Paroháčem před svatbou, co naštěstí nebyla

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Můj příběh je víc jak třicet starý a tak trochu jako z šestákového románu. Jako čerstvě odmaturovaný mladý muž, jsem byl povolán na vojnu. Jak to tenkrát bývalo, tak když jste byli z Plzně tak Vás šoupli do Košic. Já nebyl výjimkou.

Nicméně Košice v mém případě nebyly až tak za trest, žil zde totiž můj rozvedený otec. Možnost azylu, kapesného, atd., to nebyly věci k zahození.

Nebudu popisovat cestu vlakem, začátky vojny, to se prostě musí zažít. Rovnou přeskočím v čase a z bažanta se stanu mazákem. V té době jsem si našel slečnu.

Nebyl jsem nijak zkušený milovník, spíš samouk chystající se vykročit pravou nohou do velkého světa. Co jsem však neovládal já, ovládala slečna. Nijak mne nenapadlo tenkrát uvažovat, nad tím jak skvělá byla v posteli. Naše divoké noci v domku mého rozvedeného otce, byly opravdu nevídané. Provozovali jsme vše co se snad provozovat dá, dnes bych u toho asi vypustil duši :-).

Táta byl muzikant co se živil hraním v nočních barech, takže naše noční dovádění zůstávalo skryto uvnitř němých zdí. Já musel časně ráno mazat do kasáren a moje slečna odcházela se mnou.

Takhle to fungovalo skoro tři měsíce. Každá věc, která Vás těší, dříve či později zaškobrtne, což se stalo i nám. Mé oficiální výlety z kasáren vzaly za své a nebylo jiné cesty za sexem než té neoficiální „dírou v plotě“.

Mělo to jediný „problém“ musel jsem svoji roztouženou kočičku opouštět uprostřed časného rána. Nechával jsem jí v domku svého táty, aby nejezdila nočním městem sama.

Myslím, že nemusím barvitě líčit jaké vývoj náš vztah časem nabral. Slečna časem, přestala odcházet z domku v ranních hodinách a zůstávala i dopoledne. Jen v jiné posteli s jiným chlápkem. Asi je Vám jasné, kdo mi tenkrát nasadil parohy. Dlouhých dvacet let jsem s tátou nepromluvil, já tu holku tenkrát miloval a chtěl si ji vzít. S odstupem času, po usmíření s tátou, jsem na to začal koukat tak, že mě vlastně táta zachránil od holky co setsakra dobře věděla, co od života chce a já byl jen krátkou zastávkou na její naplánované cestě za pohodlím.

Takže táto díky, i když už si to nemůžeš přečíst.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *