Opilá maminka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to zrovna tehdy, když moje matka slavila 40. narozeniny. Mně bylo v tu dobu 15 a bydleli jsme sami. Naši známí pro mamku připravili velkou oslavu v jednom baru. Hodně se pilo, jedlo, tancovalo až už začali všichni odcházet domů. Já jsem skoro nic nevypil, jelikož mi nikdo nechtěl nalít. Ale naopak mamka toho vypila trochu víc. Už jsem jí párkrát opilou viděl, ale takhle ještě ne. Asi ve 2 ráno jsem si hodil její ruku přes rameno a šel s ní domů. Sotva chodila a dokonce to vypadalo, že i spí. To mi přišlo trochu směšné a trochu jsem přidal v rychlosti, abychom už byli doma.

Dotáhl jsem jí až do její ložnice, kde jsem ji pomalu položil na postel, kde jsem ji přikryl dekou a následně odešel. Nemohl jsem vůbec usnout. V hlavě se mi totiž honili všelijaké myšlenky, které se týkali sexu. 2 dny jsem nestříkal, jelikož jsem si to schovával na večerní honění na webkameře, a tak mě myšlenky o sexu dostávali čím dál více. Najednou mě napadlo, že bych se dnes ráno mohl zbavit panictví . Moje myšlenka patřila mé spící matce. Věděl jsem, že už otěhotnět nemůže a chlapa už dlouho neměla. Jen pár minut jsem si promýšlel svůj plán a rozhodoval jsem se, zdali to udělám nebo ne. Moje touha po sexu byla ale silnější než moje svědomí.

Bylo asi půl třetí ráno a já se zvedl z postele a vyrazil do ložnice své matky. Ta pořád tvrdě spala a jsem se nad ní postavil a ještě si to promyslel. Poté jsem se celý svlékl a oblečení hodil na zem. Klepala se mi kolena a i ruce jak sem byl nervozní, ale řekl jsem si že když už jsem se rozhodl, dotáhnu to do konce. Stáhl jsem z ní deku a pořádně si ji prohlédl. Měla krásný, dlouhý a černý vlasy, v obličeji vypadala stále dobře, její prsa byla obrovská, což se mi velice líbilo protože velká prsa se mi děsně líbí. Nebyla ani tlustá, ani hubená a já jsem se zhluboka nadechl a stáhl ruku k jejímu knoflíčku u kalhot. Rozepnul jsem ho a následně i poklopec. Vůbec jsem nespěchal a ruce a nohy se mi třásli čím dál víc. Kalhoty jsem z ní opatrně a velmi pomalu stáhl a hodil je na zem. Před sebou jsem teď měl její červené kalhotky. Pomalu jsem je stáhl a hodil je ke kalhotám. Můj pohled se zaměřil na její broskvičku , na které bylo vidět, že už dlouho neměla chlapa. Byla trochu chlupatá, ale to jsme přehlížel, jelikož moje nadrženost neznala meze. Penis jsem měl už úplně tvrdý a tak jsem matku uchopil za nohy a pomalu je roztáhl. Přistoupil jsem blíže k matce a na špičce žaludu jsem cítil matčiny chloupky. Celý jsem se klepal a nemohl se dočkat až zasunu. Roztáhnul jsem jí kundičku a svůj penis zamířil přímo do její jeskiňky. Šlo to docela ztěžka, ale když už jsem byl uvnitř, zažil jsem jeden z nejkrásnějších pocitů ve svém životě. Začal jsem svou pánví pomalými pohyby hýbat směrem k matce a zase od ní. Nechtěl jsem ji zbudit a tak jsem na to šel pomalu. Vyhrnul jsem jí tričko a držel jí za břicho. Mé ruce byly stále v pohybu. Sahal jsem jí na stehna, zadek, bříško a později, když už jsem cítil že se blíží výstřik jsem ji uchopil za prso. Její velké prso jsem začal mačkat a hladit. Ovšem něco jiného bylo dotýkat se přímo prsa a nebo se ho dotýkat přes oblečení. Řekl jsem si, že ještě s výstřikem počkám a z matky jsem svůj 16cm dlouhý a poměrně tlustý penis vytáhl. Obešel jsem postel a opatrně z ní sundal i zbytek oblečení. Vůbec jsem nemyslel na to, jak ho na ní zase dostanu. Opět jsem do mamky zasunul a uchopil obě její velká prsa. Bylo to něco nádherného. Konečně zasouvám do ženy a ještě tak krásné. Cítil jsem že se blíží výstřik a už jsem to nemohl vydržet. Své pohyby pánví jsem zrychlil o 100% a do maminky najednou vstříkla obrovská dávka spermatu. Krásně se mi ulevilo a měl jsem skvělí pocit. Své pohyby jsem zmírnil ale v tom se stalo něco nečekaného.

Matčiny ruce mě uchopily za zadek a začaly mě tlačit na matčinu buchtičku. Slyšel jsem jak říká, ať jí pořádně omrdám. Nevěděl jsem jestli to bylo tím alkoholem, ale když už byla matka vzhůru a věděla co jsem provedl a ještě k tomu si přeje pokračovat, proč její přání nesplnit?Pořádně jsem na ní začal přirážet a držel jsem jí za obě prsa. Matka mi mačkala zadek což se mi dost líbilo. Pak si mě rukou stáhla až tak blízko, že jsme měli obličeje proti sobě. Líbat mě ale nezačala a jen se mi dívala do očí. Pořád jsem na ni přirážel, i když to teď bylo složitější, jelikož jsem byl dost předkloněný. Toho mamka využila, jelikož si olízla prst a najednou jsem cítil, jak mi s ním zajíždí do análu. Hlasitě jsem zasténal a najednou jsem cítil její prst uvnitř. Začala s ním pohybovat směrem ven a zase zpátky. Po chvilce se mi to ale začalo líbit a udělal jsem se podruhé. Mamka se prohnula v zádech a já měl opět skvělý pocit. Smála se na mě a potom mě velkou silou odstrčila. „Pojď sem“ řekla mi a já k ní opět přistoupil. Ona se mezitím posadila na kraj postele a uchopila moje péro do ruky. Bez nějakého prodlužování ho strčila do pusy a začala kouřit. Bylo to něco krásného a neuvěřitelného. Na ní bylo vidět, že už má velké zkušenosti. Za malou chvilku jsem se začal trochu klepat a mamka poznala, že se blíží už můj třetí výstřik. Nastavila mi tedy opět svou broskvičku a já do ní zasunul. Tentokrát si mě opět přitáhla do polohy obličej proti obličeji a začala mě líbat. V její puse jsem cítil alkohol a zbytky mého spermatu, které před chvilkou slízla. Opět roztáhla můj anál a tentokrát tam zasunula asi 2 nebo 3 prsty. Pořádně mi můj análek začala prstit a to mě dost vzrušovalo. Můj třetí výstřik přišel právě tehdy, kdy jsme si dávali s matkou francouzáka. Ještě chvíli po výstřiku jsem zůstal v matce, které se mě poté zeptala, zdalipak zvládnu ještě jeden výstřik. Vytáhnul jsem své péro, které už bylo povadlé a chystal se jí říct, že už asi ne. Ona to ale poznala sama, a tak mi přísným hlasem řekla, ať vypadnu z její ložnice.

Trochu nechápavě jsme se na ni podíval a sebral jsem své oblečení, se kterým jsem odešel. Poté jsem nemohl dlouho usnout. Musel jsem pořád myslet na to, co se stalo a hlavně na to, jak se zachovala po mém třetím výstřiku. Ráno jsem se zbudil úplně nahý. Bylo asi 11 hodin. Oblékl jsem se tedy a vyrazil do kuchyně. Vypadalo to, že matka ještě spí a tak jsem šel připravit něco jednoduchého k obědu. Když už jsem obědval, viděl jsem mamku jak jde po schodech dolů oblečená jen v županu. Bylo vidět, že jí bolí hlava. Posadila se co nejblíže vedle mě a začala se vyptávat. Ptala se, jak se mi líbila oslava atd. Řekl jsem jí, že to včera bylo super, ale pak jsem si pomyslel, že si třeba nic nepamatuje. Poté mi řekla s úsměvem na rtech, že měla opravdu zvláštní sen. Nachvilku se odmlčela a poté se s vystrašeným výrazem v obličeji zeptala, zdalipak tu někdo večer byl. Řekl jsem jí že ne, že jsem jí opilou dotáhnul domů sám. Opět se odmlčela a přemýšlela. Říkala, že si vůbec nepamatuje co se včera dělo a pak řekla „Proč jsem se zbudila nahá?nevzpomínám si že bych se svlékala“ a podívala se s vystrašeným výrazem na mě. Naklonila se blíže ke mně a dívala se mi do očí. Pak vystrašeným hlasem řekla, že to nebyl sen!Bez nějakého obcházení se mě zeptala, zdalipak jsem v noci nebyl u ní v ložnici nahý. Nemohl jsem jí lhát, stejně by si na to vzpomněla. Řekl jsem jí pravdu, že jsem k ní šel s jediným účelem a e se pak vzbudila a sama se do mé hry zapojila. Chvilku tam jen tak seděla, nic neříkala a dívala se doprostřed stolu. To ticho jsem nemohl vydržet a zeptal jsem se jí, jestli se na mě zlobí. Podívala se na mě a chvilku nic neříkala. Naštěstí po dlouhém tichu řekla, že se nezlobí, že je ráda že jsem to udělal. Tato odpověď mě šokovala a ještě více mě šokovalo, že mi položila ruku do klína se slovy „vůbec se nezlobím“.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *