Pavlínčina trojka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Často si v pátek s manželkou vyrazíme někam za zábavou. Máme rádi příjemné posezení v pěkných restauracích a pak většinou jdeme na nějakou diskotéku. Vždy to má velký erotický náboj. Manželka je moc pěkná štíhlounká, se zadečkem do dlaní a pěknýma prsíčkama tak trojkama. Je to moc přitažlivá brunetka s dlouhýma vlasama – často je nosí v sexy culíčku. Takhle se bavíme už docela dlouho a často to u nás končí pěkným sexíčkem. Jediná vada je v tom, že to moc dlouho nevydržím a rychle se udělám. Žena – jmenuje se Pavla, je pěkná 30-tka a začíná mít svoje nároky. Jeden pěkný večer jsme spolu vyrazili na páteční výlet na Moravu. Ubytovali jsme se v pěkném hotýlku a vyrazili za zábavou. Skončili jsme na pěkné diskotéce pár kroků od hotelu. Bylo tam spousta pěkných lidí. Manželka si na sebe vzala klasické džíny a černé tílko s hlubším výstřihem. Dobře jsme se bavili a často tancovali, ale taky seděli na baru.

Kolem manželky se pohybovalo docela hodně mladých kluků (já už mám 36 a nepovažuju se za borce), ale jen tak si užívám. Klukům mohlo být tak kolem 25. Pěkní vysocí. Občas si s ní zatancovali a dlouhýma rukama ji pohladili po jejím drobném zadečku nebo se jí letmo otřeli o tělo. Všiml jsem si, že to začalo jiskřit mezi ní a jedním tmavovlasým vysokým klukem. Připojil se k nám a dobře jsme se bavili. Měl pěknou svalnatou postavu a volnou košili. Občas jsme s manželkou zašli na bar a on se k nám připojil ještě s jedním kámošem. Ten se hodně bavil se mnou. Dost jsme pili. Jen jsem koukal, že se kolem manželky častěji otáčí ten mlaďas. Začínal jsem mít docela dost vypito a tak jsem je nechal. Už u mě nebyl ani jeho kamarád. Popíjel jsem a usadil se ke stolku a občas se podíval, jak se mlaďas tlačí na mojí pěknou ženušku. Vzrušovalo mě to. Měl velké ruce a dlouhé prsty. Tancovali spolu a on se o ní často otíral. Musela dobře cítit co má mezi nohama. Pak se zase objevil jeho kámoš a začali jsme spolu pít a diskutovat o běžných blbostech. Přitom jsme pořád ťukali a pili. Pak najednou přišel další kluk, že prej už musí jít. Tak jsme si dal ještě jedno pivko a začal hledat manželku.

Zjistil jsem, že doba zatím pokročila a taky jsem dost pil. Moc lidí tam už nezbylo. Vydal jsem se směrem ven ze sálu. Spousta párů se líbalo a halasně bavilo. Po paměti jsem vyrazil z posledních sil do našeho hotýlku. Před ním jsem se zastavil, protože jsem si všiml skupinky lidí za rohem. Byl tam i ten mlaďas, co jel po mojí Pavlínce. Viděl jsem jí jak stojí opřená o zeď a snaží se mu něco vysvětlit. Najednou si mě všiml jeho kámoš, se kterým jsme pili. Byl jsem dost namol, tak jsem se nezmohl na žádnou akci. On mě vzal pod ramenem, že si pujdem dát ještě jedno k baru. Měl jsem dost upito a tak mi moc věcí nedocházelo. Jenom jsem jako z dálky zaslechl jak říká tomu mlaďasovi – děte – já ho zvládnu, a nechte mi jí taky – přídu dýl. Do teď mi to zní v uších. Jenomže alkohol umí otupit.

Šli jsme tedy na jedno. Pak nějak odešel, už nevím jak. Šel jsem tedy na hotel. Měl jsem jí jak z praku, ale furt jsem nějak vnímal. Došel jsem na pokoj, otevřel dveře (ani jsem nebyl překvapenej, že je odemčíno). Vešel jsem. Slyšel jsem několik hlasů a pravidelný rytmický hluk- šukání. Nahlídnul jsem do pokoje a viděl, jak mojí Pavlínku šuká ten mlaďas. Najednou jsem všechno pochopil. Zároveň mě to ale moc vzrušovalo. Vrátil jsem se za roh do předsíně a opatrně koukal do pokoje. Ona ležela na posteli na zádech a on do ní zajížděl. Bylo vidět jak je jeho péro pěkně masitý a velký. Pěkně dlouze si jí vychutnával. Při každým dorazu do ní vjel až po koule a pěkně to mlaskalo. Ona vzdychala jako nikdy. Rozepnul jsem si kalhoty a začal si ho vzrušením honit. Koukal jsem zarohem a nikdo si mě nevšiml. Byl tam ještě ten kluk, co se mnou chlastal a hladil jí na prsou a líbal na krk, bradavky a ústa. Ona měla roztažené ruce a nechala se obdělávat.

Mlaďas začal po čase zrychlovat a ona vzdychala jako jsem jí nikdy neslyšel. Pak zakřičela a zkroutila se v silném orgasmu. On přestal, nechal jí vyvzdychat a pak zase začal pomalu přirážet. Byl jsem z toho celej vzrušenej. Pak zase začal zrychlovat. Jenom jsem viděl zpoza rohu, jak se jeho kámoš svlíká a jak má velký masitý měkký péro mezi nohama.

Vzal její ruku a přivedl jí na to péro. Ona ho začala honit. Ten mlaďas mu řekl- di do pr.ele, kazíš mi tu šukanec a odundal jí ruku z kámošova péra. Pak šukal jak mohl. Pavlínka se udělala podruhý. Měl fakt výdrž. Pak zrychlil a už jsem jenom jako zdálky slyšel, jak se udělal. Kouknul jsem se za roh a vidím, že přímo do ní. Pak jí políbil na ústa a líbali se ještě chvilku. Pak řekl kámošovi, tak teď je tvoje a odešel do koupelny. To už jsem nevydržel a vypadl z pokoje a venku jsem se pod oknem udělal. Měl jsem strašně smíšené pocity. Vzrušení a vztek a do toho opice a nemohoucnost z alkoholu. Dost síla. Jenom jsem ještě slyšel sténání a přirážení a šukání a hlasy z pokoje. Po nějaké době, kdy jsem seděl opřený o zeď hotelu pod okny pokoje, jsem viděl a slyšel, jak mladíci odchází. Ještě jsem silou vůle chvíli vydržel a pak se vrátil na pokoj. Pavlínka spala schoulená pod peřinou …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *