Party

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Privát u kamaráda z vejšky se právě skoro rozpustil, pár lidí, včetně mě, zůstalo přespat. Kamarád si žije nadpoměry, mezonet v klidné části města, o tom se většině studentů může jenom zdát. Střízliví zůstali snad jenom ti, co odešli před půlnocí. Teď se blíží čtvrtá ranní a všichni postupně odcházejí vrávoravým krokem nahoru do schodů spát. Jirka nevypadá špatně, říkám si. Kamarád kamaráda, kterého jsem dodnes neznala. Je dost vysokej, to se mi líbí, ostře řezaný rysy, pěkná postava. Celej večer jsme si navzájem kradli zrcadlovky, co ležely na stole a dělali fotky, co ráno půjdou rovnou na facebook, jak jinak. Občas letmý úsměv, nic víc. Rozhodla jsem se na chvíli opustit společnost a dojít si do předsíně zkontrolovat mobil, jestli mi někdo nepsal nebo nevolal, ale vlastně to byla jenom záminka, abych mohla na chvíli vypadnout do tmy a ticha. Když jsem ale procházela chodbou kolem dveří do koupelny, vynořil se z nich Jirka a usmál se. „Deš mě vystřídat?“ usmál se a otevřel dveře. „Nejdu. “ Odpověděla jsem taky s úsměvem. Byla jsem až nebezpečně blízko, a napadlo mě, že se docela dost voní, byla z něj cítit docela výrazná vůně, a ta vůně mě čím dál tím víc přitahovala. Udělal krok směrem ke mně, zadíval se mi do očí a trošku klišoidně mě pohladil po vlasech.

„Líbíš se mi. “ řekl a políbil mě. Ne nijak vehementně, docela jemně, nechával mi prostor couvnout. Ale pod vlivem vůně a mírně přitisknutá ke zdi pod tíhou jeho těla jsem neměla sílu. Když cítil, že neodporuju, začal mě směrovat do koupelny, aniž by mě přestal líbat a hladit, teď už nejenom po vlasech. Zavřel za námi dveře a zamknul. Přitisknul mě na stěnu a začal mě líbat na krku, moje ruce mezitím zkoumaly jeho záda. Kdybych nevěděla, že hraje fotbal a dělá karate, myslela bych, že plave, tak široký měl ramena. Ale Jirka už se mezitím přesunul z krku níž. Jeho ruce zajely pod moje tričko, nejdřív na bedra, a potom na břicho. Kleknul si a začal mě líbat kolem pupíku a postupoval směrem nahoru. Při tom mi sunul tričko výš a výš. V koupelně byla pěkná zima ale jeho polibky mě čím dál tím víc rozpalovaly, a všude kolem ta opojná vůně. Postupně se propracoval až k podprsence. Sundal mi tílko a jeho rty se přesunuly do výstřihu. Veliké a teplé dlaně se mi přitiskly na záda jako by mě nehodlaly už nikdy pustit. Potom jednou z nich hravě rozepnul podprsenku a odhodil jí pryč. Jeho rty a ruce přesunuly pozornost k napnutým bradavkám. Sál je a líbal a můj dech se zrychloval pod vlivem vzrušení. Už v tu chvíli jsem měla pocit, že už víc vzrušená být nemůžu, ale jeho rty a jazyk se začaly pomalu a důkladně propracovávat přes bříško směrem níž, kolem pupíku až dolů. Něžně mě chytil za boky a vyzývavě se na mě podíval, potom si mě přitáhnul na zem a položil na záda. Kachličky mě na rozpáleném těle zastudily a donutily mě prohnout se v zádech. Jirka se zálibně pousmál, a zabořil hlavu do mého vyholeného klína. Nejdřív jemně prozkoumal třísla jazykem a potom se zvolna přesouval až ke středu, čímž mě tak vzrušil, že už jsem se nemohla udržet a vydala jsem ze sebe hlasitý vzdech. Stisknul moje boky a přisál se na poštěváček, přitom jeho špičku dráždil jazykem. Prohýbala jsem se jako luk a cítila rostoucí vzrušení. Potom jazykem zajel dovnitř a jemně mě dráždil na poševní stěně. Mohla jsem se zbláznit, bezděky jsem se snažila vymanit z jeho sevření, protože už nešlo vydržet stále rostoucí vzrušení, ale on mě držel a nehodlal pustit. Moje vzdechy byly čím dál hlasitější, bylo mi jedno, že je někdo uslyší. Na chvíli přestal, zvednul mě ze země, lehnul si na záda a posadil si mě nad sebe tak, že jsem měla kolena vedle jeho hlavy a klín přesně nad jeho rty. Přitisknul si mě ke rtům a začal mě znova dráždit. Prohnula jsem se v zádech, a cítila, jak se pomalu blížím k vyvrcholení, pomalu přicházelo. Zaplavily mě vlny horka, moje vzdechy se ještě zintenzivnily, až přišla výbuch, orgasmus projel celým mým tělem. Celá jsem se roztřásla. Nechal mě lehnout vedle sebe a objal mě kolem ramen. Slyšela jsem, jak se spokojeně pousmál nad tím, jak se třesu.

Chvíli jsem si odpočinula, a potom jsem se rozhodla mu jeho úsilí oplatit. Otočila jsem se tváří k němu a začala ho líbat na rty, potom na krk. Přiměla jsem ho otočit se na záda a klekla si nad něj. Líbala jsem jeho vypracovaný hrudník, roztomile povolené bříško, na kterém se ale pořád rýsovaly svaly, až jsem se dostala do podbřišku. Jeho penis byl snad ten největší, s jakým sem kdy měla tu čest. Byl úplně tvrdý, nevěřila jsem, že by se do mě mohl vejít. Přejela jsem jazykem od kořene až k žaludu a pořádně ho vydráždila na uzdičce. Potom jsem vzala do pusy jeho žalud, nejdřív jenom úplnou špičku a postupně jsem ho pouštěla hlouběji a hlouběji. Přitom jsem ho sála a dráždila jazykem. Postupně jsem přidávala na intenzitě sání, rychlosti a hloubce, až začal hlasitě a přerývaně dýchat. Cítila jsem, jak tvrdne, a blíží se k orgasmu. Pulsoval mi v puse jako nabitá zbraň, až si úlevně oddechnul a vystříkl proud horkého spermatu.

Když jsem se napila vody, lehla jsem si vedle něj. Ležel se zavřenýma očima, a oddechoval. Na rtech měl blažený úsměv. Pohladila jsem ho po hrudníku a on otevřel oči. Usmál se a políbil mě. Přetočil se nade mě a přitisknul mi ruce na kachlíčky. Bylo mi jasné, že mu to ještě nestačilo. Roztáhnul mi stehna, bez mých protestů a kleknul si mezi ně. Moje zápěstí byla přitisknutá k podlaze pod tíhou jeho dlaní, ta trocha nadvlády z jeho strany mě nesmírně vzrušovala. Potom si začal prorážet cestu do mě. Nejdřív zanořil jenom špičku žaludu, a postupně začal přirážet silněji a hlouběji. Pustil mi ruce a začal mě hladit na prsou. Vzrušeně jsem zaryla nehty do jeho zad. Přirážel pořád rychleji a donutil mě tím vzdychat a sténat. Potom si mě přetočil a vyhoupl na koníčka. Tahle poloha mě vzrušuje ze všech nejvíc. Narovnala jsem se a prohnula v zádech, tím jsem ho uvnitř sebe pořádně sevřela. Cítila jsem, jak roste i jeho vzrušení a přirážela jako o život. Jednou rukou jsem se přidržovala jeho boku a druhou hnětla jeho varlata, slyšela jsem, jak se musí držet, aby nevyvrcholil. Cítila jsem, že se blíží i můj orgasmus, oba jsme přiráželi jako o život, až jsme společně dosáhli orgasmu, daleko silnějšího než předtím. Roztřeseně jsem se svezla k jeho boku, a oba jsme dýchali, jako bychom právě doběhli maraton. „Tak tomu říkám zlatej hřeb večera. “ Pronesl Jirka.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *