Parohy na plavárni

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S priateľkou som sa vybral na plaváreň, najprv sme si trochu zaplávali, potom sa ona vybrala do sauny. Ja som saunu príliš neobľuboval, a tak som zostal na lehátku oddychovať. Po nejakej dobe mi však začala byť zima, a tak som sa rozhodol predsa len ísť sa do sauny zohriať. Vojdem do kabínky, moja priateľka tam však nebola. Minúť sme sa nemohli, medzi plavárňou a saunou bola len jedna chodba. Asi je na WC, pomyslel som si, keď sa však po chvíli nevracala, išiel som ju hľadať. Nakukol som aj do dámskych prezliekárni, tam však nikto nebol, na pánskych by ma nenapadlo ju hľadať, keď som odtial započul vzdychy. Potichu som vošiel dnu a uvidel som, ako na lavičke sedí jeden postarší pán, a moja priateľka na ňom veselo jazdí. Obaja nahí, tak, ako vyšli zo sauny. To nebola rychlovka, vystriedali viac polôh, nakoniec on do nej zozadu postojačky vnikol, doviedol k orgazmu a keď ho chcel vybrať a urobiť sa na jej chrbát, započul som, ako mu ona vraví, aby to do nej nastriekal dnu.

Potichu som opustil prezliekáreň a išiel naspäť do sauny. Myslel som si, že nebudú takí hlúpi a rozídu sa, oni sa však spolu vrátili do kabínky. Aké bolo jej prekvapenie, keď tam uvidela mňa, no nemohla odísť a tak si ku mne prisadla. On sa o chvílu odporúčal, a tak sme tam zostali sami dvaja. Začali sme sa bozkávať, cítil som, že to robí s odporom, ale nedal som sa a nakoniec som jej chcel zasunul môj prst do pičky. To sa už otvorene bránila. Na to som jej povedal, že som všetko videl, a že ma mrzí, že nepoužila kondóm. To sa na mňa prekvapene pozrela, či mi nevadí, že si to rozdávala s iným. Ako sa hovorí, železo treba kuť, kým je horúce, a tak som jej povedal, že nevadí, ale spravodlivosť musí byť.

Moja priateľka to pochopila, v tom momente však do sauny prišla jedna pani, ktorá tým pádom započula záver nášho rozhovoru a jasne dala najavo, že má záujem. Bola to zrelá pani, presne taká, ako sa mi páči, moja priateľka to na mne videla, a tak sama od seba povedala, aby sme išli. Pobrali sme sa spolu do šatne, videl som, že mojej priateľke nie je všetko jedno, predsa len keď sa to len tak stane je iné, ako keď vidí celé prípravy, a tak tvrdila, že zostane v saune. My dvaja sme sa najprv orálne pripravili, a kým mi ho fajčila, zazrel som moju priateľku stáť vo dverách. Predsa len sa prišla pozrieť, ako si to s tou pani rozdávam.

Môj úd už bol tvrdý, a tak som sa jej naschvál hlasnejšie spýtal, či to môžem do nej nastriekať, a keď mi ona potvrdila, že áno, tiež som do nej vnikol bez gumy. Pani musela byť hodne nadržaná, lebo zažila dva orgazmy, kým som sa ja urobil, nakoniec som to však do nej celé nastriekal. Nechal som ju sedieť na lavičke a vrátil som sa do sauny. Moja priateľka tam už bola, videl som, že ju to divadlo strašne vzrušovalo. Odvtedy sme si častejšie dopriavali bokovky, sľúbili sme si však, že vždy a za každých okolností s kondómom.

Skončilo to, ako to skončiť muselo, rozišli sme sa, ale stretávali sme sa ešte dlho potom, aj v časoch, keď ja som bol jej a ona moja bokovka. Definitívne to skončilo, keď mi pri jednom stretnutí podala kondóm, aby som ho použil. Nechápal som, my dvaja sme si to vždy rozdávali bez, ona však trvala na to, že mi bez nedá, a nakoniec ma uspokojila orálne. Odvtedy sme sa nevideli.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *