve svých kradmých pohledech vytrvalý a snažil se s ní navázat rozhovor, ale bohužel Peťulku si vyhlédnul jeden velký manažer, který tam taky docházel a ten si určitě myslel, že tento skalp bude jeho. Jenže ona prostě najednou prý dostala na toho mlaďocha chuť, věděla, jak moc by jí chtěl, jak v jednom kuse pokukuje, jak pokaždé jde z učebny těsně za ní, aby si jí mohl dobře prohlédnout a zkoumat její křivky, nebo obdivovat její nožky když měla sukni. Říkala, že odpoledne přijela domů, aby se převlékla než pojede na kurz a najednou si vybavila toho kluka, prý prostě si sundala kalhoty a oblékla si sukni, která byla tak akorát, aby občas byla vidět krajka jejích samodržek. Celou hodinu ho normálně provokovala a bavila se, jak neví kam s očima, prostě si s ním hrála.

Když byla přestávka, tak za ní přišel a na něco se jí zmateně ptal, aby nějak začal rozhovor, řekla mu, že jí to vůbec nemyslí a nebaví ji to, tak jestli chce, ať jí pošle zase v hodině sms a dala mu číslo. Hned se chytnul a postupně zprávu za zprávou si dodával odvahy. Peťulka ho taky nešetřila a provokovala. Před koncem hodiny lítaly sms jako „chci mrdat tvoji sametovou kundičku“, už ho mám zase tvrdýho a představuju si, jak jsi opřená o zeď, vystrkuješ zadeček a já tě nabodnu. Pak mu napsala Opravdu do toho jdeš? Hádejte co odpověděl. Nasedli do auta a zajeli do garáží její firmy. Jeho předehra trvala asi půl minuty kdy jí vyhrnul sukni a stáhnul kalhotky. Žádné líbání, žádné hlazení a lízání kundičky, žádné něžnosti. Ležela na sklopeném sedadle, on si jenom rozepnul kalhoty, vytáhnul nadržené péro a hned jí ho tam nacpal. Pořádně jí vrátil to rozpačité dřívější pokukování. Dostal to co si představoval a hleděl toho využít. Vytáhnul jí prsa z podprsenky a drtil je a při tom přirážel tak, že už se ho ona snažila nějak korigovat. Mrdal jí jako děvku, co taky byla jiného v tu chvíli? Mrdal jí jako samici, která ví, že se mu neubrání. Aniž by se zeptal, najednou cítila, jak bude stříkat, ještě jednou si jí pro jistotu pořádně přidržel a cítila, jak mu pulzuje péro a jak jí plní.

I když ta soulož nebyla podle jejích představ a představila si tu situaci a jak jí sobecky ojel, tak i když už se téměř nepohyboval, tak se parádně udělal i ona. Pak se jí zeptal, jestli opravdu nemůže nikdo přijet, stačilo zavrtět hlavou a během pár vteřin klečela před autem a kouřila mu jeho péro od semene. Kouření bylo jako mrdání před chvilkou. Držel jí za vlasy a rval jí ho až do krku. Za další chvilku byla opřená o auto s vystrčeným zadkem, jako v té sms. Dívala se do okna v autě a viděla parádní erotické video, jak tam stojí a on jí drží za srolovanou sukni a sám si jí přiráží na sebe, jak se jí při těch přírazech houpají prsa. Říkala, že v tu chvíli by dala komukoliv dalšímu kdo by šel kolem. Prý když jela domů, tak padlo pár kapesníčků, jak si musela utírat vytékající semeno. Přiznám se, že jsem nejdřív pořádně žárlil, když mi to takhle dopodrobna vylíčila, jenže mi u toho stálo péro, takže žádná tragédie se nestala.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *