Paroháč – Tajné sledování

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Věděl jsem, že můžou být problémy, když mám pěknou manželku. Eva byla opravdu krásná. Proto jsem si ji vzal a těšil se závistivým pohledům ostatních chlapů, kteří si na ní dělali chutě. Opravdu mně bavilo sledovat, když na diskotéce, při tancování, rozvlnila své štíhlé tělo. Když vrtěla svým malým zadečkem, který se rýsoval z pod sukýnky, šatiček, nebo pod upnutými kalhoty a přitom její vrchní část oděvu napínaly menší pevná prsa, která měla akorát do ručky. Většinou si nebrala podprsenku, takže bradavky se krásně pod látkou rýsovala. Díky tomu všichni muži v sále jen slintali. A já se bavil, při pohledu, jak se nadrženě snaží na sebe upozornit. To byla moje krásná žena, kterou jsem já, obyčejný kluk, který neměl ani extra velkou výbavu, ani velké konto, mohl šukat a říkat jí moje žena.

Je fakt, že mi spousta kamarádů říkala. „Vole, tahle kost nemůže být nikdy věrná. Ta potřebuje pořádný péro.“ Nebo jiné věci. Nikdy jsem si tyhle věci ale nepřipouštěl k tělu. Věřil jsem Evě a nedělal jsem žárlivé scény, když s nějakým borečkem odešla na bar, kde jí koupil nějaké to pití. A už vůbec mi nedělalo problém, pustit Evu samotnou s kamarádkami na dívčí tah. Taky jsem s klukama chodil chodil chlastat. Tak co. Opravdu jsem si nepřipouštěl, že by mi Eva mohla být nevěrná. Pořád mi říkala, jak jsem úžasný, jak mně miluje. Sex si vychutnávala, kdy mi šeptala slovíčka, jak jí to dokážu hezky udělat. Prostě to bylo idylické. Jenže to nemělo dlouhého trvání.

Stalo se to dva měsíce po svatbě. Opět jsme se dohodli, že sobotní večer budeme trávit každý zvlášť. Já šel s klukama do hospody a Eva šla s holkama na diskotéku. Vše probíhalo jako vždycky. Eva se pěkně ustrojila. Jelikož bylo léto, tak na sebe navlékla slabé šatičky, z pod kterých lehce prosvítali bílá tanga. Pak jsme společně vyrazily ven. Před domem jsme se pak rozloučily a každý šel svou cestou. Během večera jsme si posílali zamilované sms, kdy jsme si psali, jak si chybíme a takové ty zamilované řeči. Zábava, ale byla. To jsem musel uznat a tak jsem svoje posezení s kamarády protáhl o několik hodin. Jindy bývám doma už po půlnoci, kdy znaven alkoholem vždy usnu. Tentokrát jsem se vracel druhé hodiny ráno. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zahlédl, jak do vchodu domu, kde jsme bydleli, vchází Eva v doprovodu nějakého muže. Překvapení to nebylo nemilé, spíše jsem byl rád, že někdo Evu doprovodil takhle pozdě domů. Proto jsem v poklidu vešel do domu. V tom okamžiku mi zamrazilo, jelikož jsem zahlédl jak začal stoupat výtah a přes matné sklo jsem viděl Evu, kterak se líbá s oním mužem.

Stál jsem tam a slyšel jak dojeli do posledního patra. My bydlíme o patro níže. Pak bylo slyšet tlumený smích a šepot. Dost tichý. Rozhodl jsem se prakticky hned a pudově. Místo, abych si přivolal výtah, tak jsem šel po schodech nahoru. Snažil jsem se, abych dělal co nejmenší hluk. Trvalo mi to deset minut, než jsem se vyšplhal až do našeho patra a pak pomalu stoupal, dokud jsem nezahlédl Evu a toho chlapa. Byly na konci chodby. Od schodů jsem měl na ně krásný výhled přes zábradlí, které mi mírně zakrývalo výhled, ale ne moc. Přesto jsem spatřil detailně scénu, která mi vyrazila dech a díky které jsem jen stál na svém místě jako opařený. Eva byla před borečkem v podřepu a ve svých ústech vášnivě cumlala jeho tvrdý ohon, po kterém zběsile jezdila její ručka. Ptáka měl chlap vytaženého z rozepnutých kalhot, hekal rozkoší a vychutnával si chvíle, kdy jeho ptáka Eva vytáhla ze svých úst a jazykem začala kmitat po naběhlém žaludu, přes který ručkou přetahovala kůžičku šourku. Takhle se nechal kouřit asi tak minutu, nevím, byla to jak věčnost.

Pak jí naznačil, aby se postavila. Hned jsem si všiml bílých tang, které leželi na podlaze. Eva se opřela o nejbližší zeď a vyšpulila zadeček, který se vyjel z pod šatiček. Zároveň k Evě přistoupil chlápek, který si jednou rukou nasazoval na ptáka kondom a prsty druhé ruky ještě projel Evinu kundičku. Zasténala rozkoší. Pak už jen jsem sledoval, jak svůj úd nasazuje na okraj kundičky mé ženy. Plynulým přírazem do ní zajel celou délkou. Pěkně pomalu, aby si Eva vychutnala jeho ptáka, který jí musel kundičku příjemně roztahovat. To jsem usuzoval podle toho, že měla Eva přivřené oči, zhluboka oddychovala a z úst se jí linulo slastné sténání. Chlap jí vykasal šatičky nad zadeček, za který ji uchopil a začal přirážet. Druhou ruku pozvolna sunul po těle mé ženy, až nahmatal prsa, která se rýsovala pod tenkou látkou šatiček. Eva už sténala hlasitěji, tohle se jí prostě muselo líbit. Pořádný dlouhý pták projížděl její kundičku, kdy musel zajíždět až na její dno. „Seš úžasná.“ Hekl chlápek zatím co jeho ruka shodila z Eviných ramen ramínka šatiček z Eviných ramen, takže vysvobodil její menší prsa. Jedno hned uchopil do dlaně, aby jej začal hladit a mačkat, čímž ještě víc umocňoval Evin prožitek z tohoto milování. Eva začala přirážet zadečkem proti pohybu chlapa. Z úst se jí přitom linula slova, která sice šeptala, ale rozuměl jsem ji. „Pořádně mně s ním mrdej. Máš úžasného čuráka. Dělej přirážej. Mám to ráda pořádně.“ A jiná slova, kterými povzbuzovala svého milence k ještě tvrdším přírazům. Eva to moc něžně ráda neměla, to jsem věděl. Sex milovala divoký s pořádnými přírazy. Nyní si ho tedy vychutnávala. Opřená rukama o zeď, špulící zadeček, a vychutnávající si divoké mrdání.

Dole někdo vešel do baráku. Rozsvítili se světla, ale tohle ty dva nijak nevyvedlo z míry. Já si konečně pořádně prohlédl celou scénu na světle. Chlápek byl o dost starší jak moje žena. Evě bylo nedávno dvacet pět let, chlapovi mohlo být jednou tolik. Řídké šedivé vlasy, kdy jeho silnější postavu zdobilo bříško, takzvaný pivní pupek. Oproti mně však měl jednu velikou výhodu, která v tuhle chvíli hrála roli. To co jsem v temnotě chodby jen tušil se ve světle ukázalo ve své kráse. Chlápkův pták vyjel z Eviny kundičky a já si mohl prohlédnout jeho tvrdou hadici, která musela mít něco přes dvacet centimetrů. Nemohl jsem říci, že mu trčel jak kůl, protože jeho tlusté a dlouhé péro se pod svou váhou ohýbalo směrem k zemi. Eva se otočila a jednu nohu dala na zábradlí. Nyní jsem viděl její holou kundičku. Ve světle se leskly kapičky milostných šťáv a pak se tam objevil chlápkův čurák, obalený gumovou ochranou. Svým způsobem to byl nádherný pohled, jak do kudničky mé ženy začalo zajíždět jeho tlusté péro. Evina kundička se pořádně rozevřela, přesto pevně obepínala ten mužův ohon. Opět začali šukat. Eva moc přirážet nemohla, zato hlasitěji sténala rozkoší, kterou jí pták způsoboval tím, jak v ní jezdil dovnitř a ven. Dívali s chlápkem do očí a pak se začali i na krátko, ale vášnivě líbat. Chlap přitom přidržoval jednou rukou zadeček mé ženy a druhou rukou jí ohmatával její drobná prsa. „Už budu, už budu“ Rozeznělo se z Eviných úst a já sledoval, jak se jí obličej křiví v návalu rozkoše a jak se snaží nesténat moc hlasitě. Muselo se jí to moc líbit. Chlápek ještě přitvrdil v přírazech. Na tváři měl soustředěný výraz a svým ptákem přiváděl mou ženu až k samotnému orgasmu.

V okamžiku, kdy jej moje žena dosáhla, roztřáslo se její tělo v návalu rozkoše. Kundička se musela ještě více stahovat kolem chlapova ohonu. Její ručky hladily mužovo velké břicho. Chlap nepřestával přirážet a tím prodlužoval Evinu extázi, kterou prožívala. Nakonec však svého ptáka vytáhl z Eviny kundičky. Rychle z něho stáhl kondom a druhou rukou přiměl mou ženu jít do pokleku. Ta věděla co má dělat. Ačkoliv stále musela prožívat orgasmus, šla do kleku, chytla mužova ptáka a zatím co po něm zběsile jezdila rukou, jazýčkem kmitala po špičce žaludu nebo si úd vsunula do úst a cucala ho. Během chvíle se chlápek začal cukat. „Jo už budu stříkat děvko.“ Zahuhlal chlap. Eva si jeho úd nasměrovala na prsa a ještě zběsile po něm rukou jezdila. „Jo dělej postříkej mi prsa, nacákej mi na ně svou úžasnou mrdku. Dělej ty mrdáku, dělej.“ Povzbuzovala muže a přitom se na něj upřeně dívala. Úplná děvka. „Hmmm jeee anoooo“ Sténala ještě a to už chlapovy začal jeho pták cukat a každým cuknutím z něho vytryskla dávka lepkavého semene, která se doslova rozprskla na prsou mé ženy. „Anooo to je ono, takhle stříkej.“ Dál mluvila na muže Eva a volnou rukou si mrdku roztírala po prsou. Když muž dostříkal vsála si do úst jeho ptáka a pořádně jej ocucala, aby na něm nezbyla kapička semene.

To bylo na mně moc, raději jsem opatrně začal scházet zpět do přízemí. Za nějakých pět minut z výtahu vylezl chlápek, nevšiml s mně, prostě šel rovnou k vchodovým dveřím a přitom telefonoval. „Tak jsem jí taky vymrdal a musím říci, fakt dobrá.“ Zaslechl jsem, když prošel kolem místa, kde jsem se schovával. Byl jsem značně v šoku. Trvalo mi to ještě hodinu, že jsem se vzpamatoval a přišel do našeho bytu. Eva už vykoupaná ležela v posteli a spala. Ráno, ráno pak dělala, jako by se nic nestalo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *