Paroháč v přímém přenosu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Alkohol je démon a ženy jsou kurvy. Ale popořádku k tomu, jak mi má bývalá žena nasadila několikery parohy v přímém přenosu.

Jak to po létech manželství bývá, nastanou chvíle, kdy si lidé spolu moc nebaví, hádají, přou, no prostě si nerozumí, ale časem se to vždy utřepe a jedeme dál. V podstatě se problém nespraví a jen se odsune do pozadí nebo jinak zahladí šrámy. Když je to ale dlouho, tak se doba, kdy jsou lidé v pohodě zkracuje, až vymizí úplně. Přiznávám, že jsem byl ve stavu, kdy jsem se svou ženou žil jen z pohodlnosti a jistoty domácího „šuku“ a plně se věnoval své práci.

Tentokrát se náš spor rozhořel při společné večeři v restauraci a téma sporu byly tentokrát ženy. Konkrétně to, že mám něco se svou spolupracovnicí. Tedy ne, že bych byl svatý, ale zásadně se držím hesla „co je v domě, není pro mě“a když už, tak volím profesionální společnost, takže jsem byl na 100% jistý, že je to nesmysl. Ale ne má žena, ta s přibývají dobou stupňovala svou argumentaci, až jsem jí se zlostí poslal do prdele s tím, že závidí, že je o mne zájem a že o ní by sotva někdo zakopl. A tím to začalo. Chvilku bylo ticho a pak řekla „Když myslíš, tak se vsaď .“ Souhlasil jsem, protože jsem to měl pořád za vzteklý žert. Než jsme odešli, dohodli jsme se na tom, že budeme pokračovat v dalším baru a že jí mám pozorovat, ale že se k ní nemám hlásit. Byl jsem tak nasraný, že mi to bylo jedno – prostě jsem jí v tu chvíli odepsal.

Vyšli jsme ven a ona začala vybírat vhodnou putyku. Loudal jsem se za ní, pozoroval její vzrušivou siluetu a přemýšlel o tom proč to dělám. Najednou zapadla to malého sklepního baru a já tam vešel asi 5 minut po ní. Má žena seděla u baru, hned vedle tří rozjařených chlápků, kteří po ní se zájmem pokukovali. Posadil jsem se na druhou stranu, objednal jsem si pivo a se zájmem jsem pozoroval, jak má žena klopí dalšího panáka tequily a s vyzývavým pohledem na sousedy se zakusuje do pomeranče.

No abych to zkrátil, za dvě hoďky to vypado tak, že ona téměř nevěděla o sobě, chlápci jí osahávali kozy a dychtyvě šahali pod vyhrnutou sukni mezi, v tuto chvíli již dost roztažené, nohy. Najednou se má žena zvedla a v doprovodu dvou z těch chlápků ochcházela na záchod. K mému a popravdě už malému překvapení zamířili společně k pánskému WC. Chvilku jsem počkal a vydal se taky tam. Na záchodku byly pisoáry a kabinka. Ve dveřích kabinky stál chlap, kterému má žena posazená na koníčka na tom druhém, kouřila péro. Zrychlující mlaskání doprovázené supěním a sténáním mé ženy bylo dost zřejmé na to, abych pochopil, že se borec právě vystříkal do mé ženy a že ten druhý k tomu nemá daleko. Toto mne vrcholně vzrušilo, ale odešel jsem zpátky k baru, protože jsem byl rozhodnut, že takovou couru už nechci. Když jsem cucal další pivo, přišel ten co mu kouřila a ten třetí se vydal směrem k záchodkům. Mezitím chlápek zaplatil a z destikulace jsem pochopil, že objednává taxík. Asi za 10 minut vyška celá společnost se záchodků, má žena byla rozcuchaná, šaty pomačkané a tváře se jí leskly – že by stopy semene? Kalhotky držela v ruce a opírala se o jednoho z nich. Ten co platil, mezitím vzal všechny kabáty a kolem mne vycházeli do již připraveného taxíku. Má žena byla dost opilá a mou přítomnost ani nevnímala. Nasedli do taxíku a vyrazili neznámo kam.

No nic je konec, se kterým jsem asi ve skrytu duše počítal. Zaplatil jsem a vydal se domů. Doma jsem si ho několikrát vyhonil, abych se na svou ženu nadrženě nevrhl.

Z čekání mne nad ránem vytrhl taxikář, který přivezl mou zmoženou ženu. Nemohl jsem si nevšimnout, když jsem jí vytahoval z taxíku, že krom kabátu je zcela nahá a z kundy jí vytéká čerstvé semeno. Podíval jsem se na taxikáře, ten se blbě usmál, pokrčil rameny a nasedl zpátky do auta.

Doma jsem ženu uložil do postele a prohlížel si její sexem poznamenané tělo. Když jsem tak na ní koukal jak ztěžka oddychuje, udělal jsem poslední teatrální gesto v našem vztahu, vzal tisícovku, pomyslné to vítězství v sázce, namočil v rozšukanné kundě a přilepil jsem ji jí na tělo.

Tímto vše skončilo, rozvádíme se a jde to díky okolnostem poměrně hladce. V celé věci mne zarazil fakt, že jsem nežárlil a ani mne to nějak nevzalo. Bral jsem to jako nesmyslné ukončení nesmyslného vztahu, který měl skončit daleko dříve za méně dramatických okolností.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *