Paroháčem při grupáči

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nejsem si úplně jistý zda se mohu považovat za opravdového paroháče, ale příběh podobný tomu mému jsem tady nenašel. Takže se Vámi podělím o svůj pikantní zážitek.

Stalo se to tak před deseti lety. Mě bylo kolem 30 ti a ženě něco kolem 25 ti let. Bydleli jsme v typickém panelákovém domě, v typickém panelákovém byt2 a měli typické panelákové známé. S jedněmi jsme se navštěvovali poměrně často, protože si naše malé děti hrávali spolu na pískovišti.

Jednou v létě, tu měl onen nás známý pár na návštěvě kamaráda z Ameriky. Utekl pár let před revolucí a po čase se zatoužil vrátit alespoň na chvíli zpátky. Soused se chtěl vytáhnout a milého kamaráda z dětství vyvezl do sklípků na Moravu. Vrátili se za pár dní, byl to přesně pátek večer. Jeho žena zrovna byla na návštěvě u nás, děti už spali a my trošku popíjeli a klábosili. Oba byli tak trošku v permanentní opici a navíc přivezli značné zásoby moc dobré meruňkovice.

Pilo se, pilo, někoho napadlo vytáhnout přiblblou obdobu Člověče nezlob se, kde se skoro na každém políčku musel svlékat kus oblečení, nebo se s někým líbat, …

Naše popíjení a hraní nabíralo na obrátkách. Množily se výjevy typu soused líbá mojí ženu, já svlékám sousedce podprsenku a dráždím jí bradavky, soused svléká mé ženě kalhotky,.. a navrátivší se Američan jen tupě zírá kam se to dostal.

Když jsme hru dohráli podruhé, padl návrh, že poslední (muž a žena) v příští hře budou veřejně souložit. Byla to strhující bitva. Obavy, že to budete zrovna vy a zároveň strach, že to nebudete zrovna vy, byly šílené. Jednotlivé úkoly v průběhu hry už nebudili v porovnání s tím co přijde, ani trošku obavy. Nikdo se nepozastavil, nezačervenal, neupejpal, při líbání penisu a jeho honění, dráždění koziček, hlazení kundiček,..

Dohrálo se a jako naschvál to vyšlo na mě a mojí ženu. Tajně jsem doufal, že když už tak to bude sex se sousedkou. Sázka byla sázka tak jsme se předvedli. Měl jsem strach, že to nepůjde, ale něco mi dodalo odvahy, nebo se mi spíš zatemnilo v mozku a my si to se ženou rozdali jako snad nikdy. Pocit, že se na Vás někdo kouká, že ho to vzrušuje Vás vybičuje k neskutečným věcem. Začali jsme natvrdo. Pak si všimli co to s nimi dělá a začali jsme se předvádět. Zvolnili, mazlili se, žena mi udělala úžasný orál jako nikdy předtím a závěrem přišla divoká vlna několika orgasmů.

To jsem ještě pořád byl hrdina a ne paroháč. Je Vám jasné co tahle scéna rozputala. Sousedi se na to vrhli také a my znova. Vystřídali jsme všechny místnosti našeho malého panelákového bytu. Po první vlně divokosti a vášně přišla únava. V tichosti a potmě jsme seděli na gauči v obýváku a tak trochu dělali jako že nic. Ticho bylo docela neúnosné. Někdo to nevydržel a promluvil. Nejprve se mluvilo o všem možném jen ne o tom, co se před několika okamžiky dělo. Pak i na to přišlo. Debata byla velmi smyslná, provokující a vyústila v prohození manželek/manželů. Všichni to v tu chvíli chtěli, i když každý dělal že je tak do toho trošku donucen.

Nejde popsat co se dělo, bylo to šílené, vzrušující, divoké. Sex se sousedkou, to byl tak trochu vysněný sex. Sex o kterém jsem si myslel že nikdy nebude. A byl. Mazlení s jejími pevnými velkými prsy, tvrdými bradavkami. Pak lízání klitorisu a šukání, kdy můj penis po těch všech předchozích divočinách ne a ne vystříknout. Prostě paráda.

Pak šok když nám došlo, že to co děláme my dělají vedle i naši partneři, ale jaksi nebylo cesty zpátky.

Prostě se to stalo. Týden byly doma takové divné stavy. Se sousedy už to nikdy nebylo jako dřív a nejvíc vykulenej byl stejně chudák sousedův kámoš ze států. Ten se asi diví ještě dneska k čemu se to připletl. Byl to první a poslední sex ve více lidech, který jsme se ženou absolvovali. Parohy jsme tak trošku za souhlasu jeden druhého nasadili sobě navzájem. Nejsou tak hrozný a dá se s nimi žít asi lépe než s těma který nosí jen jeden z partnerů.

Tento příběh/povídka byl převeden ze starého systému parohac.cz – jste-li autorem povídky a chcete k povídce přidat vaše jméno (přiřadit Vás jako autora), „KONTAKTUJTE NÁS“.

U povídek převáděných z archivu staré verze parohac.cz nejsou povolené diskuse, autor není schopen na diskusi reagovat. Diskuse u nových povídek je plně funkční.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *