Perverzní sex s kolegyní

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nejsem žádný spisovatel, tak se předem omlouvám za špatný sloh. Ale chci se také podělit o jeden svůj zážitek. O perverzní sex, který jsem ne zcela nečekaně zažil s kolegyní z práce.

Kolegyně je mladá, necelých 27 let. Já naopak starší, táhne mi na padesát. Naštěstí mám dobré geny, na svůj věk nevypadám. Kolegyni říkejme třeba Jitka. Jitka je vysoká, hubená, možná až moc. Malá prsíčka, ovšem pevná. S kvalitní podprsenku vypadá velice dobře. Umí se dráždivě nalíčit i oblékat. Štíhlé nožky v punčoškách, mini, pevný drobný zadeček … no jo, jsem z ní paf, co nadělám

Chodili jsme spolu na obědy, o pauze na kávu, pak se mnou párkrát zašla na víno. Má přítele, já jsem ženatý. Oba milujeme své partnery, ale …

Alkohol, vzájemné poznání, padaly zábrany … samozřejmě se naše diskuse víc a víc stáčely k tématu sex a celkem rychle spíš k lehkým nenormálnostem. Začala s tím Jitka. Dotazy na anál, hluboký orál, močení, bití … bral jsem to jako provokace a protože mne tahle témata nikdy nepobuřovala, přitakával jsem a přidával vlastní drobné zkušenosti v tomto směru. Pravda, jako správný „rybář“ jsem z mřenky udělal sumce, ale mohl jsem vědět, že mi to uvěří? Uvěřila … velice nedávno.

Vedení nám uspořádalo velmi brzký předvánoční večírek. Víkend v hezkém hotelu kousek za Prahou. Prezentace úspěchů, vizí, tmelení kolektivu a hlavně chlast a společenská zábava. A protože jsme jen lidi, tak to prostě mnohdy končí nečekaně jiným spacím pořádkem, než je původně v plánu. A mne to také potkalo.

Opili jsme se s Jitkou. Protože její spolubydlící nakonec nepřijela vůbec, šel jsem k ní na pokoj. Už po cestě tam jsme se popichovali a ona se mne začala dotýkat způsobem, který jsem vyhodnotil jako náznak o víc než jen konverzaci. Vzal jsem ji kolem pasu. Nebránila se. Při vstupu do pokoje jsem ji pohladil po zadečku. Usmála se. Zalaškovala, na oko NE, ale fakt jen na oko. První polibek nebyl nic moc, ale zlepšili jsme se celkem rychle. Otevřeli další lahev z baru a pak to prostě šlo ráz na ráz. Odtáhla si mne do koupelny a pod tekoucí sprchou, v proudech horké vody, mne luxusně vykouřila. Mladá, ale fakt šikovná. Dělala přesně to, o čem dříve fantazírovala. Brala si mne, jak nejvíc dokázala. Vlastně se sama dusila a zjevně se jí to moc líbilo. Když jsem to do ní bez upozornění pustil, polykala. Nezkušeně. Dost plýtvala. Říkal jsem si, že je zvyklá kouřit, ale asi polyká prvně. Možná mi to i kdysi říkala. Co nespolkla a neodnesla to voda, to olízala. Sála mi koule a strkala prst do zadku. Chlapovi bych to nikdy nedovolil, ale s ní to bylo OK. Navíc se nesnažila být násilnická. Byla to příjemná masáž.

Jen co se trošku uklidnila, chtěla pomočit. Došlo mi, že jak je opilá a nadržená, bude si chtít zkusit všechno, o čem snila a co se doma bála říct. Ten její není žádný úchylák, spíš naopak a asi se prostě před ním stydí. Jenže já zrovna neměl na krajíčku. Tak abych to nezabil a nebrzdil ji v rozletu, navrhl jsem, že jestli se chce jí, může pochcat mně. Chtělo a hodně. Já si sedl a zasunul se mezi její roztažené nohy. Stála nade mnou. Jednou rukou se přidržovala stěny a druhou si roztahovala píču. Dívala se dolů, oči upřené na vlastní klín. A pak to přišlo. Už z toho pohledu na její vyholenou pipku jsem byl v transu. Když na mne dopadly první kapky nádherně horké zlaté tekutiny, skoro jsem se znovu udělal. Bez váhání jsem pod ní zajel ještě víc a nechal si nachcat do huby. Nepolykal jsem, jen si užíval slaně hořkou chuť, teplo a potoky chcanků valící se mi přes rty na prsa a dolů na pořádně napnutý klacek. A co bylo ještě lepší, chtělo se mi taky chcát. Jen skončila, vyměnili jsme se a já to na ní pustil plným proudem. Jen se v tom svíjela, ale pusu nenastavila. Holt mládí … odvaha pod palbou občas pokulhává.

Myslel jsem si, že tím to skončí. Tedy co do perverzností. Možná klasický sex, když to ukecám, ale víc jsem nečekal. Ale Jitka neměla rozhodně dost.

Jen jsme se opláchli, pomazlili se a já jí trošku vyprstil díru a taky jedním prstem zadeček, skončili jsme v posteli. Nazí, nadržení.

Chtěla, abych jí lízal. Klečela na všech čtyřech jako čubka a já se snažil jí protahovat jazykem z pičky přes kakaovou dírku. A protože jsem na její zadek dostal příšernou chuť, věnoval jsem se hlavně análku. Nejdřív jazykem, pořádně naslinit. Pak prst, pak druhý a pak jsem si plivl na péro, rozmazal slinu po celé jeho délce a prostě jí špičku přiložil na otvůrek. Jak si uvědomila, co dělám, ztuhla a prdel prostě víc sevřela. Ale taky to chtěla. Neuhla, když jsem se do ní pomalu probojovával. Muselo jí to bolet. Sykala, sténala, ale držela. A pak jsem najednou dostal žalud za její branku a vklouzl do ní celkem nečekaně hluboko. Nehýbal jsem se. Věděl jsem, že musím počkat, až si zvykne a sama začne. A přišlo to. Pomalu a pak čím dál víc. Vymrdával jsem jí najednou zadek jak prvotřídní děvce a kolem mýho ptáka bylo tak neskutečně těsno, že jsem se během krátké chvilky prostě udělal. Nešlo to vydržet. Když jsem do ní stříkal a pták se mi s každým stahem na chvilku víc zvětšil, opět zasténala, ale bylo v tom víc vzrušení, než bolesti. Plnil jsem jí a sám cítil řezavé pálení v péru, jak se dávky semene draly ven skrz análem uškrcený průchod a zřejmě někam do střevní stěny. Pumpa se musela sakra snažit, aby to dostala ven a to pálení z průchodu bylo neskutečně rajcovní.

Zůstal jsem v ní, dokud nepřešly křeče a ztopoření hodně neopadlo. Pak jsem se z ní pomalu vysunul a šel se umýt. Když jsem se vrátil, ležela na zádech, na stolečku rozbalené papírové kapesníčky a nejen ty. Nohy měla roztažené, prstíky si hrála v dírce. Byla opilá a bylo jí asi už všechno jedno. Prostě chtěla být za děvku. O tom často snila. I o tom, jak ji někdo škrtí, nadává jí.

Lehl jsem si nad ní a prostě jí mezi prsty prorval čuráka do díry. Drapl jsem ji pod krkem a tak aby se můj hlas nenesl přes zeď do dalšího pokoje, jsem jí do ucha, při neustálém mrdání mokré kundy, nadával:

„Děvko jedna, takhle se tu kurvíš s cizím chlapem?!“

„Mrdáš, zatím co ten tvůj doma čeká jako debil. Roztáhni pořádně ty nohy!!

NE!! Vrať ruku zpátky pěkně si hoň píču!“

Poslouchala na slovo. Jen sténala, kroutila se, oči pevně sevřené.

„Vymrdat kundu ti bylo málo, viď?! Kurva jako ty potřebuje protáhnout všechny díry a tvrdě. A já tě dnes jen tak skončit nenechám!!!!“

Bušil jsem do ní a fakt si ji bral jak poslední couru. Nebyl problém jí přinutit strčit si k mému péru do díry prst, pak dva, pak tři.

Vytrhl jsem se z ní a začal jí lízat kundu a prstit. Dovolila mi čtyři prsty a pak prostě muselo dojít na celou ruku. Bolelo jí to a současně nemohla přestat. Já rval pěst do ní, slzy jí tekly po tváři a při tom se mi sama tlačila proti ruce, dokud jsem v ní prostě neměl celou pěst. Měla štěstí, že mám malé ruce. Spíš dívčí. S chlapem co má ruce jak lopaty by došla tak akorát úhoně. Ale i tak byla plná a jen se cukala, když jsem jí pěstí narážel až na dno. Když jsem zkusmo přestal šukat rukou tu její už slušně roztaženou díru, sama začala přirážet a pak mne drapla za zápěstí a nutila mne jí znovu ojíždět pěstí. Dostával jsem se do ní až kus za zápěstí a ona se svíjela blahem i bolestí současně. Díval jsem se mezi její nohy a bylo mi jasný, že za něco takového bych měl doma stopku a rozvod na krku. Chovat se k ženě jak k laciné couře.

Nevím, jak dlouho jsem v ní rajtoval rukou, ale když se kolem mne stáhla a začala kvičet v orgasmické křeči, musel jsem drapnout polštář a utlumit jí. Prostě začala ječet a fakt nemusel každej vědět, že jsme spolu a děláme něco dost ujetýho.

Jak jsem z ní vytáhl ruku, ležela přede mnou s nohama do V a díru měla tak vytaženou, že jsem jí viděl dost hluboko do těla. Lehl jsem si mezi její nohy a prostě se díval a prstem jí dráždil na poštěváku. Jen chvilku, jak se uklidňovala, zavírala se a ono zas nebylo dlouho moc na co koukat … prostě díra do těla s tmou v hlubině.

Myslel jsem si, že má dost, ale neměla. Respektive měla pro mne ještě jedno překvapení a ne zrovna malé. Nedošlo na něj hned. Ona i já jsme se potřebovali uklidnit po předešlých víc než intenzivních zážitcích a doplnit hladinu alkoholu v krvi. To první šlo pomaleji než to druhé. Trochu jsme si povídali a trochu se hladili a líbali.

Asi ten čas potřebovala na sebrání odvahy, než to na mne vybalila … měla u sebe v tašce mezi věcmi umělý penis. Když mi to řekla, myslel jsem si, že jí mám prostě omrdat umělým pérem, ale ouha. Byl připínací a oboustranný. Neřekla mi, kde k němu přišla, ani proč ho tahal na firemní akci. Prostě ho měla a prý strašně chce cítit jaké to je být chlapem. Viděl jsem dost péček, abych věděl, co mne čeká. A navíc jsem nebyl bez zkušenosti. Před mnoha lety jsem v rámci kořenění domácího sexu začal se ženou experimentovat s hračkami, jejím análem a tak nějak došlo i na ten můj. Nejdřív malá dráždidla a nakonec jsem dal i průměrný vibrátor. A dobře, přiznám se, ono to nebylo tak nepříjemné  Ovšem vždy jsem si ho zaváděl sám a žena byla spíš asistentkou a dívala se, co dělám a při tom si třeba sama honila.

Ovšem alkohol, krásná mladá holka, vzrušení … netrvalo dlouho a za kurvu jsem byl já. Klečel jsem na všech čtyřech a za mnou klečela Jitka, s jednou částí hračky ve své kundě a tou delší připravenou na mou penetraci. Vylizovala mi zadek, dokud jsem ho neměl úplně mokrý. Pak jsme se přetočili a já kouřil umělého černého ptáka, dokud nebyl taky celý od slin. A musím říct, že když mne celkem opatrně mrdala do pusy, hodně se mi to líbilo. Chlapa bych nedal, ale tahle od ženské … no, kdo nezkusil, nepochopí! A pak to prostě přišlo. Vrátila se za mou prdel, přiložila mi špičku k řiti a naštěstí pomalu ho do mě vtlačila. Bylo to … božský. Ten tlak, roztahování, pak plnění střev. Byla opatrná, hladila mne po zádech. Naštěstí se nechovala ke mně jako já k ní, to bych už měl v prdeli sbíječku. Šla na to pomalu. Vychutnávala si pohyb ve mně a asi hlavně odezvu v sobě. Ale přeci jen postupně zvyšovala hloubku zásunu i rychlost a nakonec mne celkem solidně vymrdávala a já si to užíval. A dlouho. Udělala se na svém konci hračky a když se ze mne vytáhla, otočil jsem ji na záda, rozkročil se nad ní a prostě si vyhonil péro a postříkal jí břicho a prsa. Patlala se v tom rukou a roztírala si to po těle, olizovala, co jí zbylo v dlani a na prstech.

Čekala nás znovu koupelna, do které už se mi nešlo nejlépe. Zadek přicházel k sobě, nadrženost byla pryč a přicházela realita. Věděl jsem, že se s tím vším budeme po probuzení a vystřízlivění muset nějak vypořádat, ale v ten čas, o kterém píšu, mi to zas tak moc složité nepřišlo. Jen jsme se vrátili do postele, hladili se a oba rychle usnuli vyčerpáním.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *