Opilá teta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to před několika lety, jmenuji se Radim a bylo mi tenkrát 15 let. Jezdil jsem občas na letní prázdniny ke strejdovi Milanovi, který bydlel s tetou v rodinném domku kousek za Prahou. Teta pracovala jako úřednice ve městě na poštovní přepážce. I když jim oběma bylo po třiceti, neměli spolu žádné děti. Až později jsem se dozvěděl, že teta děti mít nemohla. Rodiče mě tenkrát k nim poslali na prázdniny, protože měli týden volna v lázních a zřejmě moji asistenci nepotřebovali.Nejdřív mě to docela mrzelo, ale to jsem ještě nevěděl, že to budou moje nejsuprovější prázdniny, co jsem kdy měl.

Strýc pracoval na směny, takže měl přes celý týden docela dost volného času na různé výlety po okolí a tak mi celý týden docela v pohodě uplynul. Byl zrovna pátek, strejda si balil věci do práce. Byl lehce nervózní, takže jsem se raději uklidil, abych moc nepřekážel a neprovokoval. Bylo asi osm hodin večer, v deset měl být v práci a teta zatím ještě nedorazila domů. Telefon taky jako na potvoru nebrala. Pátky sice mívala dost nabité, protože vyplňovali výkazy za celý týden a obvykle se trochu zdržela, ale že by byla v práci až tak dlouho bylo docela zvláštní. Asi v půl deváté zastavilo před vraty auto a zazvonil zvonek. Strejda se šel podívat co se děje, já jsem raději nevystrkoval nos. Nic mi do toho nebylo a ještě bych mohl dostat nějakou práci. Chvíli se u vrat dohadovali a pak auto odjelo.

Překvapil mě až rachot u dveří. „Radime, pojď mi otevřít.“ volal strejda od dveří a s něčím podle hluku evidentně zápolil. Otevřel jsem dveře a ztuhnul překvapením. Strejda podpíral, skoro spíš nesl než podpíral, tetu, která byla očividně dost opilá. Něco těžkým jazykem blábolila, ale nedalo se rozumět ničemu kromě „promiň“. „Strejdo, co jí je, nechceš pomoct? Neměli bysme zavolat sanitku?“ ptal jsem se. „Žádnou sanitku, ožrala se jako dobytek!“ odsekl nazloběně strejda a snažil se tetu vmanévrovat do obýváku. „Na, polož to někam.“ řekl a podával mi její kabelku a kabát. „Tohle se jí ještě nikdy nestalo. To se musela ožrat jako prase zrovna dneska, když mám jít na noční?!“ Spíš jen tak pro sebe zuřil. „Můžu ti nějak pomoct?“ opakoval jsem svoji nabídku. „Zatím ne.“ Odklidil jsem se raději znovu k počítači a jen chvílemi pokukoval, jak jí strejda sundává boty a punčocháče. Teta byla úplně vláčná a rozhodně se nesnažila mu to ulehčit. „Kačeno, prober se. Musíš se dostat do ložnice.“ vrčel, zatímco s ní cloumal. „Jo, jo, už jdu.“ zamumlala teta, ale jediný výsledek snahy byl, že se z kanape sesunula jako pytel bezvládně na podlahu. Nikdy jsem netušil, že má strejda takovou sílu, ale podařilo se mu tetu zvednout a s funěním dotáhnout až do patra, kde měli ložnici.

„Radime, budu potřebovat tvoji pomoc.“ řekl už klidnějším tónem, když pochvíli sešel dolů. „Já musím za chvíli odjet do práce a od tebe bych potřeboval, jestli bys nemohl na Katku dohlídnout. Položil jsem jí sice na bok a obložil dekou, ale bylo by dobrý, kdybys na ní občas kouknul.“ a pak mi udělal rychlou přednášku o škodlivosti alkoholu a zvracení a udušení a dalších nechutnostech, z kterých jsem vyrozuměl, že prostě mám tetu kontrolovat, aby ležela na boku a nenablila si do krku. Když mi všechno ještě jednou pro jistotu vysvětlil, sbalil tašku, popadl v rychlosti klíče od auta a po ujištění že kdybych měl nějaký problém tak zavolám, odjel. Takhle ožralýho člověka jsem ještě neviděl. Mamka s tátou si občas dají večer skleničku vína, nebo piva k obědu, ale takhle se nikdy nezprasili. Jednou nebo dvakrát na dovolené sice měli upito a táta musel mámu po cestě do hotelu vést, protože se dost motala, ale to co jsem dneska viděl mě přesvědčilo, že se nikdy takhle neožeru.

Vypnul jsem počítač a s tabletem jsem se vydal o patro výš. Nakoukl jsem k tetě do ložnice. Strejda nechal svítit lampičku a zatáhl závěsy. Nechal taky otevřené okno, aby se v letním vedru ložnice trochu ochladila. Navíc přitom alespoň trochu vyvětral i smrad z chlastu. Na posteli ležela na boku teta a hlasitě oddychovala. Všechno v pořádku. Pokoj, kde jsem měl ustláno já, byl přímo naproti. Původně to asi měl být dětský pokoj, ale teď fungoval jako ložnice pro občasné návštěvy. Pohodil jsem tablet na postel a jako důležitý skorodospělý, navíc pověřený závažným úkolem, jsem se šel osprchovat. Moc jsem tomu nedal, stejně jsem se předtím půl dne válel v bazénu. Nastupující puberta, která se projevovala krátkými chlupy okolo pinďoura, se mnou už řádně cvičila a tak nejdůležitější díl očisty jsem věnoval svému kamarádovi. Líbilo se mi, jak rychle reaguje na pár dotyků a stačilo i pomyslet na světlé tričko pod kterým prosvítají ramínka od podprdy, které nosí prsatá Alena od nás ze třídy a už mi stál. Jaký to tak asi tak je, šukat? Rom Sivák, který je o dva roky starší už ve škole důležitě vykládal, jak na loňských prázdninách prcal se sestřenicí a dával nám spoustu rad. Prý je to super a od tý doby šuká alespoň jednou za týden, ale stejně si pořád myslím, že jenom kecá a vytahuje se. Navíc mu žádnou snědou sestřenici vůbec nezávidím. Já bych raději bral Alenu.

Zavřel jsem vodu. Tady v podkroví bylo docela vedro a tak jsem to s utíráním moc nepřeháněl. Vrátil jsem se do pokoje a sáhl po tabletu. 50% baterie nic moc. Rozsvítil jsem malou lampičku u postele a přikryl se prostěradlem. S polštářem za zády jsem měl výhled přes otevřené dveře přímo na kus postele, kde ležela teta. Ne na celou postel. Výhled mi zčásti zakrývala skříň, takže jsem viděl vlastně jen její nohy asi do úrovně stehen. Všechno se zdálo v pořádku, podle polohy nohou pořád spala na boku. Pokud by se převalila na záda, určitě bych si toho všimnul. Připojil jsem se k wifině. Nevím ani kolik bitev jsem zvládnul na Shakesovi dokud na mě nezablikalo protivné oranžové světlo vybité baterie. „Dopr…!“, zanadával jsem když se tablet úplně vypnul a vylezl z postele. Nabíječka zůstala v přízemí. Jenom tak, nahý, jsem se vydal dolů. No co, teta spí, strejda je v práci. V celém baráku až na lampičku u mě a u tety šero. Zkontroloval jsem jestli je zamknuto, popadl nabíječku a mobil a vydal se nahoru. Všechno jsem poházel na stolek a zapíchnul tablet na nabíječku. Abych zabil čas než se mi nabije alespoň tak abych ho mohl zapnout, vydal jsem se zkontrolovat tetu.

Ležela na posteli skoro tak, jako když jsem šel předtím do koupelny. Prostěradlo skopané na zemi, jenom triko se jí trochu víc vyhrnulo a zadrhnulo se až někde pod prsama. Jak už jsem říkal, tetě bylo něco přes třicet let. Vždycky jsem si myslel, že třicet, to je už člověk starej, ale když jsem se tak na ní teď díval, už mi to moc nepřišlo. Zblízka, spící jen ve světle lampičky byla docela pěkná. Prsa trochu větší než mamka, ale menší a podle pohledu pevnější břicho. Chvíli jsem stál na místě a prohlížel si ji. Postupně ve mě vzrůstal pocit, že bych měl něco udělat. Kdo ví, kdy se mi zase naskytne taková příležitost. Teta ležela na boku, hlasitě oddychovala. Navíc jsem byl ten nejdůležitější v celém bytě. Měl jsem ÚKOL! Opatrně jsem na tetu položil ruku. Nejdřív jakoby starostlivě kontroloval, jestli je deka okolo ní v pořádku. Urovnával jsem hlasitě polštář a přitom se jen tak zlehka rukou dotýkal jejího těla. Nejdřív zmuchlaného trika, pak i trochu výš. Přes látku jsem spíš tušil než cítil tvar jejích prsou. Zrovna jsem chtěl trochu přitlačit, když se naproti rozeřval mobil! Uskočil jsem, zakopnul o práh a zdrhal naproti do svého pokoje. Srdce mi bušilo až v hlavě, když jsem třesoucíma rukama hledal zelené tlačítko.

Volal strejda, jestli je všechno v pořádku a jestli něco nepotřebuju. Že prý se chce jenom ujistit jak všechno zvládám. Dalo mi strašnou práci nedat na sobě nic znát a klidným hlasem vysvětlovat, že je všechno v pohodě a když by se něco stalo tak zavolám. Snad jsem ho uklidnil, protože po pár minutách zavěsil. Přepnul jsem mobil na tichý profil. Ještě jednou něco takovýho a svalím se. Pohodil jsem se na postel a sáhnul po tabletu. Půl dvanáctý v noci. Všichni spí jenom já hlídám. Jsem důležitý, na mě závisí zda teta přežije do rána, říkám si. Na Shakese nemám po předcházející zkušenosti náladu. A stejně jsem nastavil hlídku až do rána. Inverso.cz, erotické komiksy. Stránka, kam poslední dobou dost často lezu. Sex se sestřenicí? Černoch a sekretářka? Ne, pod dojmem toho, co jsem před chvílí prožil vybírám Spolužákovu mámu. Kluk starý asi jako já. Nese spolužákovi úkol a za odměnu mu ho spolužákova máma vykouří a pustí ho i na sebe… Zajímavá fantazie. S překvapením zjistím, že zatímco jsem se pročítal komiksem, druhou rukou jsem se tahal za svého trčícího pinďoura.

Odložím tablet na postel a znovu, tentokrát už s jasným úmyslem, se šourám do protější ložnice. Trčícího ptáka schovávám trapně levou rukou. Co kdyby byla teta vzhůru. Nic tomu ale nenasvědčuje. Pořád ve stejné poloze, pořád stejně hlasitě oddychuje. Naštěstí už tolik nesmrdí chlastem. Tentokrát už odvážněji sahám přímo na její vyhrnuté triko. Pod rukou ale cítím jenom pevný košíček podprsenky. Dodávám si odvahu a jakoby pečlivě narovnávám zmuchlané tričko. Přitom ale zajíždím pravou rukou pod látku až nahmatám pevný okraj. Dál už je jenom hladká a horká kůže jejich prsou. Ruka se mi lehce třese a srdce mi divoce buší když přikrčen u postele s trčícím ptákem zajíždím rukou pod košíček její podprdy. Úžasný pocit! Přejíždím po pevném a hladkém prsu a pomalu zjišťuju, že to vlastně vůbec nic není. Teta tvrdě spí, o ničem neví a ani vědět nebude. Strach opadává a já už vím, že chci víc. Zezadu s obtížemi rozepínám sponku podprsenky. Dodávám si odvahy když vidím že to s ní vůbec nehne. Odhrnuju deku, kterou ji strejda založil a převracím tetu na záda. Nic! Jenom na chvilku se přerušil její pravidelný dech, ale teď už je vše zase jako dřív. Až na jednu drobnost. Podařilo se mi vyhrnout tričko ještě o trochu výš, takže ho teď má skoro u krku. Pevné košíčky podprsenky taky nechrání už tak urputně to, co bych chtěl prozkoumat, takže můžu její prsa osvobodit. Zblízka vidím temná velká kola jejich bradavek, které při mírném dotyku tuhnou a narůstají. Osahávám a hraju si s jejími pevnými prsy, nevím kterému dřív věnovat svoji pozornost. Obavy už jsou dávno pryč. Poskakuju okolo ležící tety jako magor a hodnotím rukama nejdřív levou, potom pravou kozu když najednou zavadím svým trčícím ptákem o její ruku. Ztuhnu. Zvláštní a nepopsatelný pocit! Pomalu se otřu ještě jednou. Zvednu její bezvládnou ruku a její dlaní si přejedu odshora dolů. Ještě jednou a pak jí sevřu ruku okolo mého ptáka.

Vzrušuje mě, když si představím co právě dělám. Pravou ruku zabořenou pod prsy mojí tety, levou rukou si s její rukou honím! Vzpomenu si na komiks a zvědavě pozoruju tetin obličej. Hlavu položenou na stranu, pusu směrem ke mě, lehce pootevřenou a oddychující. Přejedu jednou vlhkým žaludem po jejích ústech. Nic. Ještě jednou. Žádná reakce. Zatlačím zlehka žalud mezi pootevřené rty a ještě jednou. Úplně nový a nepopsatelný pocit. Několikrát fascinovaně protlačím svůj, v té době tak 12 cm penis, co to jde a kam až dosáhnu. Ztratil jsem asi veškerou opatrnost a úplně se poddal příjemným pocitům, vycházejícím z mého rozkroku a tak jsem překvapeně a poděšeně uskočil, když teta s plnou pusou něco zamumlala a otočila hlavu na druhou stranu. Okamžitě ze mě strachy vyprchalo všechno vzrušení „To by snad stačilo“ řekl jsem si a potichu se vytratil do svého pokoje. To, že teta zůstala napříč strejdově příkazu ležet na zádech mi v tu chvíli vůbec nevadilo.

Protože v podkroví bylo navzdory pokročilé noci pořád dost teplo, přikryl jsem se jen prostěradlem, zhasnul lampičku a pokoušel se usnout. Právě prožité zkušenosti mi ale pořád létaly hlavou a já ne a ne zabrat. Zpětně jsem si v myšlenkách přehrával to, co jsem právě zažil. Vzrušovalo mě to a probouzelo stud zároveň. Neměl jsem to dělat, není to správné a vůči tetě je to sprosté.

Z úvah mě vyrušil šramot naproti v pokoji. Teta se očividně pokoušela zvednout. V rychlosti jsem na sebe natáhl slipy a vyrazil na pomoc. Motala se na posteli, pokoušela se zvednout, ale gravitace spolehlivě likvidovala všechny její pokusy už v zárodku. „Teto, chceš pomoct?“ nečekal jsem na odpověď a pomáhal jsem jí zaujmout alespoň trochu svislou polohu. „…zvracet …“ vyrozuměl jsem a uvědomil si že je zle. S vypětím všech sil jsem ji postavil, chytil v pase a podepřel. Triko s plandající podprsenkou se jí naštěstí svezlo do normální polohy, takže mě nic při mém konání nerozptylovalo. Urazil s ní tak vrávoravě pár kroků k záchodu, kde oběma rukama obepnula záchodovou mísu. Raději jsem ji pro tuhle chvíli ponechal osudu, protože zvuky, které se odtamtud linuly spolehlivě rozhoupaly i můj žaludek. Když dávení na nějakou dobu ustalo, vydal jsem se zkontrolovat stav. Teta se vrávoravě držela umyvadla, oplachovala si pusu a chlemtala přímo z kohoutku. Trochu ve mě hlodaly výčitky svědomí, protože jsem tušil, že za její nevolností asi stojí moje předchozí akce. Podepřel jsem ji a doprovodil zpátky do ložnice. Posadila se na postel a nechápavě mžourala okolo sebe. Odešel jsem zhasnout do koupelny a při cestě zpět zaslechl jak s něčím zápolí. „…oprdele, krám! Milane, pomoc mi s tím šmejdem!“ Teta zápolila s tričkem zamotaným okolo hlavy. Košíčky podprsenky vytažené až ke krku a s krásně baculatýma a pevnýma prsama namířenýma přímo proti mě. Podařilo se mi rozepnout pár drobných knoflíčků u krku a ona s viditelnou úlevou odhodila otravný kus oblečení i s podprsenkou na podlahu. Mě, kterého oslovila strejdovým jménem, už dál naprosto ignorovala a povalila se na záda na postel. Méně než za minutu už dál ze spaní hlasitě odfukovala.

Stál jsem tam mezi dveřmi a nevěřícně si vychutnával ten pohled. Ne že bych doma mámu neviděl nahou, ale tohle bylo něco úplně jiného. Nejenom že to byla teta, měla štíhlejší postavu a plošší břicho, její pevnější prsa jakoby víc trčela do prostoru a nerozlévala se. Pomalu jsem si dodával odvahy a bez ohledu na předcházející výčitky se přemlouval k nějaké akci. Potichu jsem se sunul k posteli a abych se přesvědčil že skutečně tvrdě spí, naoko jsem hledal a snažil se vytáhnout prostěradlo, kterým bych ji přikryl a které zčásti přilehla. Ani dost razantní cloumání s ní absolutně nehnulo a dál tvrdě spala. S potěšením jsem se naklonil nad její hrudí a zlehka přejel po, nyní osvobozených, prsech. Dotek horké kůže měl elektrizující efekt na mého pinďoura, který se mi okamžitě postavil. Přejel jsem několikrát po obou bocháncích a s překvapením sledoval, jak rychle reagovaly její bradavky na moje ruce. Jako temné špuntíky lákaly k dalšímu prozkoumání. Pozoroval jsem jak pomalu mizí, pokud si jich chvíli nevšímám a jak pak během pár vteřin po dotyku ztvrdnou. Lákala mě představa ochutnat a přisát se k nim. Jenom na okamžik, chvilku se jazykem pomazlit… Opřel jsem se pravou rukou o postel a naklonil se nad její pravé prso. Bradavka byla opět jen malým, nepatrným hrbolkem na temné skvrně, ale okamžitě jakmile jsem se jí dotkl jazykem, dala o sobě vědět. Bláznivě jsem se přisál a jazykem přejížděl po její špičce. K mému překvapení a úleku teta do mého levého ucha hlasitě vzdychla a sotva znatelně vypnula hruď. Bál jsem se, že by se mohla vzbudit, takže jsem na pár okamžiků přestal. Stál jsem jak sloup bez pohybu u čela postele, sledoval ležící a nyní už zase normálně odfukující postavu a levou rukou si pomalu a hlavně potichu honil pinďoura.

Teta ležela ve světle lampičky na zádech, deka i s prostěradlem na přikrytí po mém zásahu shrnutá na druhé polovině manželské postele. Na jejím těle zbýval už jen jediný kousek oblečení, který zakrýval to, kam jsem se právě upnul – bílé kalhotky po stranách s krajkou, s bílým neprůhledným kusem látky na jejím klíně, kde se jejich látka zlehka zařezávala. Zhluboka jsem se nadechl a s tlukoucím srdcem jsem se je snažil pomalu stáhnout. Srolovaly se, ale tetina plná váha nedovolovala, abych je úplně dostal pryč. Zastrčil jsem ruku pod její zadek a střídavě na jedné a pak na druhé straně, centimetr po centimetru, je stahoval dolů. Překvapilo mě, jak má teta oholenou pindu. Jenom drobné rašící chloupky a jinak nic. Vím, že táta mamce zastřihuje chlupy před dovolenou, ale to je asi tak všechno. Pokud teda vím všechno. Po hrozně dlouhé době a s vyplašeně tlukoucím srdcem se mi podařilo do provázku srolované kalhotky přetáhnout přes paty a odhodit k hromadě dalšího oblečení. Nohy měla u sebe a já se zaujetím pozoroval úzkou škvírku mezi jejími oholenými buchtičkami. Jasně, měl jsem ženskou anatomii nastudovanou už dřív z internetu, ale takhle naživo to bylo něco úplně jiného.

Opatrně jsem se dotkl. Pomalu jsem přidával prst za prsten, až jsem měl na jejím hrbolku položenou celou ruku. Byla úžasně měkká a horká. Oholené chloupky lehce škrábaly, když jsem po ní opatrně přejížděl. Teta absolutně nijak nereagovala na moje dotyky, což mi docela dodalo kuráž. Věděl jsem, že to nejzajímavější co je ukryto přímo mezi nohama. Zkusil jsem jet prstem po škvírce, ale nohy blízko u sebe mi nedovolily, abych se alespoň lehce dotknul. Snažil jsem se opatrně odtáhnout obě nohy od sebe. Vážily snad metrák a navíc zadrhávaly o prostěradlo. Když jsem je rozevřel na několik centimetrů, znovu jsem zkusil kam až prstem dosáhnu. Rozhodně to už bylo o poznání lepší. Ukazováček se mi mezi dvěma kopečky zabořil a já cítil neskutečnou horkost. Mozek mě opět přestal kontrolovat a já zvědavě prstem projížděl kam až jsem dosáhl.

Do reality mě ale okamžitě vrátil hluboký vzdech a neurčité zamumlání na druhé straně postele a následně to, že teta obě nohy pokrčila a doširoka rozevřela! Poděšeně jsem okamžitě stáhl ruku a přikrčil se do stínu za postel. Neopovažoval jsem se ani pohnout a srdce znovu hrozilo, že mi proleze hrudníkem ven. Čas se strašně vlekl, dokud jsem znovu neuslyšel ono pravidelné oddechování. Nakoukl jsem nad hranu postele a s údivem zíral přímo mezi roztažené nohy. Teta byla vyholená i dole! Viděl jsem jak jsou její mírně přečnívající pysky trochu pootevřeny a navíc zevnitř k prostěradlu pomalu stékající bělavou kapku. „Jenom si sáhnu a dost!“ přemlouval jsem sám sebe, když jsem nataženým ukazováčkem opatrně tápal blíž. Od buchtičky jsem se opatrně sunul dolů, mezi jejími horkými a uvolněnými pysky. Pořád blíž a blíž k tušené díře. až jsem zajel k vlhkému záhybu. Tady to někde musí být, řekl jsem si a mírně přitlačil…

Překvapilo mě jak zlehka jsem se zabořil dovnitř. Pod bříškem prstu jsem cítil měkkou, lehce zvrásněnou a neskutečně mokrou stěnu její kundy. Šmátral jsem kam až jsem dosáhl a postupně vyměnil ukazováček za prostředníček. Představoval jsem se jak můj, teď až na hranici bolestivosti naběhlý pinďour, prodírá dovnitř a podvědomě jsem zrychlil. „Michale jó…“ zamumlala teta se zavřenýma očima na druhé polovině postele a ještě víc roztáhla nohy od sebe. Nedalo se odolat. Nevím kde jakého Michala znala, ale každopádně byl přinejmenším jejím tajným snem. „Alespoň na kousek“, řekl jsem si a nedbaje všech rizik se vydrápal mezi její nohy. Nasměroval jsem napnutého kamaráda a zabořil se dovnitř. Bylo to poprvé co jsem byl v kundě! Nevím jak bych to mohl popsat, všechna slova se mi zdají nedostatečná. Vlhko, horko, měkká kůže uvnitř,…

Pomalu jsem se nacpal kam až to jenom šlo, ale ona byla snad bezedná! Mít tak pořádný péro a dostat se jí až nakonec! Vytáhnul jsem ho na samotný okraj a zase pomalu zajížděl dovnitř. A ještě jednou. Pozoroval jsem jak se mi péro leskne od její šťávy a neskutečně mě vzrušovalo mlaskání když jsem se cpal dovnitř. Při pátém nebo snad šestém zásunu se teta pánví zavlnila a ptáka mi u kořene jakoby sevřel nějaký prstenec. Tak intenzivní pocit jsem ještě v životě neměl. To, co se doposavad dělo, osahávání s rizikem, že se teta vzbudí, všechny podněty se mi naráz spojily a já jsem s cukajícím ptákem uvnitř stříkal veškerý svůj nahromaděný obsah! Nebral jsem ohledy na pohlavní nemoci, tetino otěhotnění, na možnost že se probudí! Nevím jak dlouho jsem v ní trčel. Až ochabující erekce mě donutila pinďoura vytáhnout a do, z koupelny přineseného ručníku, pochytat to, co z ní vytékalo. Přikryl jsem jí prostěradlem, zhasnul lampičku a na vratkých nohách odvrávoral do svého pokoje.

 

 

Touto příhodou nic nekončí. Pokud bude zájem, pokusím se sepsat pokračování.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

1 Response

  1. Jirka napsal:

    Svůj příběh jsem už dříve uložil na jiný server, podle hodnocení se líbí, ale postrádám zpětnou vazbu od čtenářů. Budu rád, pokud slovně ohodnotíte jak úspěšně se mi podařilo „hodit své zážitky na papír“. Omlouvám se za neuspořádanost a prohřešky proti gramatice. To, co jsem sepsal je jen taková neučesaná verze, ale musel jsem se podělit. Tak příjemné čtení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *