Pavlínka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pavlína se mi vždycky líbila. Bohužel jsem s ní kromě nekonečného povídání nic neměl. O to víc jsem si tajně přál jí vylízat po někom jiným, aby mé ponížení v tomto „vztahu“ bylo dokonalé. Věděl jsem, že si ráda vzrne bokem a věděl jsem, že tolerantní partner by se jí líbil právě z důvodu, že by po takovém úletu nemusela nic řešit.

Jenže říct takový krásný holce tohle do očí, to je prostě nad moje síly. Vymyslel jsem tedy lest a jakoby omylel jsem jí poslal e-mail, ve které jsem jakoby někomu jinému popisoval moje fantazie. Nestalo se vůbec nic. Ani ťuk. Je to to nejhorší, co se Vám může stát, když nevíte na čem jste. Kdyby aspoň něco naznačila, i kdyby třeba, že se jí to nelíbí a už si nepřeje se s tím setkat, ale tohle mlčení je hrozný.

A pak najednou zazvonil telefon a na druhý straně byla ona. Chtěla, abych pro ní přijel asi 50 km do vzáleného městečka, kde je na srazu, a odvezl jí domů. Jasně že jsem neváhal, pro ní udělám cokoliv. Její hlas zněl tajemně zajímavě a i když jsem netušil co se stane, postavil se mi. Na domluvené adrese jsem stál o půl hodiny dřív a nemohl jsem se jí dočkat. Po chvíli se skupinky lidí vycházejících z hotelu oddělily dvě postavičky a já poznal Pavlínu a její kamarádku.

„Odvezem Laďku domů viď, nebude Ti to vadit?“

„Jasně že ne“, sedly si dozadu a já vyrazil. Laďka nebydlela daleko, ale i tak si toho stihly vysvětlit dost. Z útržků co jsem slyšel ze zadních sedaček jsem pochopil, že obě dvě si dobře zašukaly a te´d řeší co s tím, aby doma nebyl průšvih. Jestli jsem dobře rozuměl, tak Pavlína řekla, že jí s tím určitě rád pomůžu, načež se obě začaly hihňat, ale víc už nestihly, protože Laďka vystupovala.

„Tak si to užij a dej mi pak vědět“, mrkla Laďka na Pavlínu a rozloučily se. Pavlína si přesedla dopředu ke mně a vyrazil jsem k domovu. Bylo ticho, jaké je jen před bouří. Napětí v autě jiskřilo, ale já byl tak posranej abych to nezkazil, že jsem mlčel jako ryba.

„Víš proč jsem si zavolala právě tebe?“ přerušila Pavlína konečně to strašné ticho.

Chtěl jsem křičet, že vím a všechno jí to vyžvanit. Byl jsem si v tu chvíli jistý, že vím co se stane, až jsem se toho lekl a ovládl se.

„No, nejprve jsem nevěděl“, přiznal jsem popravdě,“ale jak jsem Vás tak trochu poslouchal, tak jsem to asi pochopil.“

„Trochu jsi poslouchal?“

„A co jsi slyšel? Co tě zaujalo?“

„Že Ti s tím rád pomůžu“ přiznal jsem bez mučení. „Ale nemám ani ponětí, co máš na mysli.“

„Já myslím, že máš, tak koukej někde šikovně zastavit“ zavelela se svým přirozeným úsměvem a mě už tak stál, že jsem měl problém zatočit.

Rozhlédla se po okolí lesního palouku, kam jsem zajel a vybrala si místo u jednoho stromu, kam jsem musel položit deku. Beze slov si vykasala sukni šatů a lehla si na záda, hlavu opřenou o strom, aby lépe viděla. Pokrčila nohy a rozevřela stehna. Kalhotky neměla a v tom příšeří jsem jen odhadoval, že má nad kundičkou lehce upravený drneček. Pohled to byl nádherný, nevěděl jsem kam se mám dívat dřív, jestli na její klín, nebo do očí, protože v jejím pohledu bylo vše. Chtěla to, věděla, že to udělám a užívala si ty chvilky momentu překvapení a váhání, které však netrvalo dlouho.

„Tak lízej Ty můj lízálku“ přikázala mi s lehkým úsměvem. „Na tohle jsem se těšila, co jsem dostala tvůj mail a pochopila o co v tom jde. Speciélně pro tebe, jsem si to dneska rozdala se dvěma spolužákama a v životě jsem si tak dobře nezašukala, jako te´d, když jsem si tohle představovala, tak dělej.“

Sklonil jsem se k ní, klekl mezi její nohy a líbal jí po stehnech od kolen dolů, jen jsem odhadoval, že má stehna od semene, moc toho nebylo vidět, ale ten pocit, že se kvůli tomu nechala šukat, aby mi pak nabídla projetou, použitou kundičku a užívala si to, ten je prostě nádherný. Říkala mi u toho jaký měli ptáky a jak jí to dělali, důrazně mi opakovala, že záleží na mě, aby její přítel doma nic nepoznal, ale já to téměř nevnímal, vnimál jsem jak jazyk naráží na závojíčky, na drneček ve kterém bylo asi nejvíc zbytků semene, vnímal jsem to mokro, které lížu a jakoby zdálky jsem vnímal, že příště……….?

Škoda, že je to jen moje přání, které se ještě nesplnilo, třeba už brzo…….

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *