Panic na nic

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Za dob mého mládí se na sex pohlíželo trošku jinak než dnes. Panenství nebo panictví bylo ještě něčím vzácným a tak se mladí ještě kolikrát tímto stavem chlubili a ne styděli jako v současnosti. Pravdou je, že byl ve třetím ročníku učńáku ještě asi ten poslední panic. Všichni kluci básnili o tom jak oni sami už dávno o panictví přišli a já jim trochu v skrytu duše záviděl a pokud přišla řeč na tohle ožéhavé téma, raději jsem se klidil z cesty.

Učení mně zrovna moc nešlo. Blížily se závěrečné zkoušky a já byl z toho celý nervózní. Asi měsíc před termínem si mě zavolala do kanceláře naše vedoucí. Byla to statná čtyřicátnice s mohutným poprsím a pozadím, že měla co dělat, aby se vmáčkla do svého křesla.

“ Poslouchej, Doležale, “ zamžourala na mě přes své brýle. „Já mám sto chutí vůbec tě nepřipustit ke zkouškám. Všechny tvý dosavadní práce stojí za pendrek. To se nemůžeš víc snažit?“

“ Já se budu snažit, soudružko. “ zahuhlal jsem zmateně a stydlivě zklopil oči.

Chvíli mlčela a když jsem zase pozvedl zrak, zjistil jsem, že si mě upřeně prohlíží. Vůbec jsem z toho neměl dobrý pocit.

“ Zamkni!“ kývla svou dvojitou bradou ke dveřím. Nechápavě jsem vykulil oči, ale poslechl jsem. “ Mno, “ sundala si brýle. “ Uvidím, jak se budeš snažit. Rozepni si kalhoty. „

“ Co prosím?“ myslel jsem, že jsem se přeslechl. “ Rozumíš dobře. Rozepni si kalhoty a stáhni si trenky. „

Začal jsem se silně potit. Doma mně pořád cpali do hlavy, že učitelé se musí poslouchat. Rozepl jsem si kalhoty.

“ Trenky dolu. “ Najednou měla nějaký divný hlas. Poslechl jsem a stáhl si trenky do půl stehen. Vedoucí se naklonila a honem si nasadila brýle. “ Teda Doležal, ocel nepoznáš od hliníku, ale s takovým materiálem. . . „

Vstala, nebo spiše vyskočila od stolu a přešla těsně ke mně. Jeji pohled dravce sjel na inkriminovaná místa.

“ No, – dobrý. . . „

Pomalu sáhla dolů a lehce ho stiskla. “ Hergot, jak šutr. Poslouchej, kolikrát jsi to už dělal s holkou?“

“ Já, jako zatím. . . “ blekotal jsem a třásl se jak osika.

Pustila ho a vyvalila oči. “ Ty jseš, – jako panic?“

Mlčky jsem přikývl, maje slzy na krajíčku. Těžko říci, za co jsem se vůbec styděl.

“ To se musí napravit!“ odsekla vzrušeně a vzala mě za ruku. Rychle, skoro nedočkavě mě táhla k oknu, kde stála masivní, kožená pohovka.

“ Lehni si tady!“ přikázala. Skoro jsem se na tu pohovku složil. A pak to šlo rychle. Sáhla si na bok, rozepla zip své sukně a ta z ní sklouzla až ke kotníkům. Kopla ležerně nohou a sukně odletěla na její stůl. Rozepla si podvazky a rychle a zručně si srolovala punčochy. Nakonec si přetáhla přes hlavu růžové kombiné s kraječkama.

Od pasu dolu měla na sobě jen bílé bavlněné kalhotky. Viděl jsem jak má silná stehna a široké boky. Zaklesla palce po stranách za gumu kalhotek a hbitě si je stáhla. Šokován jsem třeštil oči na její klín, hustě porostlý tmavými chlupy. Přistoupila ke mě a pak pohovka zavrzala pod tíhou jejiho těla. Obkročila mě svými masitými stehny, rozepla si nedočkavě halenku, zapažila a její podprsenka nějak najednou povolila a nalité těžké prsy se vylily na svobodu.

“ Cucej. . . “ nedočkavě se ke mně přitiskla. Velká rudá bradavka mně sama vklouzla do úst. Vyjekla:“ Ano, ty divochu, to je ono. A mačkej mně je!“

Sevřel jsem jeji kozy v dlaních a mačkal je a třel jak chtěla. Ucítil jsem jak vzala můj úd do ruky. Věděla co s ním dělat. Byl jsem v sedmém nebi, když mě ho zručně hladila a masírovala. “ Dělej mě to taky. . . “ funěla mně vzrušeně do ucha.

Šmátral jsem rukou po jejim břichu, pak sjížděl níž a níž, až jsem narazil na tvrdé, husté chlupy. “ Ano!Tam. . . „

Ucítil jsem něco horkého a mokrého. Vykřikla. “ Bože, vraž mně tam prst!“

Nevěděl jsem kam a tak nedočkavě popadla můj prst, div mně ho přitom nezlomila. Prst lehce vklouzl do něčeho horce vlhkého. “ Ach, strč tam dva!“ zasténala. “ Ne, tři. “ Prozkoumával jsem její horkou jeskyňku a ona přitom střídavě sténala a nebo vzdychala. Přitom mně neustále vehementně třela přirození.

“ Počkej. . . “ vydechla chraplavě, pevně mě ho stiskla a přitiskla se ke mně. Cítil jsem jak s nim nedočkavě rejdí a pak se vnořil do něčeho pružně horkého.

Vykřikla a dosedla na mě. Měl jsem ho celého v ní. Pak se nadzvedla a zase dosedla. Klouzal v ní lehce a svižně. Naše stydké kosti o sebe narazily. Rukou mně stiskla naběhlé koule. Teď jsem zase vyjekl já. Vzrušeně jsem sevřel její mocné bálónky.

“ Ano!Dělej!Mrdej. . . “ Zběsile přirážela. Slyšel jsem v jejim hekání a sténání, jak ten můj doveda v ní štvachtá. “ Tak tohle je ta soulož?“ blesklo mně hlavou. „

Já vůl, proč jsem s tím nezačal alespoň v patnácti!“

“ Dělej, dělej! Už budu. . . “ přerušila vedoucí mé úvahy.

Křičela mně do ucha, divže jsem neohluchl. Teda to byla jízda. Nadskakovala na mně jak píst bucharu. a pak jsem pocítil, že já už budu taky. Vyvrcholení se blížilo neuvěřitelně rychle. Zatím jsem rozkoš poznal jenom pomoci vlastních rukou, ale tohle bylo něco úplně jiného. Stokrát, tisíckrát silnější. Zdálo se, že samou rozkoší musím umřít.

Uslyšel jsem jak táhle naříkám. Vzepjal jsem se a explodoval. Přirážela pomalu a já si vychutnával každý pohyb v ní. Konečně si úlevně oddechla a znehybněla. Pohlédl jsem jí zblízka do tváře. Měla blažený, spokojený výraz. Takový jsem u ní nikdy neviděl. Pak mě pohladila po tváři a to mě také udivilo. “ Byl jsi báječný. Dávám ti jedničku s hvězdičkou. “ zašeptala.

Pak se nadzvedla. Můj pomalu vadnoucí penis s mlasknutím vyklouzl a něco se mně horce rozlilo po břiše. Ztěžka vstala. Zíral jsem na její macatou bílou zadnici. Sehnula se s hekáním pro své kalhotky, pak se rozkročila a já na chvíli spatřil jeji zcuchané mokré chlupy a nachově rudou štěrbinku. Začala si ji soustředěně vytírat kalhotkama. Nakonec je odhodila do odpadkového koše. Přešla ke stolu a pomalu vklouzla do své zmačkané sukně. Otočila se a zapínala si podprsenku. “ Tak už běž. “ letmo se usmála.

Sedl jsem si. Z břicha na stehna mně stékala louž semene. Všimla si mojich rozpaků. “ Nemáš kapesník?“ zeptala se.

“ Ne. “ špitl jsem.

Zakroutila hlavou, pak přešla k umyvadlu a vzala ručník. Hodila mně ho a já se utřel “ Nashledanou, soudružko. “ řekl jsem s rukou na klice.

“ K těm zkouškám tě pustím. “ pravila vážně. “ Ale ještě parkrát musíš přijít na doučování. Co říkáš pozítří?“

Závěrečné zkoušky jsem udělala za jedna. Jako řemeslník jsem moc nevynikal, ale v milostném životě jsem slavil množství úspěchů. Snad díky učební metodě soudružky vedoucí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *