Parohy, ktoré ma potešili

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S priateľkou Simonou a ešte jedným párom sme išli na víkend na chatu. Jana, ako sa kamarátova priateľka volala, bola poriadny kus, dal by som si povedať, ale kamarátovi by som to nikdy neurobil, aby som mu šústal babu, aj keď Jana mi jasne signalizovala, že by mala chuť si to so mnou rozdať. Bol som síce zvedavý, aká je, z kamarátovho vyprávania som vyrozumel, že veľmi dobrá, ale ja som mal čo robiť, aby som ukojil Simonu, bola to nymfomanka, ale v svojej mladíckej naivite som nepomyslel, že by si mohla dopriať ukojenie ešte aj pomimo.

Prvý večer prešiel bez pozoruhodných okolností, ak teda nerátame spoločné kúpanie v jazere, samozrejme všetci nahí. Samozrejme, že nás to natoľko rozpálilo, že sme si to hneď na mieste museli rozdať. Strašne ma vzrušovalo pozorovať Janu, ako divoko súloží s Milanom, ale Simona to vyžadovala a tak som sa musel venovať jej.

Druhý večer sa Jana ospravedlnila, že jej nie je dobre, a pobrala sa spať. My sme v trojici popíjali ďalej, viedli dvojzmyselne reči, proste všetko, čo už k tomu patrí. Nakoniec sme sa aj my pobrali spať. Zaspal som, ako keby ma do vody hodili, ale onedlho som sa zobudil. Pozerám, a Simona neleží vedla mňa. Pozrel som do vedlajšej izby, Jana spala, ale Milan tam nebol. Všimol som si, že v obyvačke sa svieti, potichu som prišiel ku dverám a štrbinou som nazrel dnu. Milan sedel v kresle a Simona stála pred ním, musela práve prísť, asi ma jej odchod z izby zobudil.

Milan niečo povedal Simone, čo som nepočul, na to si Simona pretiahla nočnu košelu cez hlavu a stála pred ním nahá. Až teraz som si všimol, že Milan je len v kraťasoch, Simona mu ich stiahla, sklonila sa k nemu a začala mu obrábať jeho úd. Nevydržala to však dlho, vstala a nasadla na neho. Čo som teraz uvidel, prekonalo moje najbujnejšie predstavy. Simona divoko jazdila na Milanovi, nechala sa mrdať aj do pičky, aj do riťky, zažívala jeden orgazmus za druhým a Milan striekal no najmenej tri krát. Keď už nevládal, dorábal Simonu vibrátormi a všetkým, čo bolo po ruke, zo Simony vytekalo jeho semeno, ale ona len vzdychala a dožadovala sa ďalšieho ukájania. Máš, čo si chcel, pomyslel som si, a rozmýšlal som, či sa pridám.

Vtom som si uvedomil, že za mnou stojí Jana. Musela toto divadlo už dlhšiu dobu pozorovať, netušil som, čo si o tom myslí, a tak som čakal, čo urobí. Vtom aj ona stiahla nočnú košelu, ale nevošla do obývačky. Pochopil som, a stiahol som ju do našej spálne, ktorá bola bližšie.

Milan neklamal. To, čo Jana predviedla v posteli, som ešte nezažil. Divoký mrd, viacnásobné striekanie, a keď sme potom unavený odpadli, uvidel som, že vo dverách stojí Simona a Milan a pozorujú nás. Museli sa domyslieť, že sme ich predtým pozorovali, a tak sa bez slova pridali k nám a dopriali sme si náš prvý grupáčik. Odvtedy tých grupáčikov bolo ešte niekoľko, ale naše vzťahy podstatne ochladli.

Ako to celé skončilo? Simona stratila bariéry a dopriavala si to kde mohla, a nakoniec odo mňa utiekla k Milanovi, ale ani u neho dlho nevydržala. Jana Milanovi nedokázala odpustiť, že si hľadal pomimo bez jej vedomia. Vzali sme sa, máme deti, ale sexuálne výlety si z času na čas dopriavame naďalej. Ale vždy s vedomím toho druhého, lebo na ďalšie parohy ani jeden ani druhý nemáme chuť. Ale tie prvé, tie nás oboch vlastne potešili, inak by sme neboli teraz svoji.

Inak, dopočuli sme sa, že Simona sa vrátila k Milanovi a teraz fungujú spolu. Ponúkli nám, že by sme našu štvorku oživili, ale trochu sa bojíme. Čo vy na to?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *