Paroháčom plánovane

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S manželkou sme spolu už 13 rokov a náš sex bol stereotypný. Rozmýšľal som ako ho spestriť. Pýtal som sa manželky, čo by ju nadchlo, ale ona tvrdila, že je spokojná. Nakoniec, po mnohých rozhovoroch z nej vypadlo, že by ju vzrušoval sex s černochom. Dosť ma to prekvapilo, možno to videla niekde na internete, alebo neviem kde. No, ale na Slovensku tých černochov moc nie je. Našťastie bývame v Martine, kde je lekárska fakulta a tak som sa s jedným zoznámil. Po čase som mu to navrhol. Dosť čudne na mňa pozeral ale nakoniec súhlasil.

Doma som manželke všetko povedal. Nechcela, ošívala sa, že ona to myslela ako fantáziu, že je škaredá /máme okolo 40-ky a sme pri tele/, že sa bojí že niečo dostane a pod. Nakoniec sme sa dohodli, že sa len stretneme a keď jej bude sympatický, tak niečo poskúšame. Samozrejme len s prezervatívom, to bola jej podmienka a ja som rád súhlasil, nechcel som nejaké problémy, sám som sa s ňou miloval len s ochranou. Prišiel vyobliekaný, doniesol kvety a nejaké bonbóny. Kecali sme, popíjali až do noci. Nakoniec som povedal, aby u nás prespal, že pôjde až ráno, keď začnú chodiť autobusy. Pripravili sme sa postupne na spanie. Keď sme zaľahli, on spal sám v detskej izbe, začal som manželku pokúšať, že či ideme niečo skúsiť. Nechcela, mala strach, no nakoniec som ju bozkami a láskaním presvedčil. Išiel som ho zavolať.

Manželka po láskaní ležala nahá, ja som bol tiež naholo, tak som mu povedal nech sa vyzlečie už v detskej izbe. Stiahol si spodné prádlo a ja som v prítmí prvý krát videl jeho nástroj. Mal úctyhodné rozmery. V spálni sme sa každý z jednej strany začali venovať manželke. Za chvíľku sa odviazala a bola rozparádená. Hlavne keď ju lízal dlhým jazykom. Všetko sa odohrávalo len za svetla lampy z ulice. Nakoniec som mu podal gumu a on si ju s problémom nasadil. Bola mu tak do pol údu. Kľakol si medzi roztiahnuté nohy mojej ženy a opatrne zasunul. Povedal som mu, aby to nerobil prudko, aby sa guma neroztrhla. Jemne vyťahoval a zase zasúval do mojej ženy. Trvalo to neskutočne dlho, manželka mala silný orgazmus, potom druhý a on stále rytmicky vsúval a vyťahoval. Videl som, že ona už má dosť, tak som sa ho spýtal či už bude. Povedal, že s gumou mu to tak skoro nepríde. Navrhol som do úst, ale to ona nesúhlasila. On zas navrhol, že naholo, ale to sme nechceli my. Nakoniec sme mu dovolili len kúsok, len žaluďom. Moju ženu tá predstava zase vzrušila a aj ja som bol rozpálený, keď som sledoval ako si stiahol gumu a dal obrovský žaluď medzi jej pysky. Potom malinko pritlačil a žaluď mu vošiel do nej. Pomaličky ho vytiahol a zase zasunul nazad. Ona vzdychala a aj som jej lízal bradavky. Po chvíľke sa jej vzdychanie prehĺbilo a keď som pozrel dole, v prítmí som videl jeho úd zasunutý už do ¾ dĺžky. Nepáčilo sa mi to, ale keďže sa jej zase blížil orgasmus, nechal som to tak, len som ho upozornil, aby bol opatrný a dával pozor. Povedal, že dá a začal prudko prirážať. Izbou sa rozliehal mľaskot a pleskot. Keď to manželke silno prišlo, urobil niekoľko prírazov a prudko ho vytiahol. Na manželkine brucho dopadala žeravá láva jeho spermií. Bolo toho neskutočne veľa. Išla sa poutierať do kúpeľne a šli sme spať. Ráno sme sa rozlúčili. Aké bolo naše prekvapenie keď manželka nedostala menštruáciu. Kúpila si test, ktorý potvrdil, že je tehotná. Prisahala mi, že ho vytiahol včas, necítila žiaden výstrek dnu. Takže to muselo byť s predejakulačnej tekutiny, alebo bol tak vzrušený, že mu z neho kvapkalo. Tiež ma napadlo, či za ním v noci nebola ešte raz, ale tvrdí mi, že nie.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *